Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79
    addikt

    Helló! Remélem a kultúrban az amigákat kiállító szaktárs is olvassa a fórumot, szóval szeretném neki megköszönni a lehetőséget, hogy alkalmam nyílt az amigás Kings Bountyt kipróbálni! Sajnos a megnyerés előtt egy jó negyedórával kifagyott (kifutott a memóriából vagy a videómemóriából), szóval jövőre majd a harmadik verziót próbáljuk meg!
    A többiek már pont éhségsztrájkba akartak ekkor lépni, és nem láttam merre ment el, szóval nem sikerült személyesen eléggé kifejezni a hálám, de köszönöm, nagyon nagy élmény volt! :R
    Ha nem olvassa a fórumot, akkor kérlek adjátok át neki az üzenetem! :R

Új hozzászólás Aktív témák