Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rowon
    nagyúr

    Sajnos nem tudok menni. 25 fok az előrejelzés, amiatt már a sugárzó infra nagyon magas, erre vagyok allergiás (UV nem lényeg, arra nem), valamint a teremben is igen magas hőmérséklet lesz, szintén natív infra terhelés, erre a reakció a bőrömnek, casting nélkül felvennének a Walking Dead- be.
    Valamint kocsit sem tartok, ugye vinnem kéne az 1000 db- os proci gyűjteményt, meg 3 db madness retrósított gépet, de ez autó nélkül gatya.
    Meg hát ilyen tűző napsütésben még az autó szélvédőn keresztül is xarrá égne a bőröm...
    Januárban kéne tartani ezt a rendezvényt.

    Tavaly június 9-én voltam ott, akkor már érezhetően magasabb volt az UV, valamikor délután 2-re értem oda. :) Jelenlegi állás szerint az Időkép inkább felhős időt mond.

Új hozzászólás Aktív témák