Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ace


Ace
tag

A kérdésem az lenne, hogy gyakran találkozok olyan coolerekkel amelyeken gyárilag egy ilyen kis négyzet alakú szilikonpaszta van..kérdés hogy jó ha ez maradt rajta vagy pedig szedjem le és kenjek alá ezüstös vagy bármilyen más hővezetőt...

válaszaitokat előre is köszönöm..

(#2) #25954560 válasza Ace (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

Altalaban javasoljak a gyari paszta eltavolitasat, foleg a regebbi coolereknel. Asszem a globalwin-nek volt az a rozsaszin ragogumija, na azzal voltak gondok. Szal szerintem a jol bevalt pasztat erdemes hasznalni

(#3) #25954560 válasza #25954560 (#2) üzenetére


#25954560
törölt tag

Ja, ha leirod a huto tipusat, konnyebb velemenyt alkotni :) Volt mar par huto, amin rajta hagytam az eredeti pasztat, mert szimpatikus volt es nem is volt gond veluk.

(#4) Ronin válasza Ace (#1) üzenetére


Ronin
aktív tag

Mindenképpen távolítsd el a gyári pasztát. Erre a legalkalmasabb az acetonmentes körömlakklemosó. Sima szilikonpasztát tegyél a proci és a borda közé, az ezüstös pedig semmivel nem vezeti jobban a hőt.
Ha AMD procid van akkor kb egy, ha P4 akkor pedig két gyufafejnyi elég lesz rá.
Ne vidd túlzásba, mert az rontja a hővezetőképességet.

(#5) Il Padrone válasza Ace (#1) üzenetére


Il Padrone
senior tag

En a helyedben leszednem, habar vannak olyan gyari pasztak, amik mar jo minoseguek, es nincs eszlelheto kulonbseg a homersekletben.
En a huto aljat fel szoktam polirozni, es kerulom az ezustpasztat.

Persze ehhez biztos kez kell (a borda levetelehez), es nemi muszaki erzek, hogy a polirozas tenyleg polirozas legyen.

Il Padrone

(#6) mura81


mura81
senior tag

a silent breezek alján már a jó paszta van, érdemes rajtahagyni, mert jobbat úgy sem tucc rátenni.
Azt érdemes rajta hagnyi, ami fehér szinű és olyan nivea kézkrém állagú. Minden mást le kell szedni, de óvatosan nehogy megkarcolódjon a borda talpa.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#7) mekkelek


mekkelek
tag

Van valami tapasztalatotok a dobozos AMD-hez adott paszta minőségével kapcsolatban?

(#8) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

a feher vackok amik mostanaban vannak pl a spirek aljan azok oleg rendesnek tunnek, ellenbenregebben vala rozsaszin sz.rok na azok asztan az igazika!
de hol jar Andorpapa nyaral a lelkem?????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) andorpapa válasza neduddki (#8) üzenetére


andorpapa
őstag

Na ja, éppen lázasan fekszem itthon, jó kis nyaralás, majd vasárnap húzok el, addigra felépülök, na akkor viszont tényleg 2 hétig nem is hallotok rólam! És hát minek szóljak bele a témába, ha egyszer ilyen profin osztják az észt? Kolléga, jól mondtad, a fehér Nivea (ez eddig a legjobb hasonlat, engedelmeddel szeretném licenszelni) eléggé korrekt, a rózsaszín viszont trágya, és mint ilyen, nem való a CPU és a borda közé.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#10) Den válasza andorpapa (#9) üzenetére


Den
veterán

jobbulást. :)

www.simson4t.hu

(#11) Cane válasza neduddki (#8) üzenetére


Cane
őstag

Ati kártyánál találkoztam ilyen rózsaszín Frutti-val. Elég hitvány volt. Szerintem nem sokat ért. Csak azt nem értem hogy rakhatnak bele ilyet gyárilag? Azt csodálkoznak ha idő előtt tönkremennek.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.