Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arp


arp
csendes tag

Sziasztok,
Adva van egy MSI K8N Neo2 alaplap, [link] amelyet használtam vettem, és mielőtt beépítettem a házba, leteszteltem, úgy, hogy feltelepítettem a vindózt és egyebeket.
A beépítés során valami hőt éreztem, forró volt egy kondenzátor, újabb tesztek következtek. A lényeg: az M betűvel (ld. a képet) egy sorban jobbra lévő legszélső kondenzátor, valószínűleg a mellette lévő hatlábú fekete izé (mi az?) hatására (az még forróbb)

átforrósodik, ha a gép ki van kapcsolva (de persze áram alatt van).

Üzem közben nem rendkívüli a hőmérséklete/ük (és valószínűleg nem a hűtésnek köszönhetően). A lap hibátlanul működik, az előző tulaj nem vett észre semmit, nem égett le a háza, stb. De engem persze nyugtalanít. (Elég a kávéfőzőre emlékezni, ha elmegy otthonról az ember.)

Ez most akkor mi?

Jó, tudom, rövidzárlat, tartsam kikapcsolva a tápegységet, vagy vigyem vissza a boltba.

Amivel kapcsolatos a másik kérdésem: szóba áll velem a bolt a más nevére szóló gar.papírral? (Egy felületes keresés semmi idevágót nem dobott ki az internetről.)

A kérdés tehát: ****tatok már ilyet?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2) parandroid válasza arp (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó cím, de inkább itt tedd fel a kérdést: [link]. ;)

A témát zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) parandroid válasza parandroid (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A megkeresésed és az indoklásod alapján kinyitottam újra a témát, mivel igazad van abban, hogy a probléma elsősorban nem alaplapsepcifikus.

DE:

1. Erre ott van a 'jogos moderálás' topik.
2. Ha bezárjuk egy témádat, légy szíves várd meg, amíg lereagáljuk az esetleges reklamációdat, addig ne nyiss újat, mert nagyon morcosak leszünk. A másik témát természetesen töröltem. Mint látod, beismerjük ha tévedünk - szándékosan nem csak a magam nevében beszélek, egy kolléga is épp most nyitott újra egy tévedésből zárt topikot - ellenben nem szeretjük a csakazértis magánakciókat.

Köszönöm a megértést, és elnézést a téves zárásért,

p

ps: Az a magánvéleményem, hogy a garanciás kérdésedet ne egy kalap alatt tárgyald a kondikéval, hanem tedd fel itt: [link].

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) arp válasza parandroid (#3) üzenetére


arp
csendes tag

Jogos, bocs.

(#5) arp


arp
csendes tag

Nem lehet a tápegység a ludas? Mely mellesleg egy Enermax EG365AX, csak épp nem mai darab.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.