Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Mahrenburg válasza sasa134 (#5) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Üdv itt a topicban! :)

Máris megduplázódott a topic látogatóinak száma, ami ennyire visszafogott marketingtevékenységgel nem kis fegyvertény! :))

A koncertfelvételek alapján Axl kitűnő lelkiállapotban van, reméljük ez jó ideig kitart. Állítólag a nyári Egyesült Államokbeli koncertek után jönnek Európába is. Reméljük, miután Axl az AC/DC-vel beleszippant Európa levegőjébe, kedve támad minél előbb visszajönni a Gunsszal is.

Ha esetleg a menedzsment olvassa a topicot, akkor szívesen látnánk Magyarországon Guns N' Roses-koncertet... :U Szerintem én voltam az első, aki ezt felvetette (ha nem, akkor is! :(( ) ezért, ha lesz Budapesten Guns-koncert, akkor majd nekem kell megköszönni, szívesen fogadom a hálálkodó hozzászólásokat itt a topikban, az sem gond, ha túlzottan dicsérnek, jól bírom az ezzel járó lelki terheket, valamint a koncertbevételekből is elfogadok egy szerény, jelképes (a teljes bevétel 30-40%-át meg nem haladó) tiszteletdíjat... :D

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.