Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTR Evolution

Hozzászólások

(#51) lbalog01


lbalog01
tag

sziasztok!
engem csak idegesít, hogy a visszajátszásokban a TV nézetnél bizonyos kamera állásoknál megtorpan a progi egy pillanatra, de szó szerint megakad a lejátszás aztán hajrá tovább 60 fps-el...
mindez csak replayban és kizárólag tv nézetben :(( :(( :((
ez már a második fajta khmm kiadás, amit próbálok és ua.
valakinek hasonló? esetleg megoldás :F :F :F

***ROGER***

(#52) - = Zk = - válasza foreveryoung (#50) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre tesztelek jól mondod!....de hatalmas amit lehet művelni force feedel:)))
pláne a pedálok jönnek be :C elég félgáz néhány kanyarba....billel van a padló,és a satu :)

lbalog01:nálam is csinálja de én nem foglalkozom vele!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

valamint az érdekelne h eza wtcc extreme csak kitalálás szülötte,vagy valóban létezik?...
:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54) lbalog01 válasza - = Zk = - (#53) üzenetére


lbalog01
tag

az extreme wtcc autók sajnos még a MATRIX-ban tolják csak: this is the real world :O

***ROGER***

(#55) - = Zk = - válasza lbalog01 (#54) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:O

szerk:nemhittem vna hogy egy csöves 7k-s osanos MANTA kormánnyal ekkora élmény eza gém :C de érdekes h balra húz az autóm,ez mért lehet? :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#56) foreveryoung válasza - = Zk = - (#55) üzenetére


foreveryoung
tag

Szia!
Mindíg, és mindegyik autó? Mert akkor vagy a kormány, vagy a drivere, vagy az USB.
Nekem egy elég komoly Logitech MOMO van, egy Genius volt előtte. Hát igen!!! Van élmény!!!

foreveryoung

(#57) - = Zk = - válasza foreveryoung (#56) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szia...
igen mindegyik...megprobálom szűkiteni a kört.és köszönöm a segitséget..!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#58) Overlocker


Overlocker
veterán

Valaki tudna mondni időeredményeket, hol tudok nézni? Illetve milyen online lehetőségek vannak?

Btw, HDR-t hol tudom bekapcsolni?

Btech kormánnyal is tökéletesen megy a game :R

[ Szerkesztve ]

(#59) heihachi


heihachi
addikt

Én ezt game-et sokkal kevésbé érzem élethűnek mint a GTR2-t, hiába kapcsolok ki minden helpet, és hiába a kormány, valahogy a GTR2 élethűbb. Csak én érzem így?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#60) Superman válasza heihachi (#59) üzenetére


Superman
nagyúr

Szerintem csak más. Élethűségről egyikünk sem tud nyilatkozni, lévén senki sem ült ilyen autókban. Egy autószimulátor nem attól jó - szerintem - hogy vezethetetlen. Például ott van a NR 2003 modja a GTP mod, ami a valaha készült legjobb autós kiegészítő, korlátozott számban lett terjesztve sajnos. Na azt tényleg nehéz vezetni, viszont, ha megszoktad, akkor hatalmas élmény.
Egyszóval, számomra, jó pár év szimezés után egyiket sem nehéz már vezetni, így ez kilőve, mint faktor. Talán a gumifizikán változtattak egy kicsit, de nem számottevően...

Egyébként, amikor a GTR után kijött a GTR2, akkor is ezt mondtuk, hogy az első rész valósághűbb volt, holott ott tényleg rosszul sikerült a gumifizika.

(#61) Superman válasza Overlocker (#58) üzenetére


Superman
nagyúr

HDR-t? Az nincs a programban. Húzz fel mindent maxra, 16x anizotropikus filterezés, 5x napszakváltozás gyorsítás, árnyékok is maxon és nem fog rosszul kinézni. Sosem értettem, mineka HDR egy szimulátorba? Minek akar mindenki homályosan látni, így is piszkolódik a szélvédő belső nézetben. :D

De itt egy link a HDR modhoz, nemcsak rFactorhoz jó, hanem GTR2-höz és Race07-hez is.

[link]

Szöveges fájlban kell állítgatni mindent, szóval, el kell találni, mit hogyan állítasz be, másfelől leveszi a teljesítményt a felére, mindegy milyen erős a géped.

Idők: ha eredeti a játékod, akkor online ghost köröket lehet letölteni és van egyfajta online ranglista is, bár nem tudom, hogy most működik-e már, vagy csak az eredeti Race07 kocsikkal megy.

[ Szerkesztve ]

(#62) Overlocker válasza Superman (#61) üzenetére


Overlocker
veterán

Húú, köszi..lehet akkor kihagyom a HDR-t, csak irták előttem , azért kérdeztem..jaja, piszkolódik a szélvédő :DD

Hát nem eredeti sajnos, de majd meglátjuk..

Addig is: Csehország , Brno. Pro level-en, Audi R8-al : 2:18.745s a legjobb időm.

[ Szerkesztve ]

(#63) Superman válasza Overlocker (#62) üzenetére


Superman
nagyúr

Én megvenném a helyedben. van egy esős szerver, eszméletlen jó csatákat lehet vívni normális emberekkel. Most nem ligázom, csak úgy megyek estefelé, hotlapozok, stb.

Brno: sok autóval próbáltam.

Esőben --> Seat Cupra GT (2:12.9xx), BMW Z4 (2:12.9xx), Gilette Vertigo (2:13.2xx)
Szárazon --> Gumpert Apollo (1:58.9xx)

Persze mindez auto clutch segítséggel.

Brno ennyi, egyébként meg lehet próbálni a HDR-t, csak be kell lőni. :) De: nézd a gépemet, én felnyomtam mindent maxra és még ez a két éves engine is annyira meg tudja fognia gépet 25 versenyzővel, hogy visszajátszáskor 40 fps a max.

[ Szerkesztve ]

(#64) foreveryoung válasza Superman (#60) üzenetére


foreveryoung
tag

Élethűségről csak annyit, hogy egész más a valóság!!! Ez játék!!! Évek óta szimulátorozom, imádom, de nagyon más!!! Lehet gyakorolni az ideális íveket, tanulni a pályát, edzeni az idegeket, hogy 14 körön keresztül 0,5 másodperces időkülönbségen belül menj, hogy 14 körön keresztül ugyan úgy vedd az íveket, a féktávot, a kigyorsítást stb...

foreveryoung

(#65) Superman válasza foreveryoung (#64) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát igen. Amikor "élethűségről" beszélünk, akkor leginkább azt a befektetett munkát igyekszünk honorálni a készítők felé, amit a telemetriai adatok tanulmányozása alapján készített autók, a licenszelt (GPS adatok alapján készült) pályák jelentenek, valamint az ennek megfelelő fizikai valóság. Ami persze nem az arcade Need for Speed-, vagy RD: GRID-szerű mindenen 300-al való átnyargalást jelent.

(#66) joshua7 válasza Overlocker (#62) üzenetére


joshua7
veterán

Ne bénázz, van egyszerűbb megoldás. :D Innen ezt letöltöd, berakod a játék főmappájába és kész.

Semper Fi

(#67) foreveryoung válasza Superman (#65) üzenetére


foreveryoung
tag

Jaj a NFS-t, meg Gridet ne említsük!!!!
Egyébként teljes mértékben igazad van!!!! És kalapot emelek a készítők előtt!!!!!

foreveryoung

(#68) Overlocker válasza joshua7 (#66) üzenetére


Overlocker
veterán

Értettem főnök :D Thx;) Bár inkább a versenyzésre koncentrállok..aztán reméljük élőben.. :))

(#69) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ha szabadna egy röpke történetet..

a játék adott!!pénteken este már nem váltott felfelé az autom...gondoltam biztos elállitottam vmit.szombaton mikor leültem játszani,azon filoztam mit állithattam el előző nap.mind1.játszunk...
csempionsip betöltve...tesztkör hajrá!gáz egyes...lassan kicsorgunk...padlógáz kettes!...és RECCS!!....mia ...!wth!!? :Y hát nem eltört a GÁZKAR! :W
kormány szétszed...darabokra...(halkan jegyzem meg h egy csavar bennefelejtettem és sikerült máshol is eltörnöm de az nem veszélyes) törött darab kiszed és megragaszt...nah itt a második b+!!direkt nem hoztam haza munkahelyemről a pillragasztót,mondván most ugysem kell(nem b+,télleg nem!!nesze neked...)
ma megprobálkoztam folytatni automata váltóval,de tök reménytelen... :( összevissza váltogatás,farkicsapás(mivel BMW-vel nyomom)...egyelőre feladtam...hnap hazahozom a ragasztot...ugy megragasztom h öröm lesz nézni!!

:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#70) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#69) üzenetére


- = Zk = -
félisten

valamint ha vkinek vannak autó setup-jai a külb pályákra,megköszönném ha megosztaná velem!...

:R:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#71) foreveryoung válasza - = Zk = - (#70) üzenetére


foreveryoung
tag

Rendkívül szerencsés vagy ezzel a kormánnyal!!! Milyen autóval tolod? Vagy váltogatod mint én? A hsw.hu-n, vagy a gtr-masters.hu-n nézz körül beállítás ügyben. Azért csodákat ne várj. Én csak annyit csinálok a gyári beállításokhoz képest adok még 10% kerékdőlést. Ha többet adok rá akkor a táv utolsó negyedében elfogynak a gumik és korizás van.

foreveryoung

(#72) - = Zk = - válasza foreveryoung (#71) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm:R

szerencse: :F hát nemtom.nem bánom h megvettem!szimpla pech..
irtam,BMW-wel nyomom!!hátsókerékhalytás egyik királya!! :C
(a kerékdőlést hol állítod be,milyen néven fut?)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#73) szab.tam válasza joshua7 (#66) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez a gtr2-höz is jó?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#74) joshua7 válasza szab.tam (#73) üzenetére


joshua7
veterán

Próba szerencse. :) El nem ronthat semmit.

Semper Fi

(#75) szab.tam válasza joshua7 (#74) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én anno megvettem a grt2-t, de mára már ki van cserélve benne minden. vagy 160 pálya, és most próbálgatom a 2008 f1 modot. rettentő jó a fizikája. egy kis hdr-rel még feldobnám.

a mappa majd 8 gigánál tart. egyébként a gtr2-nél működik az, hogy a főmappa teljes belét elmentem, és egy új win istall után felteszem a játékot,és kicserélem a belét a mentettre, akkor minden működik a régi + modokkal, beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#76) szab.tam válasza Superman (#61) üzenetére


szab.tam
nagyúr

letöltöttem egy d3dx9.dll-t és egy nnb series konfig file-t. beraktam őket a grt2 főmappába. megnyitottam a konfigot, pár enable 0-t átírtam 1-re, de semmi nem történik. mit csináltam rosszul?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#77) Superman válasza szab.tam (#76) üzenetére


Superman
nagyúr

A HDR alapból nincs aktiválva. Egy billentyűkombó aktiválja, már nem emlékszem pontosan, hogy CTRL+F12, vagy ALT+F12, nézz utána, van hozzá, kell legyen egy readme fájl. :)

(#78) Superman válasza - = Zk = - (#72) üzenetére


Superman
nagyúr

Kerékdőlés=Camber

(#79) Superman


Superman
nagyúr

Setup ügyben: az alapértelmezett/default setup borzasztóan alulkormányzott, mp-ket lehet bennehagyni egy körben ha valaki csak erre hagyatkozik. A kerékkopást/elmelegedést nemcsak a kerékdőlés befolyásolja, hanem a kemény rúgók is (alapból szinte minden autónál keményre van állítva a rúgózás, ami jó Monzában, de egészen katasztrofális például Imolában) és a stabilizátor rúd elöl/hátul. Valamint meg kell találni a megfelelő kormányzási szöget, tehát a kormány elfordításának szögét a játákban, amelyet persze nagyban befolyásol a kormánybeállítás maga. Ha a kormány túl érzékeny, akkor minden elfordításra, szinte az autó közepénél fordítja a kasztnit (ez egyfajta kisebb engine hiba), aminél érezhető/hallható, amint a gumik csikorognak az aszfalton, ahogyan csúsznak a kormány erőltetett/túlérzékeny elfordítása miatt.

Egyszóval össze kell hangolni a beállításokat. Egy alapbeállítást egy autóra, amit ismer az ember 1 perc alatt összedobja, de finomhangolni beletelik egy kis időbe.

(#80) - = Zk = - válasza Superman (#78) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm...:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#81) GABOR21


GABOR21
csendes tag

Lehet hogy hülye kérdés de hol lehet kikapcsolni hogy az autók fölött ne mutassa a pilóták neveit? (Single mód)

(#82) lbalog01 válasza GABOR21 (#81) üzenetére


lbalog01
tag

alapból talán az "N" bill, de nézd meg a controlsban hova van kiosztva ez az opció

***ROGER***

(#83) fhgt


fhgt
csendes tag

Sziasztok!

Úgy tudom, hogy van már patch! Honnan lehet letölteni?

(#84) lbalog01


lbalog01
tag

nnna, mostmár folyékonyan megy a visszajátszás, de kellett hozzá egy win reinstall és jelenleg 3,6-on fut a q66 ;]
egyébként egyre jobban tetszik a game :R :R

***ROGER***

(#85) heihachi


heihachi
addikt

Szoktatok PH!-s bajnokságot játszani?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#86) heihachi


heihachi
addikt

Hi all!

Beújítottam a játékot Stem-en keresztül, de lenne vele egy gondom. A multi része nem megy, állandóan "connection lost" üzenettel megáll. Az érdekes az, hogy ilyenkor teljesen meghal az otthoni hálózatom, a routert sem érem el, a Windows is kiírja, hogy a hálózati kábel nincs bedugva. Persze pár másodperc múlva megy tovább, de addigra már kidobott a szerver.
Az érdekes az, hogy csak ez a játék csinálja: egész este egyszer sem szakadt meg a DC és a torrent alatt a net kapcsolat, sosincs gond Counter Strike-ban sem, de amint ezt a játékot elindítom, azonnal megöli a hálózatomat.
Próbáltam már másik kábellel, rádugtam már a router másik portjára, de semmi nem segített.
Szerintetek ilyenkor mi a gondja a játéknak?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#87) Exakt


Exakt
aktív tag

Srácok aruljatok el mar el egy kezdo simulatorosnak hogy hol tok egy folyamatban levo bajnoksag alatt megvaltoztatni a nehezsegi szintet, mar mindent segitseget levettem a menube, termeszetessen manualba nyomom es igy keves a kihivás...

(#88) heihachi válasza Exakt (#87) üzenetére


heihachi
addikt

Lehet állítani az ellenfél tudását, az alapból asszem 90%-on van, azt told fel.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#89) Exakt válasza heihachi (#88) üzenetére


Exakt
aktív tag

yes, opponent skills, a bajnokság inditasa elott, de en nem szeretnem ujbol kezdeni a bajnoksagot de fel szeretnem venni semi pro-ra es kb 95%-ra, ami magaban foglalja a low abs-t es traction controlt-t, a stabilty help marad bekapcsolva.

(#90) heihachi válasza Exakt (#89) üzenetére


heihachi
addikt

Azt nem tom, én inkább online nyomom a versenyeket, ott nincs ilyen lehetőségem :)

Kéne majd szervezni online versenyeket PH-soknak.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#91) Exakt válasza heihachi (#90) üzenetére


Exakt
aktív tag

en talaltam a jatekot, de lehet be kellene fektetni, online nagyobb elmeny lehet, bar ez a topik is halott, a szervereken tobb ember van?

vagy aze kellene szervezni online mert ott is kihalt minden? :)

amugy megoldottam, ujbol kezdtem a bajnoksagot, semi pro, 95%, es minden off, most mertem kikapcsolni mindent eloszor, az elso 8 korben szokni kellett a szitut, de vegulis 14 mp vel nyertem :DDD

(#92) heihachi válasza Exakt (#91) üzenetére


heihachi
addikt

Online van élet. Egyszerre több verseny is megy van előtte practice, qualify, stb, csak ugye az a baj, hogy a második verseny közben kilépkednek az emberek.
Amúgy sokkal jobb online, mert az emberek totál kiszámíthatatlanok :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#93) R-GT


R-GT
csendes tag

Sziasztok!!
Tudom hogy nem ez a megfelelő topic, de szerintem titeket érdekelni fog:

Ez a bajnokság azok részére szerveződött, akik elsősorban jókat szeretnének versenyezni egy baráti hangulatú bajnokságban, a nélkül hogy napokon keresztül kéne készülni minden egyes versenyre, mivel a legjobbak is ezt teszik és nem szeretnénk lemaradni. Mi nem vagyunk időmilliomosok, mivel dolgozunk, családunk van vagy tanulunk, és nem a győzelmet tartjuk kizárólag szem előtt!

Ezt úgy oldottuk meg, hogy a pályákat sorsolással választjuk ki közvetlenül a futam előtt (innen a Random-GT név is), és mindenkinek az egy órás szabadedzésen kell megtanulnia a pályát és beállítani az autót. A beállításokhoz nagy segítséget nyújt az online letölthető setupok tömkelege.

A szabályok egyszerűek, mert nálunk a Fair-play az irányadó. Kétféle hasonló teljesítményű autótípus választható (NGT Porsche 911 RS és Ferrari 360 Modena), és izgalmas, kevésbé ismert pályákon folyik a küzdelem.

Várunk Téged is sok szeretettel!

(#94) heihachi válasza R-GT (#93) üzenetére


heihachi
addikt

Dobhattál volna valami elérhetőséget is, de sebaj, megtaláltam, hogy amiről Te beszélsz, az GTR2. Ez meg GTR evolution. De amúgy jó, én neveznék is, ha lenne GTR2-m...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#95) R-GT


R-GT
csendes tag

Az elérhetőség: www.r-gt.atw.hu
Tudom ,hogy ti már evolutino-ról van szó, de ez látogatottabb. Nincs meg? ÉS az evo meg van? MErt akkor inkább a gtr2-vel kezd :) Mindenkit várunk akit érdekel.

(#96) heihachi válasza R-GT (#95) üzenetére


heihachi
addikt

A GTR Evolutint lehúztam Steamről, elég jó árban adták a RACE07-el egyben, de sajnos így a GTR2-re ezek után már nem nagyon tudok költeni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#97) R-GT


R-GT
csendes tag

Megértem. De majd ja lesz fölös 2-3000 forintod jussunk eszedbe. ;)

(#98) Gulyo


Gulyo
tag

Sziasztok !
Lehet hogy már írtak róla de van egy problémám : ha modokat teszek fel a gaméhez állandóan "low video memoria"-ra figyelmeztet ... a VGA-m 9800 GX2 1 GB RAM-mal ... ???
Más : a Nordschleife ( a hosszú 22-23 km-es ) mindig szarozik ... vagy nem tölti be rendesen, vagy akad, offline is ... ( 4 gb rendszer memóm van )
Válaszokat előre is köszönöm ! :R

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#99) heihachi válasza Gulyo (#98) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem a Te géped már túl erős ehhez a gémhez, az a gond :DDD Brutál konfigod van. :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#100) heihachi válasza R-GT (#97) üzenetére


heihachi
addikt

Hol tudom 2-3k-ba beszerezni? Mert akkor már veszem is meg :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTR Evolution
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.