Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTR Evolution

Hozzászólások

(#101) subaruwrc


subaruwrc
félisten

üdvözletem. valami ötlet arra hogy a game miért dob ki pályabetöltés előtt? a kocsi grafikája leginkább fekete és hibás nem kicsit utána meg vmi .dmp fájlba mentett crashdump-pal kib....asz :))

(#102) volvoguy


volvoguy
addikt

sziasztok. nekem a race 07 van meg, és tetszett, amiket a HDR módról irtam....le is töltöttem a GTA San Andreas-hoz való 0.75-ös test2 fájlt, bemásoltam, de nem jó, ha aktiválom tök fekete lesz a képernyő....a kérdésem tehát, hogy működik ezzel a játékkal? és ha igen hogy? vagy nem jót töltöttem le?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#103) Gulyo válasza volvoguy (#102) üzenetére


Gulyo
tag

átállitottad a felbontást ???

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#104) volvoguy válasza Gulyo (#103) üzenetére


volvoguy
addikt

nem állitottam én semmit...kitömöritettem a cuccot, bemásoltam a főkönyvtárba, és inditottam a játékot.....de látom nem volt jó ötlet..de akkor hogy kell pontosan?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#105) R-GT válasza heihachi (#100) üzenetére


R-GT
csendes tag

A GTR2-t pl tesco, media markt tudod ennyiért megvenni, de sztem más üzletben is ennyibe kerül.

(#106) heihachi válasza R-GT (#105) üzenetére


heihachi
addikt

Media Marktban 7k-ért láttam :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#107) R-GT


R-GT
csendes tag

Akkor várunk szerzettel a szombati teszt futamon ;)

http://cdgalaxis.hu/PC/8896/gtr-2-fia-gt-racing-game.html

(#108) raczger


raczger
őstag

Letöltöttem a demoját a játéknak, jobban tetszik mint a race07 meg a gtr2, viszont a kormányzást nem tudom rendesen beállítani. Elég nagy "holtjátéka" van a kormánynak ebben a játékban (csak ebben), és így irányíthatatlan. Én eddig azt szoktam meg, hogyha kicsit kormányzok akkor már reagál rá, és ez nagy sebességnél pont elég, előzni, stb... nos ebben a játékban meg sem mozdul az autó, mert akkora a "holtjáték". Tudna esetleg valaki ajánlani valamit, hogy lehetne ezt beállítani? Logitech wingman formula a kormányom.
Köszi :R

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#109) szatocs


szatocs
őstag

Hol lehet a legolcsóbban megvenni, általában a Race 07 - et és a GTR Evo - t együtt 8k - ért látom. Esetleg valamelyik nagyobb bevásárlóközpontban lehet olcsóbb valamivel? Látott esetleg valaki olcsóbban valahol?

=== Szatocs ===

(#110) n_o_r_b_i


n_o_r_b_i
csendes tag

Sziasztok! Karácsonyra megkaptam a GTR Evolutiont mint a RACE 07 kiegészitője ként. Telepites gond nelkul ment... de amikor meg kell adni az online aktivacios kulcsot a kezikonyv hatuljarol.... el van irva a kod mert az első kockaba 5 karaktert kell irni, de nekem 8 karakter van irva a kezikonyvre... tudna valaki segiteni hogy mitevő legyek ???
:F :F

(#111) Nando_91 válasza n_o_r_b_i (#110) üzenetére


Nando_91
csendes tag

Ez egy ismert probléma, szóval nyugi. Először is fel kell hívnod a CD Project céget, vagy írsz egy e-mailt a problémádról, beleírod vagy elmondod a kódot és küldik is a jó kódot illetve mondják. Ez mindenkinél így van,volt Magyarországon, rosszul csinálták meg. Ennyi.

Más.
Valakinek nem kell a Race07 játék eredetibe? Eladó. Írjátok meg mennyit adnátok érte.
Szolnokiak előnybe.

(#112) n_o_r_b_i


n_o_r_b_i
csendes tag

Sziasztok! Segitseget kerek tőletek..... a gondom, hogy most kaptam egy logitech G25-ös kormányt és a GTR Evolutionben nem tudom beallitani, hogy valtaskor a sebbeseget akkor is beveszi ha nem nyomom le a kuplungot. Ha tud vlaki segiteni akkor segitsen :F

[ Szerkesztve ]

(#113) szatocs válasza n_o_r_b_i (#112) üzenetére


szatocs
őstag

Szerintem egyszerűen játék betegség. Ha nem, akkor javítsatok, mert én is kíváncsi lennék a megoldásra:)

=== Szatocs ===

(#114) 8800gts


8800gts
tag

Sziasztok

ha jól tudom a gtr evolution-hoz van 2db javítás

valaki tud adni 1 linket ezekhez a patch-eknek az eléréséhez nem találom sehol

előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#115) Macka válasza n_o_r_b_i (#112) üzenetére


Macka
veterán

Hát, ha te azzal akarsz szenvedni, akkor egészségedre. :W

(#116) szatocs válasza Macka (#115) üzenetére


szatocs
őstag

Én is szívesen "szenvednék" vele....
Manuál váltónak máshogy nem nagyon van értelme, én azért ha manuálon nyomom, azzal váltok, azért van ott.

=== Szatocs ===

(#117) 8800gts válasza Macka (#115) üzenetére


8800gts
tag

nemértem a hozzáállásodat

Nemtudom hogy vezettél-e már autót életedben, vagy legalábbis manuálisat vezettél-e tudod van 1 ilyen kuplung nevü cucc na azt szeretné ő használni rendesen!!

Miért nem tehetné a játékot még realisztikusabbá, és számára élvezhetőbbé hogy használja ez neki nem kinlódás szerintem!!!

arról nembeszélve hogy a G25-ös cucc az eddigi legjobb kormány amit kiadtak

[ Szerkesztve ]

(#118) szatocs válasza 8800gts (#117) üzenetére


szatocs
őstag

A Fanatec Porsche kormányát is kipróbálnám nagyon, az is nagyon jó lehet:).

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#119) Macka válasza 8800gts (#117) üzenetére


Macka
veterán

Nem vezettem, csak babkocsit, és nekem sem G25-öm van, hanem Commodore64 joy-om.

(#120) 8800gts válasza Macka (#119) üzenetére


8800gts
tag

na de gondolom megérted hogy ő mit szeretne(bár szerintem nem tudja a játék ezt)

(#121) heihachi válasza raczger (#108) üzenetére


heihachi
addikt

Én MOMO-val nyomom, de nem tapasztaltam ilyen gondot. Mondjuk kellett állítgatni a kormányon, talán sensitivity címszó alatt. Én ha mozdítom a kormányt, már tekeredik is a képernyőn is a kormány.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#122) heihachi válasza 8800gts (#120) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem tudja, van egy olyan opció, hogy autómata kuplung legyen, vagy sem, és külön van olyan, hogy autómata váltó legyen, vagy sem.

De ezekhez a szekvenciális váltókhoz (a való életben) használnak kuplungot? Mert szerintem nem, legalábbis a kormányváltóhoz tuti nem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#123) heihachi válasza Nando_91 (#111) üzenetére


heihachi
addikt

Steam-en nem volt ilyen gond :)

más:
Tegnap húztam le a GTL modot. Hát valami eszméletlenül király, rengeteg gyönyörűen kidolgozott autó van, és külön élvezet őket vezetni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#124) Macka válasza heihachi (#122) üzenetére


Macka
veterán

Mint ahogy irtam,nekem is G25-öm van,és nagyon elégedett vagyok vele. Mondjuk a profi szimulätor kormányoktól fényévre van lemaradva. Azonban ez nem az a topik. Én a Race-ban csak rajtnál kuplungolok,mert ha nem teszem, indulásnál elpörög a kerék,aminek a negatív hatásaiba most nem megyek bele.

Szekvenciális váltójú gépeknél csak indulásnál kell kuplungolni.

(#125) szatocs


szatocs
őstag

Ma bementem egy 576 - ba, és mától lett pont leárazva az GTREvo-Race07 pack, 5600Ft. Gondolom más 576 - ban is le lett árazva, de lehet, hogy más helyen is. Akit értekel, az járjon utána:)

=== Szatocs ===

(#126) 8800gts


8800gts
tag

sziasztok

race evolution-hoz vannak javítások ha jóltudom

holtudok ezekhez hozzájutni?
linket ha tud v.ki az nagyonjó lenne

előre is köszi szépen

(#127) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok, nagy gondban vagyok a Race 07 WTCC-t illetöen. Az a gondom, hogy amikor felrakom a játék online verzióját minden rendben megy, a Steam-ról lefrissit. A játék el is indul, minden tökéletes, csak ha kikapcsolom a játékot és ujra elinditom nem indul el :F
Ha ujrainditom a rendszert, lekapcsolás előtt ki jön egy hiba üzenet, ami a steam serverre utal, ezt bekell zárni mert nem kapcsol ujra gépem! :F :F :F Csak nem fizetős lett az online verzió?, a játék eredeti!!!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#128) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Ja és még annyit, hogy aprocim egy kicsit fel van huzva, lehet ez lenne a gond? :F

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#129) Gulyo válasza JONAS77 (#128) üzenetére


Gulyo
tag

csá ... vannak játékok amik nem bírják a tuningot ... pl nálam a Dirt ... egyszerű, próbáld ki tuning nélkül
üdv

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#130) JONAS77 válasza Gulyo (#129) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Köszi a választ, kipróbálom, de az nem lehet hogy fizetős lett a játék, mármint a Race 07-et illeti, vagy még van olyan kis bökkenő, hogy én már regisztrált vagyok a játékon és már nem aktuális? Próbáljam ki egy uj névvel?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#131) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Esetleg nem az lehet a probléma, hogy már régebbem voltam regisztrálva, mindig erre a névre jelentkezek be, az online verzión! Kellen egy ujat csinálnom!? :F

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#132) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziaszok, sajnos van egy rossz hirem, magamnak meg esetleg akinek Race 07-e van!
Nos, már öt napi szenvedés, és idegeskedés után rájöttem és megtudtam, hogy a Steam szolgáltató, sajnos akadályokba kerül, ha egy számitógépre felkerül, a játékot illetően én most a multis verzióról irok. Szóval arról van szó, hogy nekem ez a játék ment, nagyon is jól, egy fél évvel ezelőtt, de most ha visszarakom a gépre, a telepités után elindul, aztán elág egy restart és meghal a játék! :Y Ez engem elléggé zavar, mert annak idején én ezért a sz....t pénzt adtam ki és nem csak a géppel, hanem a többiekkel is szeretnék megmérközni. A Steam egyébként nagyon sok hibaelháritásra ad tippet, de az enyémre egy kicsit durvát ajánlott!!!!!

Az AVG antivirus programot távolitsam el ha a játék problémanélkül müködjön!!!

Persze nem szó szerint, de dióhélyban ennyi a ´´TIPP´´. Én ezen csak csodálkoztam!
Szóval köszönök mindent Steam, remélem a következő becsengetett sz.......t is igy fogjátok majd kiadni!!!!! :((

[ Szerkesztve ]

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#133) szatocs válasza JONAS77 (#132) üzenetére


szatocs
őstag

Rendszer újrarakást próbáltad?

Új nevet szerintem nem kell csinálnod, mert ha újat csinálsz, oda is meg kell adni a kódot, és valószínűleg nem lesz jó, mert már egy nick használja azt a kódot, így ez csak akkor játszható, ha új kódot is kérsz, a régit pedig tiltják.

Nem tudom, hogy steam-en lehet-e reget módosítani, de annak meg nem sok értelme lenne, ugyanott lennél, csak a nick lenne más.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#134) JONAS77 válasza szatocs (#133) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Helló, igen már ujraraktam a rendszert is 2x, de nem változott semmit. Az az érdekes az egészben, hogy a tálcán lévő játék ikonjaira hiába kattintok, semmit sem csinál, ja és ha lekapcsolom a gépet a Steam jön ki hibaüzenetként, hogy nem válaszol, amit vagy cancelek, vagy stornózom de semirre nem megyek vele. Task managerben lekell kapcsolni és igy már oké. Amit irtam is, hogy a virusprogramomba ütközik, azt hiszem!
Másra nem igazán gondolok, de egy játék miatt nem fogom leszedni. Sajnálom, mert egy kidolgozott játék, de sajnos a tervezői elfelejtették, hogy PC-re készitették, nem konzolra. Arról nem kellene leszedni a virusprogramot :) !

[ Szerkesztve ]

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#135) szatocs válasza JONAS77 (#134) üzenetére


szatocs
őstag

És ha már az szólhat bele, nincs valami része, amiben a tiltás le lehet szedni csak erre?:)

=== Szatocs ===

(#136) JONAS77 válasza szatocs (#135) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Nem tudom, hogy mit kellen, de a Steam oldalán, csak a vir. program eltávolitását irják.
Egyébként amikor a játék elindul, engedélyezem a netes kapcsolatot, szóval nincs letiltva.
Nem érdekes, a Cd.project oldalára elküldtem ezt a problémát, még várom a választ, ha meglessz, majd megirom! :U

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#137) Kommy válasza JONAS77 (#136) üzenetére


Kommy
veterán

Tiltsd le egy teszt erejéig a vírusirtót, ha anélkül megy akkor keress másikat, van egypár ingyenes.

(#138) JONAS77 válasza Kommy (#137) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Nos, megkaptam a választ a cd projectől, azt tanácsolták, hogy a vga-m driverét frissitsem, ugyanis elkellet küldenem txt file-ba a dxdiagomat is! Innét kiszürték, hogy mi lehet a gond!? Másodszor azt tanácsolta, hogy rakjam fel az xp codecpackot, ezt nem tudom minek kell, már van amugy is a gépen. Egyébként nem tiszta, hogy mit segit egy codeck? Majd kipróbálom, lehet hogy megszünik a baj. Addig is......
foly.köv.

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#139) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Csatlakoznék a topikhoz, bár még nem fogom tudni elkezdeni a játékot, de az a lényeg hogy sikerült 4k-ért hozzájutnom a Race07+GTR Evolution-höz! :K "Örökzöld" játékok egyike. :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#140) heihachi válasza Beowulf_78 (#139) üzenetére


heihachi
addikt

Grat, és remélem egyszer tudunk a PH!-sokkal nyomni egyet :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#141) Beowulf_78 válasza heihachi (#140) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Köszi! :R
Be kell gyakorolnom, mert a virágbolti verziót már próbáltam Formula Force EX-el, és váltógatós üzemben nem volt túl könnyű. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#142) szatocs


szatocs
őstag

SIMCO-nál volt pl. 1 hónapig (4 alkalom) egy rövid versenysorozat, kultúrált versenyzőknek, miért nem jött senki? Ingyééér volt:)

=== Szatocs ===

(#143) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok, már megoldottam a problémám, amit kb. egy hónapja irtam le. Pontosabban, hogy a játék telepitése után még ment a játék, majd a gép ujrainditása utén már nem jelentkezett fel a STEAM-re, az volt a gond, hogy nekem be volt kapcsolva az autamatikus csatlakozás a STEAM-re- msconfig, majd kivettem az induló programok közül.Most már okés, ami nekem köszönhető.

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#144) szatocs válasza JONAS77 (#143) üzenetére


szatocs
őstag

Ej:)

=== Szatocs ===

(#145) Sam8888


Sam8888
tag

Championship módban hány pálya van összesen, mert én már a 17.-nél tartok a 11 pályából... :F

(#146) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv! Megvettem a Race07-et (2 DVD-s verzió), de ha mindent feltolok maxra (1680x1050), beszaggat. Fraps folyamatosan 150-300 fps, de pár kör után hihetetlenül el kezd beszaggatni, mintha kevés lenne a ram. Van olyan rész az opcióknál amit nem szabad fullra tenni? Konfig az adatlapomon.

mod: XP SP3
előre is thx

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#147) foreveryoung


foreveryoung
tag

Sziasztok!
Ahogy elnézem, nem nagyon pezseg ez a topic!!!
Azért lenne egy kérdésem, hátha...
Letöltöttem a HSW.hu-ról a DTM addont. Bemásoltam, és azonnal lehalt a játék. Újra kellett telepítenem. Esetleg tud valaki egy linket, ahonnan működő DTM-et tudok letölteni???

foreveryoung

(#148) macy


macy
addikt

Sziasztok!
Nem tudom tudtok-e róla: Simco akció!

(#149) szatocs válasza macy (#148) üzenetére


szatocs
őstag

Még mindig tart, szóval aki csak olcsóbban vágyik a játékra (4ezer forintért sehol nem fogja megkapni), annak is jó lehet, de a játék mellé ott van a SIMCo tagság az év hátralévő részére, ami magába foglalja az összes versenyen való részvételi jogot, értem ezalatt az rFactoros versenyeket, valamint a kéthetente szerdánként megrendezésre kerülő GTR Evo versenyeket is. Nem kis akció...

=== Szatocs ===

(#150) macy válasza szatocs (#149) üzenetére


macy
addikt

Bizony. Persze egyik haveromat se tudtam rávenni, hogy rendeljenek. Inkább grideznek a bénák.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTR Evolution
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.