Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTR Evolution

Hozzászólások

(#1) lbalog01


lbalog01
tag

Sziasztok!
már elérhető itt-ott a GTR Evolution!
Egész pofásra sikeredett, mindenkinek ajánlom aki a GTR és RACE sorozatott kedveli. Szerintem a 2 game jó értelemben vett és sikeres keveréke.
DE, van itt pár érdekes dolog, ami kicsit zavar, remélhetőleg csak az "igen korai" :B verzió miatt:
- a game 1xűen felzabálja a ramot, olyan szinten, hogy a winfos meg akarja növelni a virtuális memória nagyságát /2gb ram +2gb virtuális/ :F
- ha kilépek a progiból akkor is még 1.5Gb-ot foglal valami ami nem látszik a feladatkezelőben és nem tudom kilőni :F
- talán a fentiek miatt, de ha a pályán vagyok és simán vissza akarok lépni a garázsba akkor elszáll a progi.....viszont előbb egy restart session majd úgy garázs, na akkor már visszalép :F :F
ha van egyéb tapasztalat akkor légyszi osszátok meg velem
thnx
L

***ROGER***

(#2) Superman válasza lbalog01 (#1) üzenetére


Superman
nagyúr

Nekem nincsenek ilyen gondjaim. Nálam 4 giga virtuális ram van és 2GB DDR3-as ram. Az elszállások oka lehet erősen túlhúzott processzor és/vagy videokártya, a GMOTOR 2.0 nem szereti ezeket, felfogható stabilitástesztnek is. :D

A GTR Evolution asztal parancsikonjára jobb egérgombbal kattintva válaszd a Properties (Tulajdonságok) fület és a Target mezőbe, legfelülre írd be:

-trace=1000

Így fog kinézni: (persze a meghajtó betűjele más lehet)

"D:\Program Files\SimBin\GTR Evolution Offline\Race07.exe" -trace=1000

Leokézod. Ez segít abban, hogy felfedezd, mitől omlik össze a program, mivel a UserData/LOG mappában létrehoz egy trace fájlt, abban megnézheted, mi okozta a gondot.

(#3) foreveryoung


foreveryoung
tag

Sziasztok!!!
Örömmel látom, hogy megnyílt ez a topic!!! 2-3 napon belül meglesz a game nekem is. Szimulátor rajongó vagyok. (GTR, rFactor, WTCC) Remélem ez az lesz, nem NFS, meg Grid-hez hasonló!
Mik a tapasztalatok vezetési élményben, grafikában, hangban??? Vistán, vagy Xp-n érdemesebb?
Gondolom magyar nyelv nincs benne. Hiányos az angolom, de reméljük segít a régi GTR-ek menürendszere.

[ Szerkesztve ]

foreveryoung

(#4) herrober


herrober
tag

Hi!

Nekem sincsenek paráim vele, teljesen normálisan megy a game - még az "elavult" configomon is :D

A szimulátorság megmaradt, és ami Nekem plussz pont, hogy a sebességérzeten javítottak a fiúk - legalábbis úgy érzem, nekem az volt "kevés" az előző részekben.

Ezüstpaszta mi??

(#5) foreveryoung válasza herrober (#4) üzenetére


foreveryoung
tag

Köszi, ezek jó hírek!
Csak nekem most kicsit lassan megy a "beszerzése"! Remélem csütörtökön már tolhatom neki!!!
Magyar nyelv gondolom nincs benne!

foreveryoung

(#6) foreveryoung


foreveryoung
tag

Lassan meglesz végre teljesen. Több mint 7 giga! Ez vajon tuti a végleges verzió? Minden benne van?

foreveryoung

(#7) zoli03 válasza foreveryoung (#6) üzenetére


zoli03
őstag

Biztos, hogy a végleges verzió. Benne van az online meg az offline játék is, azért ilyen nagy.

(#8) foreveryoung válasza zoli03 (#7) üzenetére


foreveryoung
tag

Oké, köszi, megnyugtattál! A Race07 (WTCC) is így volt, offline-online. Te már tolod? Milyen a grafika???

foreveryoung

(#9) zoli03 válasza foreveryoung (#8) üzenetére


zoli03
őstag

Nekem olyan érzésem volt, mintha összerakták volna a GTR-t meg a Race07-et. Benne van minden autó meg pálya, persze újak is. A grafikája nem valami nagy, eléggé hasonlít a Race07-re.

[ Szerkesztve ]

(#10) foreveryoung válasza zoli03 (#9) üzenetére


foreveryoung
tag

Az nem baj, ha ezeket a jó, és igazán szimulátor játékokat összerakták, csak ehhez egy 2008-hoz méltó grafikát is várnék! Miért nem lehet egy mindenben jó játékot csinálni? A Grid-nek gyönyörű a grafikája, de messze nem szimulátor. Ami meg az, ott meg a látvány hagy kívánnivalót! Mondjuk ahogy elnéztem, nem túl nagy a gépigénye.

foreveryoung

(#11) foreveryoung


foreveryoung
tag

Na kérem, végre megjött (lejött)!!! Toltam a játéknak több mint egy órát, csak úgy tesztként.

Pozitívumok: a vezetési élmény nagyon jó. Hihetetlen sebességélmény van. Kell
hozzá egy jó adag GTR-es WTCC-s előélet. 97%-os nehézségen
félprofi módban megizzadtam. Mentségemre szolgáljon, hogy nem
állítgattam futóművet stb-t.
A hangeffektek nagyon jók, kiválóak!!!
A menürendszer egyértelmű, bár én már lemagyarosítottam.
Rengeteg verseny, a sok autó és pálya adta variációs lehetőségekből
kifolyólag.

Negatívum: A grafika!!! Az egy évvel ezelőtti Race07 minősége. Nem ezt vártam!!!!
Ma már magasabbak az igényeink, legalábbis nekem. A videokártyám
még üzemi hőfokra sem ment fel. Minden videobeállítás maxon!
A motorok hangja lehetne élethűbb.

A magyarosítás: a Race07 (offline) magyarosítását telepíteni kell egy ideiglenes mappába. A mappában lesz egy UI Data mappa, ebben két fájl. Ezt át kell másolni a telepített játék könyvtárában lévő UI Data mappába, felülírni az ott lévőket. Játék indít, és MAGYARUL!!!

Van egy gondom: FPS magas, 70-150 között, viszont néha akad egyet-egyet a kép. Ez vajon mitől lehet? Xp-n fut. Megpróbáljam Vistán?

foreveryoung

(#12) Superman válasza foreveryoung (#11) üzenetére


Superman
nagyúr

A Vistát a játék korlátozottan támogatja csak. Ott még úgy sem fog futni, sőt hibák léphetnek fel. A játékbeli akadás az ún. Stuttering-probléma, ami kiküszöbölhető, ha a programot magas prioritáson futtatod.

A grafika: nem várhattad, hogy jobb lesz a grafika, mivel a GTR Evolution a Race07 kiegészítőjeként érkezett, még ha dobozos formában GTR Evolution-nek hirdetik, akkor is. Ugyanaz a GMOTOR 2.0 hajtja, mint a Race07-et.

Egyébként mit zavar a környezet, ha egyszer a vezetésre figyelsz? Egy szimulátorban az élményen van a hangsúly és nem a környezeten. Azért mert kevésbé csillog-villog, mint mondjuk egy GRID, még nem rosszabb. Csak egy kis HDR hiányzik róla.

Van hozzá HDR-mod, csak rá kell keresni a neten. Ha felteszed már garantáltan izzadni fog a kártyád.

És ne félprofi módban menj, hanem minden segítség nélkül, szimulációs módban. És végül: minek magyarítás egy szimulátorhoz? nem mondom, ha egy RPG lenne, vagy valami, amiben a beszéden van a hangsúly, de ehhez....

(#13) foreveryoung válasza Superman (#12) üzenetére


foreveryoung
tag

Igazad van a grafikával, ne legyen csili-vili, de akkor is többet vártam. Ha elkezdem a bajnokságokat felrakom pro módba, tegnap csak teszt volt! Összességében szerintem nagyon jó a játék! Talán az a bajom, hogy a olvastam pár beharangozót, ahol túlpromózták és ezért vártam többet. A magyarosítás nekem azért kell, mert nagyon alapfok vagyok angolból. Az autó beállításoknál szükségem van rá.
A HDR-mod-ot megnézem, hátha van már. Esetleg ötlet, hogy a Google-n kívül hol érdemes keresgélni?
Hol tudom beállítani a program prioritását?

foreveryoung

(#14) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok, lehet hogy most hülyén hangzik, de sajnos máig nem vagyok képbe, hogy a GTR Evolution az egy ingyenesen letölthető mod lessz, vagy meg kell vásárolni, nekem meg van hivatalosan a GTR2 és WTCC is, akkor most csak várjak?! :)) :(

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#15) foreveryoung válasza JONAS77 (#14) üzenetére


foreveryoung
tag

Hát várni várhatsz, de attól nem lesz GTR Evo-d!!! Ez egy új, önálló játék, a GTR-ek és a WTCC-k alapjaira építve. Benne van a WTCC és jó pár GT kategória. Meg kell majd venni, ha majd lehet kapni.
Na most azt meg ne kérdezd honnan van azoknak akik itt írogatnak (irogatunk)!!!
Külföldről kaptuk, promóciós darabokat!!!

foreveryoung

(#16) JONAS77 válasza foreveryoung (#15) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Aha, szóval itt van elásva a szög, köszi! Ja és még valami, tényleg 3 gigás proci kell neki, vagy csak arról van szó, hogy foggyon az is... ;]

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#17) zoli03 válasza JONAS77 (#16) üzenetére


zoli03
őstag

Ha az adatlapodon lévő processzorral akarod játszani, az bőven elég lesz neki.

(#18) foreveryoung válasza JONAS77 (#16) üzenetére


foreveryoung
tag

Én is Q6600-al tolom. Jó meghajtja a procit! Felforrósodott egészen 38 fokig!!!!
Nincs gépigénye. A CCC-ben is és a játékban is minden video beállítást, képjavítást felraktam maxra. Így már elindúlt a videokártyám, de kb félgőzzel. Bár állítólag a memoriát zabálja.

foreveryoung

(#19) foreveryoung


foreveryoung
tag

És egy kis érdekesség. Ha kevés a játékban felkínált pályaválaszték, vagy van kedvenc pályátok, bátran le kell tölteni amit a Race07 (The WTCC)-hez csináltak kiegészítésként. Berakod és már mehetsz is akár a Hungaroringen vagy ahol tetszik!

foreveryoung

(#20) JONAS77 válasza foreveryoung (#18) üzenetére


JONAS77
aktív tag

És neked gyári hűtő van a procin, mert nekem igen és egy WTCC után 52 fokra is felmegy. Persze egy kicsit fel is van huzva az FSB 1140-en megy, a WTCC-n észre is lehet venni a külömbságet, amikor boxból kijövet kanyarodom, már nem akadozik a kép! :DD

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#21) foreveryoung válasza JONAS77 (#20) üzenetére


foreveryoung
tag

Igen, gyári a hűtő. Igaz, a házam baromi nagy, és tele van szívó, fújó ventikkel. Nagyon jól szellőzik. Az alaplap alig pár fokkal melegebb mint a szoba.
Nem vagyok híve a húzásnak, meg nem is értek hozzá. Most tervezek proci cserét, de horror árak vannak. Legalábbis annak ami nekem tetszene.

[ Szerkesztve ]

foreveryoung

(#22) Miky68


Miky68
csendes tag

Sziasztok!
Eddig nemigazán toltam szimulátor progikat de ez bejön nagyon.Grafikája igaz messze lemarad a NFS -mögöttt de mikor 200-250 a tempó kanyar elött ez nem is lényeges.Gép igénye az meg hihetelenül alacsony a Pro Street-hez képest.
Yo kis game ajámlom mindekinek :C
Hivatalos megjelenési dátuma pedig 2008 .08.30 /MO-n/.
Üdv :Miky

Az élet egy szar játék de a grafikája nagyon ott van...

(#23) Nfol


Nfol
csendes tag

Üdv!

Felkeltette az érdeklődésemet a játék, de a gépigény miatt nem merem egyelőre megvenni, demó verzió meg szerintem nem lesz belőle, úgyhogy felteszem a nagy kérdést: vállalható-e az Evo egy Intel X3100-as kártyával?

A legelső GTR és a GT Legends jól fut a megfelelő beállítással (grafika nem lényeg), azokhoz képest ez az újabbik motor sokkal többet kér?

(#24) lbalog01 válasza Nfol (#23) üzenetére


lbalog01
tag

hmmm...az első GTR még DX 8.1-volt ez a game DX 9-es, bár a "kártyád" meg DX10-es /de minek../
Szerintem ha a GTR-t le tudtad butítani folyamatos fps-ig akkor az Evo-t is le tudod. A fizikát úgyis a proci fogja számolni, 2 GB ram azért figyeljen a gépben....

megnéztem mi is ez a X3100, asszem az utcsó sorban van a lényeg:

» Intel Graphics Media Accelerator (GMA) X3100 small and light

Intel Graphics Media Accelerator (GMA) X3100 is an integrated (onboard) graphic chip on a Mobile Intel 965GM chipset. It is the successor of GMA 950 and features a fully programmable pipeline (supports Aero Glass fully and DirectX 10 with newest drivers). The peformance of the X3100 is clearly better than the GMA 950, still demanding modern games won't run fluently.

szerencsére az EVO kb. 2 éves technikára alapoz......
Esetleg valaki futtatja a RACE 07-et vagy a GTR2-őt integrált vidkarival??????
Ő lenne a magmondhatója mire számíthatsz valójában.

***ROGER***

(#25) JONAS77 válasza Nfol (#23) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Hát én nem sok jóval biztathatlak, attól függ mi az elvárásod a megjelenitéstől, én az előző kártyámat is megizzasztottam vele (GTR2), ami egy Nvidia 7800-as volt, de ez te rajatd múlik mit állitasz be a kártyádnak, mivel integráltról beszélünk nem sok mindent tudsz rajta, a legjobbakat! :R

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#26) Nfol


Nfol
csendes tag

Köszi az infókat! Azt hiszem, előbb mindenképpen kipróbálom a Race07 demóját, aztán meglátom, hogy vállalható-e a teljes program.

(#27) Miky68


Miky68
csendes tag

Gép:Asus A7V8X deszka,VGA Ati 9800Xt ,2 Gb ram ,Proci AMD Athlon Xp 2700+/huzás nélkül/ és ez viszi a GTR-t .Csak viszonyítási alapként irtam le.Azért fullt ne várjon aki hasonló configban jár :Y

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék de a grafikája nagyon ott van...

(#28) Gulyo


Gulyo
tag

Nekem 10-ből 10x kilép a 22 km-es pályákból, de csak onnan !!!??? :( :O ( connection lost )
2 giga ram + 4 giga lapozófájl ...

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#29) NFree


NFree
addikt

Csak egy pár kérdés.
Az eredetivel nyomjátok?
Szeretnék vele hálón játszani de fingom sincs, hogy kell még soha nem gémeltem a neten?
Valaki elígazíthatna ha lenne hozzá türelme.
Egy lelkes race07 rajongó.

vga

(#30) Gulyo


Gulyo
tag

Még egy negatívum, bár apróság hogy az árnyékok nem mozognak, látszódnak belsőnézetben a cockpit-on ... belsőnézetben igazából egyáltalán nincsenek árnyékok :F ... iRacingban ezt pl. profin megcsinálták :K

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#31) JONAS77 válasza NFree (#29) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Hello, én tudok neked talán segiteni, a WTCC és a GTR2-t is a neten nyomom, persze mindkét game eredeti, a GTR meg sem engedi hogy feketén netezz, a WTCC-t azt nem tudom, de mindig jobb eredetivel netezni, hogy hogyan lendulj neki? A játék kérni fogja a jelszót, amit a jétákhoz kapsz! Kreálsz saját nevet, egy jelszót és azt hiszem ennyi. Mivel nekem még nincs meg az EVO, csak a WTCC-ből indultam ki, lényegében majdnem minden netes játék ezt kéri.

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#32) foreveryoung


foreveryoung
tag

http://www.panogames.com/games/gtrevolution.htm

Kattints a képre, ha betöltötte teljesen tedd rá a közepére a kurzort, és húzd valamelyik irányba lassan!

foreveryoung

(#33) NFree válasza JONAS77 (#31) üzenetére


NFree
addikt

Még nekem sincs, de milyest lehet ithon kapni magyarul, asszem beszerzek eggyet.
Kösz a választ

foreveryoung
Király :C

[ Szerkesztve ]

vga

(#34) Gulyo


Gulyo
tag

Ha valakit érdekel HDR mod illetve magyarítás keressen :))
Nekem mindkettő működik :C

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#35) foreveryoung válasza Gulyo (#34) üzenetére


foreveryoung
tag

Szia!
Magyarítás az oké, de hol találtál HDR Mod-ot???? És észrevehető javulás?

foreveryoung

(#36) Gulyo válasza foreveryoung (#35) üzenetére


Gulyo
tag

HDR moddal számomra csodaszép (GRID feeling ) csak eszi a gépet rendesen ( 9800 GX2, Intel 8400, 2 Gb RAM ) :K :K :K

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#37) foreveryoung válasza Gulyo (#36) üzenetére


foreveryoung
tag

Végre meghajthatnám a gépet, igaz proci csak hétvégére lesz.

foreveryoung

(#38) foreveryoung


foreveryoung
tag

Hát kérem, kipróbáltam ezt a HDR Modot. Nem nagyon hittem benne, ráadásul egy barátom délután felrakta magának és semmi extra. Alig-alig változott valami.
Tehát felraktam, képjavítók stb maxon minden. Lepisáltam a bokám!!! Mintha másik játék lenne!!! Gyönyörüen kilágyult a kép. A Colin Mcrea Dirt grafikájához lehetne a legjobban hasonlítani. És ráadásul előjöttek olyan effektek, tükröződések, csillogások, amit eddig nem láttam.

foreveryoung

(#39) Gulyo


Gulyo
tag

Sziasztok ! Ma leszedtem a játékhoz a Le Mans 1977-1985 pályát ... csak annyit tudok róla írni hogy : GYÖNYÖRŰŰŰŰ !!!!
[link]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#40) foreveryoung


foreveryoung
tag

Sziasztok!
Kérdésem a következő: mikor kikanyarodok a garázsból a boxutcába iszonyúan akadozik a kép. Ha már egyenesben vagyok, és később a játék alatt már semmi akadás. Mindnkinél van ez? Mi lehet az oka?

foreveryoung

(#41) Vasinger! válasza foreveryoung (#40) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem is ez volt, de csak kicsit akad!

Vki tudna segíteni hogy lehet sötétbe vezetni? Azt hol kell beállítani?

(#42) foreveryoung válasza Vasinger! (#41) üzenetére


foreveryoung
tag

Szia! Ha csak volt, akkor megoldódott? Mitől?

foreveryoung

(#43) Vasinger! válasza foreveryoung (#42) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem oldódott meg, nemtom mért raktam múlt időbe :D

Vki nekem válasz? :F

(#44) joshua7 válasza Gulyo (#34) üzenetére


joshua7
veterán

Hdr-re linket adhatnál. :)

Semper Fi

(#45) foreveryoung válasza Vasinger! (#43) üzenetére


foreveryoung
tag

Végignéztem minden beállítási lehetőséget, de nem találtam éjszakai módot. Esetleg ha új bajnokságot kezdesz, és a versenytáv, nehézség stb beállításainál nézd meg. Ott nem tudtam, mert benne vagyok egy bajnokságban.

foreveryoung

(#46) Vasinger! válasza foreveryoung (#45) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Értem, hát kösz! Akkor nem értem minek a lámpa? XD.

(#47) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jójáték azt kell h mondjam!

a sima race 07 is bejött :K ...szerencsémre a 7végén vettem egy csöves MANTA kormányt,made in osan és nagyon bejön :C
azt kell h mondjam h sokkal élvezhetőbb mint billel...csak sajnos szoknom kell,mert vagy 10évig billel nyomultam :U

nagyon jo játék sztem...!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48) lbalog01 válasza Vasinger! (#46) üzenetére


lbalog01
tag

ha szerencsétlenkedsz a pályán, bizony fénykürtölnek rendesen a mögötted jövők pl. erre való a lámpa ;]

***ROGER***

(#49) foreveryoung válasza lbalog01 (#48) üzenetére


foreveryoung
tag

Igen ez a villogás jópofa! Megmondom őszintén engem volt, hogy megzavart a mögöttem jövő villogása, és befikáztam.

foreveryoung

(#50) foreveryoung válasza - = Zk = - (#47) üzenetére


foreveryoung
tag

Billel nem lehet egyszerű irányítani!!!
Feed back-es (jól írtam) a kormányod? Ha igen, érdemes kis időt rászánni a tesztpályákon és jól belőni az effekteket. Hihetetlen dolgok jönnek ki. Az autómata váltót meg el kell felejteni.

foreveryoung

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTR Evolution
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.