Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: Vice City

Hozzászólások

(#1) gLes


gLes
őstag

Helló!

Megorrontottam innen-onnan a netről, hogy bizony kigyütt a Vice City PC-re, legalábbis bizonyos FTP szervereken, dehát ezt Google-ban nem lehet csakúgy megtalálni. Viszont azt is megtuttam, hogy a http://warezcenter.cjb.hu-n is fönn van, csakhogy nemtom oda a jelszót, és nem is lehet megszerezni, mert a leírásban szereplő oldal NINCS! Szóval: ha vóna valakinek ehhez a site-hoz jelszava, akkor elküldhetné aztat, vagy ha tud hót biztos címet ahonnan le lehet tölteni a Vice City-t, de télleg jót, mert már megjártam eccer Kazaa-n, akkor annak is naaagyon örülnék :D Előre is köszi minden választ. Ha én előbb tudom meg minthogy itt bedobná valaki, akkor én is fölteszem ide, mert hát ne csak nekem legyen jó:))

Üdv:
gLes

(#2) TitiRii válasza gLes (#1) üzenetére


TitiRii
senior tag

mongyá egy ftpt ahová át fxpzhetem :D
mellesleg cool
csak hmm
izé
hol a beigért mp belőle?:(
és a motorral hogy lehet ugy 1 kerék mint az elözetesekben?:D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#3) Krisz@1975


Krisz@1975
tag

http://games4u.freeweb.hu

INTEL-ASUS-DÉMÁSZ

(#4) realist válasza TitiRii (#2) üzenetére


realist
őstag

egykerék?
rájöttél?

(#5) _Volkovy_ válasza realist (#4) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Te rájöttél?:)

(#8) Agyasima


Agyasima
senior tag

Ez a topic nagyon veszélyes vizekre evez...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9) Agyasima


Agyasima
senior tag

Egyébként én ISO-val találkoztam. (((((Részletek privátba))))))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#11) hungeek


hungeek
senior tag

off:
UTÁLOM EZT A JÁTÉKOT! MÁR A PUSZTA NÉVTŐL IS BRRRR.....
eégsz héten le volt terhelve a a vip ftp amin vagyok, mert mindenki húzta le ezt a szart én meg nem tudtam rendes sebességgel filmet és mp3-at lehúzni!!!!!

nah most jól kiadtam a több napi gőzt....

(#12) The_Tom válasza hungeek (#11) üzenetére


The_Tom
senior tag

kiprobaltad vagy miert nem szereted?? akitol hallottam, h. probalta jo velemennyel volt rola...

Üdv.

Szerintem.

(#13) realist válasza _Volkovy_ (#5) üzenetére


realist
őstag

sajna nem...:(

(#14) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Töröltem két hozzászólásod.

Emberek, beszélgessetek a játékról, de ha password és download cserebere lesz a topikból, kénytelen leszek kinyírni, szori.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) karyo válasza hungeek (#11) üzenetére


karyo
senior tag

ember, próbáld ki a játékot, és akkor megérted mért húzza mindenki ezt...akinek van VC annak perpill nincs szüksége se filmre se mp3-ra, csak áramra:D

Enjoy the silence.

(#16) The_Tom válasza Parci (#14) üzenetére


The_Tom
senior tag

kösz.

Üdv.

Szerintem.

(#17) marcee


marcee
addikt

Egykerekezni alapbeállításban kigyorsítás közben a Num6-tal lehet (csak a PCg 600 és a cross áll kerékre, a chopper és a rogó nyiván nem )

Az én kérdésem az lenne, hogy mit kell csinálni a motoros banda 2. küldetésében, hogy besokkoljon a nép? (ha jól értem a feladatot)

\m/

(#18) realist válasza marcee (#17) üzenetére


realist
őstag

robogó is...:D

(#19) realist válasza marcee (#17) üzenetére


realist
őstag

nekem a helikpteres robbantósb nem megy...:((

(#21) Agyasima válasza karyo (#15) üzenetére


Agyasima
senior tag

Mondd karyo mi lesz most az aláírásod? :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22) hungeek válasza karyo (#15) üzenetére


hungeek
senior tag

engem nem érdekel milyen a játék! ellenben 4-5 napig nem tudtam normálisan filmeket és mp3 tölteni (fanatikus mp3 gyűjtő vagyok: 180GB mp3!)
és most ezért kedden nem tudtam megnézni a Femme Fatale-t csak ma.. grrrr

U.I: amúgy meg egy évben jó ha összesen 3 órát játszok :)

(#23) Tibisz válasza hungeek (#22) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Hogy mik vannak, és hogy kell vigyázni! :D

(#24) Agyzuzo válasza hungeek (#22) üzenetére


Agyzuzo
addikt

'fanatikus mp3 gyűjtő vagyok: 180GB mp3''

Hö? Minek annyi? Le merem fogadni, 10%-át se szoktad hallgatni...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#25) gLes válasza TitiRii (#2) üzenetére


gLes
őstag

Ajánlom figyelmedbe ezt a képet:


Hú de kéne most egy FTP:))

(#26) gLes válasza Agyasima (#9) üzenetére


gLes
őstag

Hol??? :)

(#27) _Volkovy_ válasza hungeek (#22) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Egész pontosan milyen körülmények között lehet igénybevenni ezt az ftp-t?Megbeszélhetnénk mailben :)

(#28) _Volkovy_ válasza Agyzuzo (#24) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Neked mennyi van?(csak érdekel)Nekem cirka 24 giga..

(#29) gLes


gLes
őstag

Na? Nemtud senki sehol egy ISO-t? Ami mellesleg ingyé van?:)

(#30) gLes


gLes
őstag

A CJB.HU-t is épp karbantartják :(

(#31) _Volkovy_ válasza gLes (#30) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Végülis csak 1500mega,csatolhatom mailhez?:D

(#32) karyo válasza hungeek (#22) üzenetére


karyo
senior tag

ennyi mp3-at lehetetlen hallgatni...mindenesetre érts meg minket is! már egy éve várunk erre a játékra, és végre itt van!!! érthető hogy ezrek mozdultak rá

Enjoy the silence.

(#33) karyo válasza Agyasima (#21) üzenetére


karyo
senior tag

hehe:D még mindig az 1. cd-t töltöm (56k modem suxx...) szal még 2-3 napig biztos ez, csak max a hajam hullik ki illetve nőnek a felkiáltójelek...

Enjoy the silence.

(#34) Sanyo


Sanyo
senior tag

Nagyon tetszik a jatek. :) Pentek este ota jatszom a kuldeteseket, most tartok ugy a 18-20%-nal (stat kiirja). Valami port :) kellett megszereznem, rajtam utottek a rendorok. Egy gyors motorral leleceltem de aztan eltanyaztam egy akadalyban. Beszaladtam egy mellekutcaba aminek a vegen egy ugrato volt es hopp, a teton all egy helikopter. Utolertek a rendorok, az uzival lekaszaltam mindkettot majd bepattantam a kocsijukba es az ugrato segitsegevel a helikopter mellett landoltam. :) Felszallas majd el. Setarepultem egyet a varos felett, nagyon szepek a fenyek este. Meglattam egy UFO-t, leszalltam mellette. :) Elvinni ugyan nem lehetett de korulneztem a filmgyarban, volt ott meg nehany kellek... ;)

(#35) Superman


Superman
nagyúr

Mindjárt lejön a második cédé is. átlag 60k - val jön, úgyhogy nemsokára lenn lesz. Egy kérdésem volna: ehhez kell az eredeti játék is? Csak azért, mert a kiegészítő lemezekhez kelleni szokott, de én kölcsönadtam az eredeti GTA3 -at.
Igaz, hogy a Vice City 2 cédés, így hát nem hiszem, hogy kellene.

(#36) Cathfaern válasza Superman (#35) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez nem kiegészítő lemez. Szóval nem is kell hozzá az eredeti (konzoloknál nem szokás a kiegészítő lemez. És ugyebár a GTA 3-t konzolról írták át PC-re).

(#38) aDamker


aDamker
aktív tag

Ohh baszki.....

(#39) aDamker


aDamker
aktív tag

Egy admin legyszi javitsa ki....
Koszi

(#40) zetecR válasza Superman (#35) üzenetére


zetecR
addikt

Honnan is :)?

(#41) gLes válasza Superman (#35) üzenetére


gLes
őstag

Jajaja! Engem is ez érdekelne! :) Mail-en már kaptam egy rakás helyet! Köszönet mindegyikért! :)

(#42) tr00p3r


tr00p3r
őstag

link plíííz! már nagyon vártam ezt a gémet! plíz mailben! cmachan@cia.hu

(#43) hungeek válasza Agyzuzo (#24) üzenetére


hungeek
senior tag

valamiből élni is kell.......
ha érted mire gondolok :)

(#44) hungeek válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


hungeek
senior tag

küldök mail-t

(#45) Jazzy


Jazzy
tag

Légyszi nekem küldjetek mailt, hogy honnan tudom megszerezni a játékot, mert már nagyon vártam én is :DD Előre is kössz!

J@zzy

(#46) Rox


Rox
tag

Kérek én is egy e-mail-t...

THX-es smiley nincs?

(#47) Cryon válasza hungeek (#43) üzenetére


Cryon
csendes tag

Akkor te nem is fanatikus gy?jtô vagy, hanem sokkal inkább orgazda - már
megbocsáss. ;]
Tecccikéteni?

ASROCK Z77 Extreme4, Core i7 3770, Corsair Vengeance 4x4GByte @2133, Corsair 240 Force3 SSD, AMD Firepro 4900, Dell U2711, Thermaltake Tenor, Zalman Reserator1 V2 plus vízhűtés, Chieftec 500W táp.

(#48) napos2600


napos2600
tag

boltokba miko lesz mar?
es a b**i amazon.co.uk-rol ki mit tud? mert mar rendeltem onnan mosmeg asszongya hogy hungary az nem jaccik tessek nyugatabbra koltozni?!?!?

balkanFX?
es miert van az hgoy nalunk a GTA3 kb 16-18e Ft a Vice City-t meg (elmeletben) meg lehetne rendelni 10-12e Ft (postaval +xtrakkal) egyutt...

jo OK en sem tudtam megrendelni:)

(#49) hungeek válasza Cryon (#47) üzenetére


hungeek
senior tag

ugyan már.......
csak összekötöm a kellemest (olyan jó érzés abban a tudatban élni hogy ennyi minden megvan) a hasznossal (zseton) :DDD

amúgy nem vagyok önző nem csak le hanem fel is töltök :)) (persze csak teljesen jogtiszta anyagokat, a kiadó engedélyével!)

(#50) ödönke válasza napos2600 (#48) üzenetére


ödönke
aktív tag

cdgalaxis?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: Vice City
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.