Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#902) Johnny Cage válasza Bjørgersson (#901) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"Mert a Red Dead Redemption pont akkora kaliberű cím, mint a Grand Theft Auto. Igaz?"

mert a Max Payne mekkora kaliberű cím okostojás? azért a Red Dead a maga 12 millió példányával épp elég nagy cím. konkrétan a Rockstar második legsikeresebb brand-je (és simán a legjobb játéka, de ez már szubjektív.)

"A portolást meg inkább hagyjuk, mert ezzel ki lehet üldözni a világból, hogy "mekkora szar". Nem szar, csak kicsit a dolgok mögé kellene nézni, mielőtt egyből megy a sírás, hogy kevés alá a két mag."

teljesen felesleges egy rosszul megírt programot orrvérzésig védelmezni. (csak azt ne mondd, h az euphoria megeszi a legerősebb procikat, de a konzolok elbírják.. mert akkor én megyek a falnak)

"Gondolom a híreket meg megint nem követed, csak a hasadra csaptál és benyögtél valamit."

szerintem vegyél vissza egy fokozatot. egyelőre te sem tudsz semmi biztosat, csak habzó szájjal rohansz védeni kedvenc fejlesztőidet, akik ismételten szemközt köpik a PC-s játékostársadalmat, az idézetet meg köszönöm, olvastam, ami ennyi erővel éppen engem erősít meg (abban h még semmi sem biztos).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.