Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8925) Tenager18 válasza Garada (#8916) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem is az első konzolom egy slim ps3 volt 320gb-os. Egyből megszerettem, nagyon bejött a konzolos világ. Aztán többen mondták, hogy próbáljam ki a boxot, mert sokkal jobb, a multi címek jobban mennek, stb, a sok ismert rizsa. Így hát váltottam boxra. Semmi különbséget nem láttam. Sőt! Inkább úgy vettem észre, hogy azok a játékok, amiket ps3-on toltam, boxon sokkal recésebbek. Először azt hittem HDMI kábel hiba, lecseréltem egy drágábbra, lófasz sem változott :DDD Utána eladtam azt a boxot, vettem egy másikat, azzal is ugyanez volt a helyzet, szóval kilőve az is, hogy a géppel volt bibi. Most újra visszatérnék, de mostmár mindenképp ps3 lesz, és marad is minimum 2 évig. Az viszont tuti, hogy ha majd új genre váltok, mindenképp a ps4 lesz az asztalomon. Többet boxot sosem veszek. Hangos is, multi is fizetős. És itt hiába jönnek azzal, hogy a ps multi ilyen szar olyan szar, rengeteget szórakoztam pl a gtaIV multin anno ... nem volt semmi gond :) Meg hát ugye ez a last of us ... azért ilyet kihozni a ps3-ból, hát le a kalappal. Itt mutatkozik meg, mire is képes ez a konzol. Boxon szerintem meg sem moccanna:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.