Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85014) gabesz123


gabesz123
tag

Újabb perico gyöngyszem. Megyek fel a lépcsőn leszedni az egyik piros látómezejű őrt (már csak az van, meg a juggernaut). Persze pont akkor jön arra a jugger is, direkt megvárom, amíg kiér a látómezeje és elindul az ellenkező irányba, de úgy, hogy a másik piros őrével se érjen össze, lepuffantom a sima őrt, egy golyó/fejlövés, tuti nem pattant a falra lövedék. És beriaszt (pedig az ugye két szinttel lejjebb sétálgat, meg fal is van köztünk). Jó, mondom, qrva anyád, nem kell elite, megcsinálom így is, úgyis kiúszni akarok, mert mostanában már többször így csináltam. Minden oké, beugratok a vízbe még a birtokon belül, leúszok az aljára, hogy a csónakról ne tudjanak lőni, szokás szerint úszok a szigettel ellentétes irányban, kifogy a levegő, fel az első rebreather-t, aztán csak úszok, úszok, semmi nem történik, már vagy 2 perce, venném fel a következőt, semmit nem reagál a g-re és megfulladok, failed. Na most ezzel megint annyi a probléma, hogy így már csináltam meg, akkor tudtam őket egymás után felvenni, ill érdekes, hogy ennyit nem kellett máskor úszni, plusz az egyik nap linkelt videóban is így menekült a csávesz és kb alig kellett úsznia és meglett neki is. Ez vagy bug volt megint, vagy az sem mindegy, hogy milyen mélyen, merre úszik az ember? :W Plusz továbbra sem értem az őrök működési mechanizmusát, valaki levezetné, hogy mire kell figyelni, mitől függ a riasztás (mert kb úgy tűnik, h a látómező magában nem elég, a hangot milyen távolságból hallják meg)? Bár az meg vicces, amikor az egyik őr háta mögött pár méterrel leütöm a másikat, jó hangosan nyög, arra meg nem riaszt be, r* logic.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.