Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84041) rup1u5 válasza Wiz Khalifa (#84038) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem hinném hogy sok köze van a valósághoz. Azért valamennyire igyekeznek lefedni a korszakot zeneileg de nem sok köze van a helyrajzi adottságokhoz, inkább a storyhoz igazítják hogy megadja a hangulatot.
Pl GTA 3, 2001-es NYban játszódik és az MSX FM-et a Londoni MC Codebreaker host-olja és az összes szám a mixben a szintén Angliai Moving Shadows kiadó berkeiből került ki. Nekem abszolut kedvencem pl az Omni Trio - Even Angels Cast Shadows című albuma amiről a First contact került be a mixbe. (És amúgy szerintem az egyik legjobban eltalált album cím a zenetörténelemben) :DDD
DE! Kötve hiszem hogy 2001-ben NY-ban ez ment a rádióban :D Az egy dolog hogy én 2000 és 2001-ben Moving Shadow kiadványokat hallgattam otthon meg azokra ugráltunk reggel 6-ig, beekizve, félillegális dnb partykon a Daróczy utcában de az Amcsiknál nem volt akkora divat a drum and bass akkoriban. 2001-ben kezdett mainstreamé válni Kosheen - Hide U-jának köszönhetően. Addig csak mi majmok szeleteltünk rá bemindenezve. :DDD
Na mindegy, elkalandoztam! :DDD
A lényeg hogy szerintem nem érdemes sok összefüggést belelátni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.