Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83035) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na Stét.

A témában az utolsó.
Ha látod Gyikuci ha nem. Ehhez a hozzászólásomhoz tartom magam.
Nem vagy szimpi,de ez nem jelenti azt, hogy bajom volt veled. Eddig is el játszottunk egymással/mellet.Ezt évekkel ezelőtt visszamenőleg értem. Semleges voltál addig amíg el nem játszottad a veteranba lépkedést, amire a válasz a "magic" és a varázslat" szavak IS voltak. Nyilván poén volt tudjuk.... , meg hát annyira se izgat, hogy fényképet csináljak ilyenről stb... A PHHU-ban tilos bármi mod, miután ez nyilvánvalóvá vált nálam, a semlegesből negatív lettél (ezt is írtam a linkelt hszben)
Ezután se érdekelt volna a dolog de még utána is beszéltél dolgokat mind1 is.

Felőlem legyél PHHU tag nekem aztán teljesen mindegy, nem vagyok kompetens a témában ezt már Online is megmondtam.
Mivel hegyi mondta, hogy bevett, természetesen azt már nem állítom hogy oda is be hackelted magad, de az enyémbe Tuti nem voltál meghívva (a Nem vagy szimpi rész miatt gondolom leesett :D )
Mint a linkben is leírtam, ez csak az én tapasztalatom, veled. Aztán kezeli mindenki úgy ahogy akarja.
Köszi

ui: Arról nem beszélve, hogy már jóval több mint 1 éve, amikor még én is aktív voltam, már akkor orrba szájba toltátok Ucillal karöltve a Modot... :D óóó msot ugrott be régen is csak úgy voltál PHHU-s hogy Ucil crewjaban voltál :D Most esik le :D Emlékszemmm na üdv

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.