Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77201) CactuS válasza HussarF (#77200) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megfogtál. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#77202) gabesz123 válasza bluuzia (#77190) üzenetére


gabesz123
tag

Vicces, hogy hetekkel ezelőtt beszéltünk róla, hogy nem akarja beadni a Packie-t, erre neked tegnap, nekem meg ma adta be (a hab a tortán, hogy ma ráadásul pont együtt toltuk a prep-et). :D

És úgy látszik, sokszor ilyen hülye szitukban kerül elő. Éppen eleget szívtunk azzal a prep-el, erre aközben jelent meg. Egyébként pár utcányira voltunk attól a helytől, ahova vinni kellett. Sajnos nem működött az egy civilt megállítok előtte, majd beszállok módszer, ami a ládázós kisbusznál viszont mindig bejön. Páncéltörő tölténnyel sem sikerült kilőni a sofőrt, aztán az egyik kereszteződésnél random megállt és kiszálltak a zsaruk lőni rám, de közben meg a prep miatt üldözött még 4 redneck is. Miután mindenkit lerendeztem, én körözést nem kaptam, meg több npc támadás sem volt.

(#77203) Mr.Csizmás válasza HussarF (#77200) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

supply, csak az autocorrect erősebb volt az usernél :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77204) rasotamas válasza HussarF (#77200) üzenetére


rasotamas
veterán

Főleg hogy 135 ezer, mivel 75 a supply

https://tinyurl.com/rasoapro

(#77205) rasotamas


rasotamas
veterán

Nem arról volt szó, hogy a motoros eladás megszűnt egyelőre egy bug miatt? Pénteken vagy szombaton hoztunk el 4-en talán Maxxnek Paletoból 4 motort.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#77206) Zoli Durden válasza Mr.Csizmás (#77203) üzenetére


Zoli Durden
csendes tag

Igen. Köszönöm.
A magyar autocorrect sokkal erősebb az angol szavaknál. Pedig hidd el, többször kellett törölnöm, de még így se sikerült xD
Én már 5 perce ezen röhögök :DDD

(#77207) HussarF válasza Zoli Durden (#77206) üzenetére

Ja, értem, hogy te egy supply-t veszel és el is adod, nem töltöd fel. Érdekes.

(#77208) Zoli Durden válasza rasotamas (#77204) üzenetére


Zoli Durden
csendes tag

Igen, de én levontam a rezsi költséget is. Minden mellé lőtt fegyvertöltény számít. Zsidóság: on. ;]

(#77209) Zoli Durden válasza HussarF (#77207) üzenetére


Zoli Durden
csendes tag

Nem adom el. Én csak a példa kedvéért írtam. Szorzod néggyel a supplyt és a hasznot is :))
Ha figyeled a kokónal már teli producttal számoltam, mert kb 12 supply egység kell a teljes 5 csík producthoz

(#77210) HussarF válasza Zoli Durden (#77209) üzenetére

12,5 egész pontosan.

(#77211) Plata válasza rasotamas (#77205) üzenetére


Plata
félisten

Én is voltam motoroson.
Valaki azt mondta Ph sessionban hogy táskás lett kivéve.

(#77212) Kiskokó válasza Zoli Durden (#77198) üzenetére


Kiskokó
veterán

NP várunk de nagy életre ne számíts.
RDR miatt kb 3-4 en járnak fel néha.
Én meg 1-2 ember a FiveM-es WLS Gta -t nyomjuk aztán ennyi.

Maxdamge van fent néha aki rendes GTA onlinet tolja. De nem értem miért nem jár fel több ember.
Nyomhatnátok a sima alap Heisteket is.
Ha sorban az 5-öt lenyomjátok ugyan az a 4 ember a végén +2 milliót ad Loyality award.
Igaz lehet rámegy 2-3 esete de abból összességében egy 4-5 milliót ki lehet húzni az awarddal.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#77213) Plata válasza Kiskokó (#77212) üzenetére


Plata
félisten

Járnak fel többen is.
Ez pár napja volt például.

Tegnap is voltak fent jó páran hogy a szerverek szarok voltak,de szombaton is,bár akkor engem folyton ledobott és elhúztam gyorsan.
Tegnap is volt sok gebasz,heist tábla üressé vált,állandó saving failed,meg valami mittomén milyen inventory error.Szóval szarakodott rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#77214) Kiskokó válasza Plata (#77213) üzenetére


Kiskokó
veterán

Discordról volt szó báttyája XD
Na de igen akik ott fent voltak azoknak kellene (főleg az újaknak) feljárni discordra. Egyszerűbb lenne a segítség összebeszélése stb

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#77215) Plata válasza Kiskokó (#77214) üzenetére


Plata
félisten

Jah aszittem GTA.
Díszkordot meghagyom a díszpintyeknek. :D

(#77216) MaxxDamage válasza Kiskokó (#77214) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jah, minap is felnéztem (telefonról) és nem sokan voltunk.. :(
Szóval szép álom ez, hogy mások is jöjjenek... de azért csak biztasd őket, hátha! :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77217) simon105 válasza Kiskokó (#77214) üzenetére


simon105
tag

Bocs, hogy ide, de ezt legalább tudom, hogy olvasod. Tomiékkal beszéltük nemrég, hogy összeülünk RDRben pókerezni. Meg is történt volna már, ha a R* nem szerencsétlenkedik hétvégén. Téged / titeket nem érdekelne ez? Én feszesen játszom ingyen is, ezért a többieknek jobb lenne, ha minél többen lennénk, hogy ne unatkozzanak :D.

(#77218) Kaci84 válasza Kiskokó (#77212) üzenetére


Kaci84
őstag

Hogy van pontosan ez a +2 mill? Melyek pontosan az alap Heistek?

(#77219) Kiskokó válasza simon105 (#77217) üzenetére


Kiskokó
veterán

Végül is lehet róla szó de ennyi erővel akkor pokerstarsra kéne felemenni :D

Mármint Mtamas tomi ? vagy ki ?
Azt se tudtam hogy RDR-eznek :D
még az OP-hez is kéne 20 szint szóval valamikor játszanom kell vele.
Szerintem ez a WLS még 1-2 hétig kitart aktívan aztán majd meglátjuk.

Nyugodtan hivogasd te is az embereket discordra.

Kaci 84

5 heist az alap- Fleccától a Pacific Standardig
Ha ezt végig toljátok 4-en ugyan azok az emberek akkor a végén +2 milla jár.
Persze hogy rendesen adjon alapból pénzt HARD-on csináljátok (ugy is könnyű)
Ha hardcore játékosok vagytok esetleg van discord vagy valami dumálási lehetőség rámehettek a CM-re is.
Ha nem haltok meg egyszer sem 5 heist alatt végig az még + 10 Milliót ad.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#77220) MaxxDamage válasza Kiskokó (#77219) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha én pl. a Heistezést komolyan gondolnám (mert lenne rá fix. ember / grp.) akkor a régi WoW metódus szerint lehetne "készülni" rá, ami abból állna, hogy YT videót nézni hozzá (mindenki ugyanazt) és jobban látná mit, s hogyan kell/érdemes.
Anno mikor Magyar Guildbe voltam (WoW Server First PVE GUild) akkor a külföldi World First Guild RAID Kill volt az ami alapján készültünk és lestük el a technikákat és alkalmaztuk.

Ez csak egy példa a sok közül, de mivel nincs se fix. grp, se fix annyi ember akivel össze jöhetnék Heist-re, így hidegen hagy és inkább más mód szerzem a pénzt / tapasztalatot Online Game alatt... mást nem tehetek.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77221) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

NC-be hány csomag az ami még eladható egyedül?
Jelenleg 181/360 amin van és megvan mind3 kiszállító jármű is - (kamion is) és mind fullra felfejlesztve.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77222) Plata válasza MaxxDamage (#77220) üzenetére


Plata
félisten

Fölösleges annyira rákészülni,nem olyan vészes az egész.
Nekünk annak idején elsőre lement CM.
Nem is TS-t használtunk hanem skype-ot,asszem.

(#77221) MaxxDamage
Én NC eladást sosem csináltam csapatban,mindig egyedül.Nem nehéz.Ha jó a session persze.NPC-k úgyis gyökerek.

[ Szerkesztve ]

(#77223) zsiz válasza Plata (#77222) üzenetére


zsiz
őstag

Mi a tököm az a CM? Elkopna a billentyűzetetek, ha nem használnátok ennyi rövidítést? ;]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#77224) Plata válasza zsiz (#77223) üzenetére


Plata
félisten

Crminal Mastermind.
12 milla lóvé,plusz még az a pár misi ami jön mellette.
Egy négyfős csapattal végig kell vinni hardon az összes heistet sorban,kb 26,hiba és halál nélkül.Ugyanaz a 4 fő,sorban végig tolja az összes heistet,amiért kap a Heist jutalmon kívül még 10+2 milliót.

[ Szerkesztve ]

(#77225) simon105 válasza Kiskokó (#77219) üzenetére


simon105
tag

Nem, Manó. Nagyon nem akarom túlszervezni. Inkább úgy kérdezem, hogy ha valamelyik hétvégén összeülünk, és látjuk, hogy ti várólistán vagytok éppen, átböffentsünk-e nektek, vagy nem érdemes.
Persze itt nem a pénzről szól a póker, egymással csak 5 dolláros beülővel lehet játszani. Inkább ilyen dumálgatós, esetleg sörözgetős játékról lenne szó, könnyed levezető témákkal, meg ilyesmi :D.

[ Szerkesztve ]

(#77226) HussarF válasza Plata (#77224) üzenetére

Akkor pontosítsunk. A 2 milla, amiről Saabe beszélt az 1+1 milla valójában. 1 milla a Loyalty challenge, amit arra ad, hogy ugyanazzal a 4 emberrel csináltad meg, és 1 milla az All in Order challenge, amit arra ad, hogy sorrendben csináltad végig az elejétől a végéig. És 10 milla a Criminal Mastermind challenge, ha ugyanazzal a 4 emberrel, sorban és egyetlen halál nélkül, Hard nehézségi fokozaton csinálják végig.

[ Szerkesztve ]

(#77227) Plata válasza HussarF (#77226) üzenetére


Plata
félisten

Hát a miénk nagyon régen volt.
Négy éve.

(#77228) zsiz válasza Plata (#77224) üzenetére


zsiz
őstag

Aha, köszi. Akkor ez nálam nem játszik :D Esélytelen, hogy ne haljak meg, főleg hardon.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#77229) MaxxDamage válasza Plata (#77222) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, este ránézek :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77230) NYPD válasza Plata (#77227) üzenetére


NYPD
aktív tag

Plata ha van esetleg még két megbízható kutyakoma akik vállalkoznának, én szívesen eltolnék egy ilyen Criminal Mastermind mókázást.

[ Szerkesztve ]

(#77231) Racer77 válasza NYPD (#77230) üzenetére


Racer77
tag

Én is ezen gondolkozok egy ideje már, az első nap óta tolom, de ez még nincs meg. :)

(#77232) hegyipapa válasza Plata (#77227) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Most hogy beraktad ezt a két képet, egyből beugrott amikor én is phhu tagokkal lenyomtam, sőt meg is találtam itt a fórumon.

Racer77, NYPD : Ne gondolkozzatok nyomjátok, ha találtok még 2 játékost akinek nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#77233) Plata válasza hegyipapa (#77232) üzenetére


Plata
félisten

Manapság még könnyebb letolni.
Most már minigunos insurgent is vihető Heist-re,mi időnkben semmi ilyen nem volt.
Főleg nem Akula. :D
Pacific standard Convoy setup milyen gáz volt már.
Támadó harci heli néha bugos volt és a textúra alól lőtt minket. :DDD
Na az ellen nem lehetett mit csinálni,csak a jó édes mamáját szidni.

[ Szerkesztve ]

(#77234) HussarF válasza hegyipapa (#77232) üzenetére

Nekem itt lett meg. Mivel előtte már elb.sztuk az utolsó pillanatban, ezért a Loyalty meg az All in order már meglett hamarabb, a CM már külön jött, így csak a 10 millát adta egyszerre.

(#77235) DrTechnoid válasza Plata (#77224) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Magasságos yesus , ezt még olvasni is fáj . Tegnap cimbinek megcsináltuk normálon azt a küldit amikor lekapcsolják a villanyt egy hangárban , kb 15ik alkalomra sikerült , gondolom valami éjjellátóval szerelt fegyver lenne hozzá a legjobb. Elismerésem annak aki ezeket halál nélkül végigtolja.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#77236) Kiskokó válasza simon105 (#77225) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja persze, hogyne.
Sőt azé van a discordon is chat, hogy ha bármi van írjátok be.
Max senki se olvassa, de inkább legyen ott ha bármi tervek vannak.
Ja Manó azt mondjaaaaaaaaaaaaaaad :D
Ja persze a levezető téma, póker, sör ?
Szóval megint a világégésről és a halálbüntetésről beszélgetünk egy szivar és whisky mellet... zsír :D
Manónak ad át az üzenetet, hogy küldjön nekem postán egy jó szivart!! Kifizetem!
Mellé előveszem a Platinum Walkeeert aztán igazi pénzbe is pókerezhetünk akár :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#77237) Kiskokó válasza DrTechnoid (#77235) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fúúúúúú ezt már el is felejtettem, jézusom az de fos :DDD

Az összes heistben az a legnehezebb.

Hussssika :

Te ne pontosítgassál már állandóan ;] :P mert megátkozom az Alfát úgy ahogy van
Azért valljuk be elég ritka hogy valakinek meg van az All in order külön a loyalytytől. De tény 1-1 milló ami nálunk 2millla szóval az információ érdemi része teljesen pontos volt :P te QV XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#77238) HussarF válasza DrTechnoid (#77235) üzenetére

Csakhogy az nem ez a Heist sorozat, az Doomsday Heist. De ott is van CM azt hiszem, csak mások a díjazások, kevesebb pénz.

(#77239) Kiskokó válasza HussarF (#77238) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az nem DD-s heist apuci, csak hogy pontosítsunk khm khm !!

Amúgy de menő már mindenki a CM-es képekkel. Nekünk olyan alap volt hogy le se fotóztuk
bitchpls!!! ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#77240) HussarF válasza Kiskokó (#77239) üzenetére

Akkor pontosítsunk: de az. Nem megy ez már neked, kiöregedtél ;]

Act 2: Avenger setup

[ Szerkesztve ]

(#77241) Kiskokó válasza HussarF (#77240) üzenetére


Kiskokó
veterán

azta, kibasszot öreg vagyok :O :O :O :O :O :O :O

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#77242) Segal válasza Kiskokó (#77239) üzenetére


Segal
veterán

Lehet en is elobanyaszom a cm-es kepeim :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#77243) Kaci84 válasza HussarF (#77226) üzenetére


Kaci84
őstag

Ezek a küldik ami Apartmanból indíthatók? Gondolom nem lehet előröl kezdeni?

(#77244) HussarF válasza Kaci84 (#77243) üzenetére

Igen. És bármikor újrakezdheted.

(#77245) the_mad válasza DrTechnoid (#77235) üzenetére


the_mad
aktív tag

A DD heistben az a jó, hogy nagyobb szabadságot ad, mint az apartmanos heistek. Ezért rá lehet jönni, hogy melyek azok a kiskapuk, amikkel a legkönnyebben megoldható a dolog. A hangárost pikk-pakk le lehet nyomni hőképes MK2 Heavy Sniper-al.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#77246) szTotyy válasza simon105 (#77225) üzenetére


szTotyy
őstag

!!! :C Ilyen sörözgetős laza pókerpartiban én is benne vagyok!! Ne hogy kihagyjatok már! :) Mikor? Péntek vagy szombat este?

Szabi: a ma este offos nekem, átjön Irsai Olivér cimborám, vele kell foglalkoznom. :D Holnap leszek..

(#77247) Kaci84


Kaci84
őstag

Azt tudom, hogy Apartmanban TV-t nézve lehet afkolni. Arcad szuperszámítógépnél lehet? Vagy hol lehet még? Próbáltam az "e" betüs interakcióknál úgy mint a pilt támasztása vagy tánc, de az nem műkszik sajna.

(#77248) NYPD válasza hegyipapa (#77232) üzenetére


NYPD
aktív tag

Akkor ezzel ketten legalább meg is lennénk szerintem, ha valaki jönne jelezze :)
PS: pofázós eszközöm nincs, ha ez jelent vmit, csak pötyögni tudok.

(#77249) 2thletme2day válasza NYPD (#77248) üzenetére


2thletme2day
őstag

Engem is érdekelne a dolog. Kezd unalmas lenni a farmolás.

(#77250) ProgenXL válasza Kaci84 (#77247) üzenetére


ProgenXL
őstag

Se tv se semmi. Rakok a space gombra valami súlyt és ennyi..

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.