Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71023) Plata válasza capulet75 (#71020) üzenetére


Plata
félisten

Az online része kicseszett jó,ha nem publicba mész,public sessionban 99% eséllyel retardált állatokba és modderekbe ütközöl.
De ha van kikkel együtt játszani egy nyugis sessionban akkor iszonyat jó,el lehet marhulni fél napokat.
Mondjuk én szeretek golfozni meg bringázni is,de nekem még a ládázás is jó poén,mert szeretem.
Ph-s sessionban nem szoktak lövöldözni a népek mert normálisak,kivéve ha idegen betéved.
De sima publc session másról sem szól mint hogy sok agyatlan zsebrambó lövöldözik mindenre ami mozdul.
Public sessionban max úgy lehet meg lenni ha passzívba rakod magad.
Csak vigyázni kell mert van pár olyan jármű amibe ha passzívban be ülsz akkor visszarak.
Szerencsére opressor nem olyan,sőt a viccesebbik tank sem.
Így a begőzölt bugyuta barbárokat lehet hergelni passzívban. :D
Régen az volt a kedvenc szórakozásom hogy a yachtommal a tengerpart és a reptér közé parkoltam és passzívban lelövettem a hajóval a hülyébb csókákat.
Yacht légvédelme passzívban is működik,az élmény amikor habzó szájú hülye játékos megpróbál lelőni a hajódról és leszedi a yacht megfizethetetlen. :D
Az még bulisabb ha többen vannak és sok hülye rád ugrik.
Passzívban úgysem tudnak megsebezni,a hajó meg úgyis lelövi,csak ugye ész is kéne amivel ezt fel kéne fogni,de általában ezeknek a zsebrambóknak az nincs.
Az meg külön poén amikor ugatnak hogy hacker vagyok mert nem tud lelőni robbanó lövedékes mesterlövész puskával,jah mert annyi esze nincs a baromnak hogy passzív játékosra nem hat a golyó. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.