Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66528) proof88


proof88
addikt

Srácok, én nem vagyok se PH-s crew, se más crew tagja a játékban. Nyilván csapattársat nem lövök le. Nem nagyon ismerek senkit a játékban, full ismeretlen emberekkel szoktam egy szerveren lenni. Van 1-2 ember a barát listámon, de ők sem személyes ismerőseim, csak volt közös ügyünk a játékban és akkor bejelöltük egymást. Őket sem szoktam lelőni. Szóval bounty-t is csak úgy gyűjtök, hogy ismeretlen. Amúgy meg most mit tegyek, ha ezt felajánlja a játék. :D Így szocializálódtam, engem is mindig kinyírtak ha fejpénz volt rajtam. Mikor először beléptem online-ba, hirtelen nem is értettem azt a sok szöveget amit kiírt nekem a játék, mire felfogtam ezt az egész bounty-zást, már évek óta elavult feature volt, de engem is mindig kinyírtak egyből ha volt rajtam. Sokáig noob voltam, nem tudom mi hogy megy, talán még mindig az vagyok. Főleg versenyezni szeretek egyébként, pl a nascar-os cucc kifejezetten tetszett, abba rengeteg órát beleöltem. Ott mindig a fair játék híve voltam, ok nélkül nem köcsögösködök, de free módban még mondja is a játék hogy robbantsam fel vagy lopjam el ... mittudomén hogy ő milyen mission-t csinál az éppen aktuális DLC-ből. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.