Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#600) Ryder62 válasza ViiiiktorOC (#593) üzenetére


Ryder62
őstag

Csak két dolognak kell rendben lenni és egyik legjobb játék lesz

1, rendes optimalizálás PC-re, viszonylag elfogadható gépigénnyel (MP3-nál sikerült de az lineáris lővölde ez meg sandbox szóval lesz kihívás a R*-os fiúknak)

2, Legyen tartalom ebben a világban. SA nagy volt, rengeteg küldivel, tenni valóval. Ergó ha végigjátszottad 100%-ra a játékot akkor úgy érezted hogy egy nagyon tartalmas játék volt - nálam 100+ óra volt a játékidő pl.

GTAIV kisebb de mégis nagy város, élettel teli, de unalmas, semmit mondó, üres játéktér. A rendőrök lődözésén kívűl más harc nem igen volt, mellék küldetések alig.

SA-ben pl mikor két banda területe egymást fedte, rendszeres harcok dúltak az utcán. Emlékszem, rajtam kívűl álló okok miatt robbanások, lődözések sorozata zajlott le, néha csak szemlélő voltam, néha itt ott én is beszálltam a buliba. Érződött hogy rajtad kívül éli mindennapos életét a város.

A GTA4-ben hol volt ilyen? Unalmas, ha nem provokáltál harcot (csak zsarukkal) elalszol. Nem jön át hogy annyira veszélyes város lenne Liberty. Még Bronx (Bohan) ban sincsenek utcai hulligánok, zsebtolvajok, autó tolvajok ( GTA3 valaki? Mikor a piros lámpánál várakozó kocsiból egy fejkendős ürge kiráncigálta a sofőrt és elhajtott a verdával. Vagy mikor leparkoltam a járdára kiszálltam, mondván megyek küldizni, erre teszek pár lépést és hallom hogy elgurulnak a verdámmal)

Szóval mondhat bárki bármit az hogy "él a város" sztem nem azt jelenti hogy a járókelők újságot olvasnak, cigiznek, vagy telefonálnak. Hanem hogy látod hogy rajtad kívűl vannak más bűnözők, vannak rendőr üldözések, (SAban ez is volt, GTA4-ben meg már nem) vannak tolvajok stb. GTA4ben úgy éreztem én vagyok az egyedüli rossz ebben a városban mindenki más szent.

Érdekes a GTA3-tól az SA-ig ezekre odafigyeltek, Csak pont a 4-ben nem történik semmi. Még egy utca fight sem két járókelő között.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.