Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54040) Bobafett2001 válasza Redneck (#54039) üzenetére


Bobafett2001
csendes tag

Tiszteletem! Bocsánat ha rossz helyre írok, de van egy problémám, kérdésem az, hogy tapasztalta-e valaki vagy van-e rá megoldás.
Nos, már lassan egy hónapja megvan a játék, és egy i7 4770-el meg egy GTX 650 Ti BOOST-al, illetve 8GB DDR3-as RAM-al futattam, szinte minden Hoch-on volt, és szépen kiakadva 60 FPS-el ment.
Aztán pár héttel később olyan huzamosabb játékidő után, mondjuk 2,5-3 lehet hogy több, nyugtasson mindenkit az hogy nem élettelenkedtem ennyit, közben azért éltem az életem. :D Nem ez a lényeg. Nos és akkor XY idő után néha - néha leugrott 59-55 FPS-re ami ugye mikrolaggokat vagy "Stuttering"-et eredményezett, de nem volt olyan durva és egy Game resi megoldotta. Nos, azóta megjött a kártyám egy EVGA GTX 970 SC, biztosíthatok mindenkit hogy nincs semmi baja a kártyának megbízható helyről van, még garis. Csak annyi hogy Coil Whine-ol. Legyalultam teljesen a drivert, és feltettem a legújabbat. Windows 10-em van egyébként, de az Updateket kikapcsoltam Services.msc-ben de állítólag ez csak 30 napig hat... Nos, Olyat csinál a játék, hogy mondjuk kimegyek a városból, a tuja gyárig ( ͡° ͜ʖ ͡°) Meg vissza, a városba és puff szépen lassan felkúszott a RAM használat 91%-ra, és egyszerűen játszhatatlan a folyamatos droppok miatt. Kipróbáltam már a DirectX állításátol elkezdve a felbontásig mindent, mégis csinálja. És még annyit hogy elméletben eddig 1280x1024-es 60Hz-es volt a monitorom, de az új kártya óta a natív felbontás 768, és akár 85Hz, illetve 1280x1024-en meg csak és kizárólag 65Hz. De tartja ezt az FPS-t... Egészen 10-15 percig. Szerintetek rakjam újra a Windowst, vagy váltsak vissza 7-re? Bocsánat ha hülye kérdéseket tettem fel, de számomra érthetetlen dolog. Minden más játék egyébként szépen fut és nem produkál ilyet mondjuk egy AC Syndicate meg egy ENB-zett Skyrim sem. Még ezelőtt a régi Q6600-as procim se csinálta ezt.
Köszönöm előre is! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.