Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48047) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Nekem is vegyes érzéseim vannak a tegnapi találkozóval kapcsolatosan. Egy ideig elég jó volt, még egy pár probléma ellenére is, ezek a problémák a rendőrök, különféle autótalihoz nem illő jármüvek pl. tank, qrva nagy repülőgép stb. Az már egy normális dolog, ha valaki helivél végigkísér minket, csinál képeket, véd a esetleges behatolóktól, veszélyektől stb. Én megértem, hogy sok ember nem bírja magával, és kínozza a tehetség... de akkor menjen adversary-ra, vagy más sessionbe baromkodni. Ugyebár a baromkodás is megengedett, de mindent a jóérzés határain belül. Eléggé felcseszte az agyamat a tegnap az a qrvanagy repülőváz, amelyik elzárta az utat. Végül is jó kis tali volt, de az előző jobb volt, bár nem is voltunk annyian akkor. Amúgy meg nem fetltétlenül parkolóhely kell legyen a találkozó helye, lehet egy nagyobb hely is, ami egy szép kilátással rendelkezik, jó a megvilágitás, szép a körülvevő környezet stb.
Szerintem is maradjon a Public session, és a nevezőknek legyen bebíztosítva a helyük, mert én úgy vélem, hogy nagyon sokat segít a szavazásban az is, ha élőben is látjuk az autókat, például engem sokat segített a döntéshozatalban, még nem szavaztam, mert még nem döntöttem konkrétan, de következik, holnapig még van idő. A problémás embereket, akik zavarják a meetinget, legyen az PH-s, legyen az versenyző, vagy bárki más aki zavarja az emberkéket a tankjával, repülőjével, a zsernyák barátaival, stb. azt megkérni szépen, hogy fejezze be, és ha azután se fogja, akkor kick-elni a sessionból. Tegnap valakin rajta volt a rendőr, nem csináltam semmit, és ok nélkül kaptam egy csillagot. Aki meg kap csillagot, az távolodjon az autóktól és az emberektöl, és hivja Lestert, ha meg CD van, akkor szabaduljon meg, de legyen eltávolodva a meetingtől. És igen, ahogy mondta itt fentebb valaki, egy olyan PH tag aki ismertebb, vagy régibb, kéne vezesse a felvonulást, és előre be kéne tervezzük az útvonalat. Pl. indulóhely: Golf pálya, 1. megálló: Observatory parkoló 2. megálló: Del Perro Pier, megálló: LS Reptér. és ha szükség van rá akkor még 1-2x az LS Customsnál megállni, de akkor mindenki javítsa meg az autóját, mert 1-2 emerért értelmetlen még kitérni. Ezt ajánlom én, de legyen ahogy a szivetek kívánja. :))

drachoHUN: Igen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.