Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38027) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Az élmény, mikor frissítenéd az összefoglalót, de egy elírás miatt az egész tartalmat rosszul menti le a rios, nos az felbecsülhetetlen. Elöntött a barna, de a megnyitott 75 tab között pont volt egy eredeti új TIR, így csak a linkeket, képeket kellett újra beletennem + a formázásokat. Szóval...

Ezennel betettem az új topik összefoglalót, benne naprakész, friss infókkal. Még nem 100%, de így is rendesen megdagadt. Ezentúl igyekszem naprakészen tartani és folyamatosan bővíteni. Az F&F update szerintem marad külön logout post, ahogy az elkövetkező update-ek is és mindig cserélődnek majd. Készítek majd egy CEO összefoglalót is, azt beteszem a kérdések és tippek részhez.

Utólagos engedelmeddel LaciCRM, lementettem az eredeti változatot archívumként és betettem a logoutomba (természetesen megjelölve téged, mint szerzőt), hogy ne tűnjön el nyomtalanul a munkásságod.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.