Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34797) #81556480 válasza drachoHUN (#34796) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem nem nagyon van bajom ezzel a részével, mert általában bejutok arra amit szeretnék csinálni.

Viszont azt hozzáteszem, hogy 2013-as konzolos október elsejei megjelenés óta folyamatosan változik ez is. van amikor jobb, van amikor rosszabb. mindig belenyúlnak valahogy. Vannak olyan játékmódok amiket az achievement miatt megcsináltam de azóta se. a tenisz/golf/darts/szkander négyesre a legnehezebb bejutni, vagy társat találni.

nem szeretem az "ez kéne meg az kéne a játékba" jellegű dolgokat, nekem csak annyi kéne hogy a rockstar created és a player created jobokat szét lehetne választani random csatlakozáskor. mert a creator óta tele van 1000000$ +100000RP jobokkal,amik felhígítják az egészet, és persze csak a készítőnek nyerő. Ha meg ki lépsz akkor bad sportot kapsz félbe hagyott jobért.

Szerintem jobb versenyekre és deathmatchekre akár mikor lehet csatlakozni és a létszám is megfelelő. Utánna meg általában még ugyan az a csapat lenyom két 3 kört. Heist meghívás meg folyamatos. Igaz nem jó azt idegenekkel tolni, de ma már nem lehetetlen, mert sok a régi játékos, kevés aki tényleg balfék és csak most kezdte az onlinet

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.