Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22004) kisza25 válasza Giii (#21994) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi az infókat, nagyon szokatlan a multi rész full noob vagyok :B
a virtuális memória lényege, hogy ami nem fér a fizikai RAM-ba, azt kiírja a háttértárra (SSD/HDD) na most ez ugye sokkal lassabb, tehát az a tuti, ha minél több dolgot a valós RAM-on tart a Win, ezt úgy tudjuk elérni, hogy lecsökkentjük a virtuális méretét (van aki teljesen ki is kapcsolja, de van pár program ami nem tolerálja)
A Win alapon a fizikai RAM 1,5x-ét adja meg virtuálisnak, ami full felesleges, én eddig fix 512-1024MB-ot adtam meg, de ez a GTA5 alatt kevésnek bizonyult 8GB fizikai RAM mellett (ez az első példa rá amúgy)
ezért írtam a fix 1024-2048-at
azért jó a külön meghajtókra rakni a dolgokat:
HDD esetén a fejmozgás tart a legtovább pl. fut a win ehhez a HDD-ről olvas, egy időben itt van a virtuális memória, tehát azt írja/olvassa, és tegyük fel a játék is amit szintén innen olvas, mit csinál szerencsétlen HDD? ide-oda ugrál a fej, hogy a 3-4 dolgot egyszerre tudja csinálni, gondolom innentől tiszta, miért jobb, ha mind külön van :)
yozsee11: ja nem sokat multiztam, de a teleportáló emberek már most idegesítenek :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.