Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21016) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Aki a tőzsdét mesterien használja legyen szíves és dobjon egy pm-et!

http://www.gtaplace.hu/hir/1733/gta-v:-hogyan-kaszalj-legnagyobbat-a-tozsden

Ez alapján csináltam a dolgot, viszont a remélt összeg közel sem jött be. Michaelt alapul véve 4.3 millió körüli összeg kéne, hogy bejöjjön. 720 ezer dollárt fektettem be küldetés előtt BET-be. 460.02-őn állt, majd 690.03-nál csúcsosodott ki, visszatöltöttem és ennél feljebb sosem ment, mindig esett. Így 1.1 milliót vettem fel, majd vettem is meg belőle a BLI részvényeket. Ezek növekedését több napon át követtem, reggel 8-as és délutáni időpontokban. 5 nap után kezdett stabilizálódni, de még rá jópár napra tért magához, a csúcs 304-es értéket nem érte el, 233.28-al tetőzött és utána 1-2%on stagnált. Így a befektetett 1.1 millióból 1.925 ezer lett. Nem tudom mit rontok el, elég alaposan figyeltem és nem is annyira bonyolult a dolog, de a 4.3 millió köszönő viszonyban sincs az 1.9-el. A többiek részesedése is értelemszerűen bőven elmarad, a profit persze számottevő, de mégsem a leírtak szerint alakult. Persze jó lenne tudni, hogy mennyi volt az eredeti befektetés összege, amit a leírás készítője betett. Ugye az első heistnél, én a legjobb embereket hívtam így részesedésem elmaradt attól, mintha amatőrökkel csináltuk volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.