Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20050) Hunner válasza fsb_essex (#20038) üzenetére


Hunner
senior tag

Megszólítva érzem magamat, (bár már nem esem az általad említett 15-25be, de nem rég még ott voltam...) hiszen -bár oldalborda ráhatásával (meg akarta tervezni a karaktert)- de nekem is női karakterem van online-ban, emellett pedig boldog tulajdonosa vagyok két blood elf female karakternek is wowban ami mellé van pár undead male is de ez most lényegtelen.

Saját tapasztalatom alapján, kellemesebb a női karaktert nézni, és nem a szexuális vonzódás miatt, hanem mert egyszerűen kecsesebb, könnyedebb, esztétikusabb, jobban passzolnak hozzá bizonyos modellek(itemek).
Két ismerős sommás véleménye: "Nehogymár egy férfi seggét nézzem hat éven át" "Azért van női karakterem, mert kisebb helyet foglal a képen, kisebb a modellje így jobban átlátom a dolgokat"
Utóbbi vélemény egy healertől származik, még a wow hőskorából, amikor elég sok minden volt a képernyőn (addonok miatt).
Plusz ami nekem most pozitívum, hogy 23óra (és még ki tudja mennyi) sztori mód után, ahol nézhetek egy feketét, egy középkorú amerikait és egy meth addiktot, jó a változás. :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.