Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19029) Puma K válasza Phobion (#19017) üzenetére


Puma K
veterán

Az autóvezetés kb dodgem.

Nem olyan rossz, de nem az igazi... lehetett volna valami aranyközéputat találni a IV és az V között. Vagy megcsinálni az V-ben a IV-nek az irányítását és a beállításoknál lehetne kapcsolni... bár a kocsiknak az V-ben nincs olyan fizikája mint a IV-ben volt mintha vajas-mézes kenyeret a földre fordítva tolnék úgy tapadnak... értem én, hogy meleg az időjárás többnyire, zsír gumik vannak a kocsikon, de na...

A vezetés kezd hasonlóan menni így 37 óra játékidő után kontrollerrel mint IV-ben billentyűzet+egér kombóval. Bár még mindig szoknom kell és csiszolni a technikán na meg a beállításokon kontroller érzékenységet tekintve.

A kanyarokba végig tudom követni a kocsi útvonalát ha egérrel megfelelően mozgatom a kamerát és billentyűzeten meg a max gyorsítás van egyfolytában és max fékezés, a kanyarodás meg csak A-D gombok pöccintésével kell használni ha finoman kell korrigálni az útvonalat, ha meg éles kanyar akkor space-A/D gomb és közben végig W így olyan szép csúszásokat lehet csinálni :))

Gondolkodom, hogy csinálok driftelő videókat hegyen-völgön-városon-kikötőn mindenen át-le-föl-ki-be.
De azt mire összehozom... így is kb sok-sok melléküldetéssel meg felfedezéssel vagyok 37 óránál és még 30% alatt vagyok :DD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.