Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gta2

Hozzászólások

(#1) Dufresne


Dufresne
addikt

Hogyan lehet ezt a régi gyöngyszemet Xp alatt életre bírni?

(#2) simonzé


simonzé
addikt

Van egy jó módszer:
Gyaluld le az op. rendszert, tegyél fel Win95-öt, majd futtasd! ;)

I don't fit in. I fit out.

(#3) Jozsué válasza simonzé (#2) üzenetére


Jozsué
tag

Beautiful Maind!!!:DDD

''Only one man stands between hell and earth...''

(#4) Nimrod


Nimrod
addikt

Tegyél fel win'98-at az XP mellé és azon.

(#5) Dufresne


Dufresne
addikt

Ezek így nagyon egyszerű megoldások. Hol a kihívás? Azért még várok más segítséget is.

(#6) Superman válasza Dufresne (#5) üzenetére


Superman
nagyúr

1. Kompatibilitás bekapcsolása nem segít?
2. Emulátor, arra Win98 -at és kész.

(#7) gLes


gLes
őstag

Sajnos a GTA2-t nem igazán lehet ráerőszakolni az XP-re...személy szerint nem is nagyon sajnálom, mert a GTA2 volt a legszarabb a szériában...szerintem...:))

(#8) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Aki tudja, hogy a játékban hol lehet menteni, az pls írja már le. Azt hallottam, hogy egy templomban lehet, nade merre van ez a templom?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) ^Boss válasza Mosqu!to (#8) üzenetére


^Boss
őstag

reg toltam, de asszem a kezdohely mogott a kertben? :)

(#10) #40247552 válasza Mosqu!to (#8) üzenetére


#40247552
törölt tag

Minden pályán egy templom előtt kezdesz. Ha menteni akarsz, akkor vissza kell találnod a templomhoz, és bemenni az ajtaján, hogy elmentse az adott játékot. De vigyázz mert csak egy slot van, úgyhogy felülírja a korábbi mentéseket, és a mentés 50ezerbe kerül, úgyhogy a játék elején drága dolog a mentegetés. Segítség: Bővebben: link.

(#11) Mosqu!to válasza #40247552 (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi, megvan, irány végigjátszani ;)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#12) Type-R


Type-R
őstag

Megtudná nekem mondani hogy kell neten keresztül játszani, mert szeretnék haverommal egy kicsit játszani, csak gőzöm sincs, hogy hogyan kell.

(#13) Viktor77


Viktor77
titán

Áttettem a Játékokhoz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) Type-R válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Type-R
őstag

Thnx.

(#15) Type-R válasza Type-R (#12) üzenetére


Type-R
őstag

Up.

(#16) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Helló!
Érdekelne, hogy hogyan kell multizni a gémmel, mert nem talál szervereket. Hogyan kell beállítani?

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#17) sekli válasza Yeti910331 (#16) üzenetére


sekli
addikt

van valami game hunter nevű server-kereső, hát nem nagyon van ember rajta, azzal is lehet, meg nélküle is TCP-IP vel...

(#18) Yeti910331 válasza sekli (#17) üzenetére


Yeti910331
aktív tag

Nekem GameSpy van de azon nincsenek GTA2 szerverek. Sokan mondják hogy jó még az All Seeing Eye, szerinted?
Azér köc. :)
Ja és zserintem kell az amit mondtál, mert most próbáltam ki nélküle a GTA-t, úgy ahogy mondtad és nem talál szervereket.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#19) Yeti910331 válasza Yeti910331 (#18) üzenetére


Yeti910331
aktív tag

Sikerült megoldani a multit. Csináltunk páran hawerokkal net-LANt és úgy má jó volt.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#20) .:Kristian:. válasza Yeti910331 (#19) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Eltelt azóta egy kicsi idő...nem volt v alami fontos bejelentés :)

(#22) adalbert1


adalbert1
veterán

Leszedtük páran a már ingyenes gta2-t, viszont hamachin keresztül nagyon lagol ha épp valami akció van.
Más is tapasztalta ezt? Elméletileg az uploadunk se annyira gatya, és semmi más nem megy ami fogná a sávszélességet. :(

(#23) H_Farkas


H_Farkas
csendes tag


a GTA2 inkább LAN PARTY -ra valo, és ott jo kis moka. szerintem is jobb a

GTA1, hiába van csunyabb graf, jobb a játék :C kifejezetten csak veteránoknak 30+ ajánlom, akik annak idején ezt

3dfx kártyával is kiprobálták ....

a 3DFX szelleme az ATI crossfire -ben él tovább !!! sony Xperiat , és FELTÉTEL NÉLKÜLI JÖVEDELMET a népnek :) - (70)381-84-67 -

(#24) kizcar


kizcar
tag

Sziasztok!

GTA 1-ben lehet valahogy menteni, mert nekem múltkor fent volt a játék, de nem tudtam, pedig jó sokat játszottam vele. Van valami külön progi amivel lehetne quicksave-elni vagy valmilyen módon menteni?
Jó volna ha lenne!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gta2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.