Hirdetés

2020. szeptember 27., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) wesder

wesder
(veterán)

Topik a jàtéknak, gyüljünk ide minél többen. :R

Heavy is good. Heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it.

(#2) Chalez válasza wesder (#1) üzenetére

Chalez
(őstag)

Hoppsz, na indítom is mindjárt... ;]

(#3) wesder

wesder
(veterán)

Kifagyott màszkàlàs közben. (One X) A demóban lévő szódàsdobist nem talàltam. Lehet kivették?

Heavy is good. Heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it.

(#4) Chalez

Chalez
(őstag)

Multit nem tudtam indítani... :F

(#5) rdt89

rdt89
(addikt)

Iszonyatosan hangulatos és jó játék, de a pókoktól a hideg kiver még teljesen bekapcsolt szűrővel is. De nem fogom hagyni, hogy ez a dolog eltántorítson. Hatalmas plusz az állítható nézet és a hangulat.

(#6) wesder válasza Chalez (#4) üzenetére

wesder
(veterán)

Solo-ban tolom, így ebben nem tudok segíteni.

(#7) F_Peter válasza rdt89 (#5) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

A pókok kinézete is szabályozható, hogy mennyire legyenek "pókok". 🙂

(#8) SwitcX

SwitcX
(lelkes újonc)

Ennyire későn volt start? Optimista voltam, éjfélkor már nyomtam az indítást, természetesen sikertelenül :D na még lehet rálesek most éjszaka. Régóta vártam

(#9) F_Peter válasza Chalez (#2) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Megnéztük multiban is. Annyi van hogy az invite és a lobby settings később jön, így csak úgy lehet indítani, ha valaki hostol és a többiek joinolnak. Utána már megy.
Egyébként ugyanaz mint a single, csak itt többen vagyunk, ergo minden gyorsabb. A fejlesztések / analizálások összeadódnak és fel lehet egymást húzni mielőtt végleg meghal a karakter.

[ Szerkesztve ]

(#10) rdt89 válasza F_Peter (#7) üzenetére

rdt89
(addikt)

Tudom, de még a pacától is kiráz a hideg, viszont ezt a remek játékot emiatt a félelmem miatt nem akarom nem kijátszani, így lehet benyugtatózom magam vagy nem tudom. :DD :DD :DD
(#8) SwitcX:
19:40kor indítottam tegnap, és nem indult á mondom mi a baj, egy kb. 400 megás frissítést bedobott, de utána elindult.

Ez a játék egyébként marha élvezetes, ezzel játszva a Microsoft indie fejlesztő studiók támogatását teljes mértékben megértem. :R

(#11) pzstm válasza rdt89 (#10) üzenetére

pzstm
(félisten)

Obsidian-t erős Indie-nek nevezni, bár ténz hogz ey akkora projekt. Ahhoy k;pest visyont rengeteg lehetlehetőség és RPG elem van benne és marha élvezetes.

ISmerőssel gondoltuk ránézünk, és közel 5 óra belerepült tegnap :DDD

iPhone 11 Pro Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) wesder

wesder
(veterán)

Ahogy olvasgatom a véleményeket a jàtékról, csak 2-3h lehet kész a főstoryból, mondjuk a felfedezés/építés/túlélés része jó móka.

(#13) pzstm válasza wesder (#12) üzenetére

pzstm
(félisten)

igen, csak annyi van benne jelenleg a fősztoriban :K

iPhone 11 Pro Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14) wesder

wesder
(veterán)

Építgetek a baseball labda tetején, erre nem sàtrat vert az aljàban egy hatalmas pók? Azt hiszem mivel lemenni nem tudok, a karakterem éhen fog halni. :O

[ Szerkesztve ]

(#15) F_Peter válasza wesder (#14) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Mi azt mondtuk hogy nem építünk rá, mert akkor tuti hogy jön update amiben elgurul
🙂

Nincs valakinek infója arról hogy ha multiban elkezdett játékot betöltök egyedül és folytatom, utána ugyanúgy csatlakozhatnak hozzá mások (akár teljesen új játékos is)?

(#16) F_Peter

F_Peter
(senior tag)

Steamen is jól szerepel. Link

(#17) wesder válasza F_Peter (#15) üzenetére

wesder
(veterán)

Amúgy sokkal nagyobb volt mint a képen. Össze is csokiztam magam mikor ràmugrott. :DDD

(#18) wesder

wesder
(veterán)

Nem saját.

(#19) F_Peter válasza wesder (#18) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Ügyes. Mi elégé megszenvedünk az egyenletlen talaj miatt. Elvileg van valami kő alap amivel ez megoldható lenne, csak az nincs unlockolva még.
A tölgy mögötti parton építkezünk egy üdítős doboz oldalába. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#20) wesder válasza F_Peter (#19) üzenetére

wesder
(veterán)

Majd muti ha elkészült. :K

Ez viszont nem lehetett kellemes :Y

(#21) akva válasza wesder (#18) üzenetére

akva
(tag)

Kúl. Mondjuk elég vészjósló a kémény helyén feltűnő pókháló... :)

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#22) wesder válasza akva (#21) üzenetére

wesder
(veterán)

Az ott fent a tetőn azért van hogy begyűjtse a pàràt este, így mindig van friss vized. Lehet olyat craftolni.

(#23) wesder

wesder
(veterán)

(#24) F_Peter válasza wesder (#23) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Ez már a saját?

(#25) wesder válasza F_Peter (#24) üzenetére

wesder
(veterán)

Nem, nem volt rà idő, majd holnap alkotok valamit.

(#26) wesder

wesder
(veterán)

Grounded elérte az egymillió jàtékost, aki eddig kipróbàlta. Szép eredmény szvsz. (XO/W10/Steam)

(#27) F_Peter válasza wesder (#26) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Remèljük az érdeklődést látva fordítanak rá több erőforrást és hamar jönnek az új tartalmak. Mondjuk most még ezzel is jól elvagyunk. 🙂

(#28) wesder válasza F_Peter (#27) üzenetére

wesder
(veterán)

Havonta lesz content update. 12 emberes pojektnél ez szerintem belefér. Az első update aug 27 lesz ha jól emlékszem.

(#29) F_Peter válasza wesder (#28) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Jól hangzik.
Mindig is szerettem a kicsi, de ötletes játékokat. 🙂

(#30) wesder

wesder
(veterán)

Sajàt.
Nem túl ötletes, de a célnak megfelel. Alapvető szükségletek megvannak, màr csak felfedezni kéne, de kb 300-500cm-es sugàrban messzebb nem merek menni. :DDD

Amúgy is màr meglàtogatta a hàzam egy bazi nagy farkaspók, de felugrani szerencsére nem tudott.
Hangyàk is rajzanak ide rendesen, de nem tudnak mit kezdeni az épülettel a kő miatt amire fekraktam.

Amúgy talapzatnak valót hogy lehet farmolni?

[ Szerkesztve ]

(#31) F_Peter válasza wesder (#30) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Lassan de biztosan készül nálunk is a béta verzió. 🙂

A kerti locsoló körül van több tócsa, azok partján van a clay, ásó kell hozzá.

(#32) wesder válasza F_Peter (#31) üzenetére

wesder
(veterán)

Ásóm az van, de a locsolót nem tudom hol keressem. Mindenesetre nincs szükségem rà, ahogy làtod. Nyílvesszőt kell kraftolnom hogy tudjak végre pókot ölni a hàzból. 2 helyen van elvileg, az egyik a gereblye mellett lesz, valahogy oda kell jutnom. Szerintem csak egy baltàt viszek, ha megesznek ne kelljen mindenért visszamenni.
Jelölőtàblàk hasznàlata javasolt. Jól segítik a tàjékozódàst.

(#33) F_Peter válasza wesder (#32) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

A geteblyétől délkeletre van a locsoló is, ha jól emlékszem.

(#34) pzstm

pzstm
(félisten)

Nálunk így áll a dolog:

[Háziko]

Videó is készült róla nappal és este:
[Video1]

[Video2]

[ Szerkesztve ]

(#35) wesder válasza pzstm (#34) üzenetére

wesder
(veterán)

Komoly :C

(#36) F_Peter válasza pzstm (#34) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Szuper! 🙂
Pont a szomszédok vagyunk. 😀
Hamarosan jön a mi kuckónk is.

(#37) wesder

wesder
(veterán)

A hangyapáncél erre is jó.
A teljes szett bónusza, hogy békén hagynak a katona hangyák.

(#38) wesder

wesder
(veterán)

Ahol most a térképen van a karakterem ott találhattok egy Larva Blade-et.
hasznos amíg nincs meg a receptje.

Illetve a hangyabolyban lehet találni egy komplett méh szettet.
hangyapáncélban könnyen összeszedhető.
Még nem craftolható a játékban.
szúnyogok is várhatóak a méhek mellé. :Y

(#39) wesder

wesder
(veterán)

Csak kérdeznem kellett hogy hol talàlható làrva. Most a gép közelében ami kisült csapatostúl vannak àllandóan.

(#40) wesder

wesder
(veterán)

Berry-t kéne szereznem a LVL2-es kalapàcshoz, de nem merek elmenni a bokrokhoz, mert tudom hogy sok ott a pók. :O

(#41) F_Peter válasza wesder (#40) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Még nem próbáltam, de úgy tűnik hogy a mentések betölthetők singleben és multiban egyaránt, ha ez szabadon variálható, akkor egy egy ilyen esetnél simán be tudunk ugrani segíteni.

(#42) wesder válasza F_Peter (#41) üzenetére

wesder
(veterán)

Nem megy a multi, szolgàltató nem nyit NAT-ot hiàba kértem. Sikerült màr mindemt ölni, csak farkaspókot nem. Amúgy ha perfect block-ot csinàlsz, nem sebeznek.

(#43) wesder

wesder
(veterán)

A számok a bázisokat jelölik, és közéjük építettem hidat a levegőbe a baseball érintésével.

(#44) pzstm válasza wesder (#43) üzenetére

pzstm
(félisten)

hmmm.....ez érdekes....megfontolandó :K

(#45) wesder válasza pzstm (#44) üzenetére

wesder
(veterán)

Kellően magasan vannak, így védeni nem kell, illetve csak egy a főbàzis, a màsik kettő az csak aludni meg enni van, mert a füvet nincs kedvem takarítani mikor visszanő.

(#46) wesder

wesder
(veterán)

Gyűjtögettem.
Nem tudom mennyi, de jó ha van.
Nyolcas kupacok.

(#47) Bep válasza wesder (#46) üzenetére

Bep
(aktív tag)

Hogyan lehet többet szállítani? Erre nem jöttünk még rá :DDD

(#48) wesder válasza Bep (#47) üzenetére

wesder
(veterán)

Hangya armor szettet ha felveszed, akkor 8 a maximum amit cipelhetsz.

(#49) wesder

wesder
(veterán)

Csináltam egy kis videót hogy hogy halad a légi hidam építése.
Grounded Sky Bridge

(#50) pzstm válasza wesder (#49) üzenetére

pzstm
(félisten)

:K :C

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.