Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hangyák ellen mit lehet kezdeni? Már lassan 10 emeletes házat építünk, de még mindig lopnak a földről simán. Gyakorlatilag kb mindent ellopnak bárhonnan...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#102) Wesder válasza Sirandrish (#101) üzenetére


Wesder
félisten

Magaslatra kell építeni. Pl Basball labda teteje, vagy a gép mellett van egy kő, annak a tetejére lehet nyugodtan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#103) Sirandrish válasza Wesder (#102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gép melletti kőre már építettünk...simán lopnak a földről. Most kerestünk egy magasabb követ, és arra 2 emeletnyi épületet raktunk rá, arról is simán lelopnak mindent a kő mellől..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#104) Wesder válasza Sirandrish (#103) üzenetére


Wesder
félisten

De miért a földre teszitek a tàrolókat ha màr építettetek magaslatra? :F

Ugye a padlót màr megvettétek BURG.L-től?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105) Sirandrish válasza Wesder (#104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a láda van a földön...a hangya.
A láda több emelettel feljebb van...

A padló...nah az egy jó kérdés. Hát a háznak van alja :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#106) Wesder válasza Sirandrish (#105) üzenetére


Wesder
félisten

Na làtod, ez nekem fura. Majd ha több időm lesz rànézek, mert az új patch-csel csak 30p-et ha jàtszottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107) Sirandrish válasza Wesder (#106) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekünk is az, mert lényegében így élvezhetetlen. Bármi amit nem használunk el azonnal, azt ellopják. Persze le lehet őket verni, de akkor meg nem tudsz csinálni semmi mást, csak védeni a házadat...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108) Mascot21 válasza Sirandrish (#107) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Kaját ne rakjatok bele,nekem ez bevált.

(#109) Sirandrish válasza Mascot21 (#108) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mi számít kajának? Már a gomba is az?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#110) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok ! Haverokkal megvettük a játékot pc-re és és így a hétvége után lenne pár kérdésem . Nagyobb szintű fegyvert vagy eszközt , hogyan lehet csinálni ? A hangyák még a zárt táborba is bejönnek és elesznek mindent ezzel mit lehet kezdeni ? A játék amúgy nagyon ötletes ,de pl tegnap annyi buggal találkoztunk és az fps nálam pl nem egyszer beesett a sok hangya miatt 30 alá is , hogy az vicc :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111) Wesder válasza jozefgucci1 (#110) üzenetére


Wesder
félisten

Nem véletlen Early Access a jàték. Építsetek magaslatra, illetve kajàt ne rakjatok a tàrolókba. Kettes szintű fejszéhez kell egy katica feje, hàrom pöffögö futrinka része, és 4 pókselyem. Mindent analizàljatok ha talàltok új nyersanyagot. A kettes vagy magasabb szintű fegyverekhez kell munkapad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#112) Wesder


Wesder
félisten

Grounded 0.3.0 Patch Notes

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#113) felixo


felixo
őstag

Üdv !

Lehet a játékot TPS módban is játszani ? :F

Redmi Note 9

(#114) jozefgucci1 válasza felixo (#113) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt hiszem az U betű megnyomásával vált külső nézetre .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115) felixo válasza jozefgucci1 (#114) üzenetére


felixo
őstag

Tetszik a játék, de eddig az FPS nézet taszított vissza.
Xbox-on is lehet nézetet váltani ?

Redmi Note 9

(#116) rdt89 válasza felixo (#115) üzenetére


rdt89
addikt

Igen lehet, ha jól emlékszek a 2 kis négyzetet felvonultató gombbal oldható meg. :)

(#117) #91456768


#91456768
törölt tag

Profi a játék, kár hogy minden egyes építésnél kifagy két fős multiban :(

(#118) Wesder válasza #91456768 (#117) üzenetére


Wesder
félisten

Béta jàtéknàl előfordul. Jelentetted?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119) #91456768 válasza Wesder (#118) üzenetére


#91456768
törölt tag

Nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, megint várok pár hónapot.

(#120) Wesder


Wesder
félisten

Series X|S verziók a gépekkel együtt jönnek Nov.10.-én.

increased graphical fidelity, improved loading times and HDR support, thanks to the power of the Xbox Series X and Xbox Series S, ensuring each blade of grass and every single aphid looks spectacular on your screen.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121) Wesder


Wesder
félisten

Grounded-10-16-2020-12-59-50-AM

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#122) Wesder


Wesder
félisten

Pàr érdekesség:

-A grànàt negyed életét veszi le a Farkaspóknak.

-A pókok és Katona Hangyàk kaptak burst attack tàmadàst.
Míg a Keresztespók és Hangya hàrmat, addig a Farkaspók 4-et harap.

-Érdemes ellàtogatni a bokorhoz, mert kicsit àtépítették és a fenti labor bejàrható, feltéve ha megtalàljuk a bevezető utat.

- A BURG.L chipek összeszedésével fogjuk tudni hasznàlni a kötélpàlyàt, és építhetünk magunknak is. (talàn)

-A madàr nem tudom hogy àrtalmas-e, csak a tollàt szokta hullajtani. Érdemes összeszedni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#123) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#124) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125) rdt89 válasza Wesder (#124) üzenetére


rdt89
addikt

sikerült már kifogni? :)

(#126) Wesder válasza rdt89 (#125) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lehet megölni, viszont ő meg simàn megesz, ha nem figyelsz, miközben a vizibolhàkkal meg búvàrpókokkal harcolsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127) rdt89 válasza Wesder (#126) üzenetére


rdt89
addikt

De jó, ahogy látom ez a játék egyre jobban fejlődik és egyre sokoldalúbbá válik. Lassan ismét letöltöm és megint belevetem magam a játékba és nem lepődnék meg, ha már idegen és új lenne a nagy része.

(#128) Wesder válasza rdt89 (#127) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a 0.4.0-às patch. Egyenlőre insiderek jàtszhatnak vele. SS/SX rajtkor fog élesedni. Ha insider vagy, akkor a hub appban engedi letölteni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129) rdt89 válasza Wesder (#128) üzenetére


rdt89
addikt

Insider vagyok szerencsére. Köszi az infót, mindenképpen rálesek, de a pókok nagyon kiidegelnek ;]

(#130) Wesder válasza rdt89 (#129) üzenetére


Wesder
félisten

Tanulj meg perfect blockolni, és bàrmi bàrmilyen fegyverrel legyőzhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#131) rdt89 válasza Wesder (#130) üzenetére


rdt89
addikt

A puszta megjelenésétől borsódzik a hátam, azt kéne legyőzni, de minden tipped amiket eddig megosztottál ki vannak jegyzetelve, ha ismét belevágok ebbe a remekműbe. :R

(#132) Wesder válasza rdt89 (#131) üzenetére


Wesder
félisten

Egy ideig úgy jàtszottam hogy hang nélkül, vagy csak minimàlis hanggal, így màr nem voltak olyan félelmetesek, és miutàn màr nem okoz gondot megölni egyiket sem, màr hanggal sem félelmetes.

Szerk.
Hangya/makk/katica szett legyen rajtad, az sokat segít. A farkaspôk még így is komoly ellenfél, ha nem tudsz védekezni, de a keresztespók sima ügy.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#133) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hű de pörög ez a topic, pedig nem rossz játék. Most volt 2 napos free steam-en, kipróbáltam, nekem tetszett, csak single volt. Ha leesik az ára 3e körül, akkor talán meg is veszem. :)

(#134) Wesder válasza KaiotEch (#133) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem egy 100 napos mentésem veszett oda, nincs sok kedvem újrakezdeni, pedig minden is kész volt, az 5.0-às contentet vàrom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#135) Wesder


Wesder
félisten

0.6.0 Patch Notes
Egyelőre public beta, 1-2 hét és jön mindenkinek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#136) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Pc-n lehet ketten játszani? Vagy csak xboxon? Inkább kérdezek mert a Minecraftot is kétszer kellett megvenni a gyereknek mert pcn nem lehet ketten nyomni. :)

Mr.Brightside

(#137) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Sziasztok. Van egy 10 éves fiam aki szeret ezzel a játékkal játszani, de a haverjai nem annyira. Ha valakinek van hasonló korú gyerek és szeretne közösen játszani, akkor szóljon.
Köszi. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.