Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Sziasztok! :)

Remélem nem sokszor leszünk itt. :N

Ollie javaslatára a hsz-emet már ide teszem be. :K

Bízom benne, hogy valamilyen módon megoldódnak a kedélyek és a problémák. :O

Ha nem, legalább ereszd le a gőzt! :W

Én azt mondom: JÁTSZUNK BÉKÉBEN ! MINDENKI MINDENKIVEL. :R :R :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#2) dzsavermadar válasza dzsavermadar (#1) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Csak egy általános jellegű , gondolatébresztő hozzászólásnak szánom. :K

Négy pontba szedném össze a témákat, ami körül szerintem a „problémák” kialakulnak.
Hozzáteszem, most és itt, nem mondom el a véleményem.
1.
Tisztességes viselkedés a versenypályán. :C

Mindenki vallja, hogy így kell csinálni, és mindenki kiáll mellette, mindenki helyesli.
Érdekes módon a nézetazonosság ellenére parázs cívódások alakulnak ki.
Hogy is van ez? Azon vitatkozunk, amiben egyetértünk? :F

2.
Privát publikus, és privát zárt szeró. :U

Mindenkinek joga és lehetősége, hogy szerót csináljon. Ha úgy gondolja, hogy csak meghívottakkal akar játszani, szíve joga. Ezért nem hiszem, hogy bárkit is el kellene ítélni.
Persze kár, hogy ez így alakul, mert ennek valószínűleg nyomós oka van. Jobb lenne, ha csak azért lenne két, vagy több szeró, mert nem férünk el. Szerintem ennek is mindenki örülne, ha így lenne, hiszen a hsz-ekben így nyilatkozik mindenki, ha nem is mondja ki nyíltan. De benne van, én láttam.
Hogy is van ez? Azon vitatkozunk, amiben egyetértünk? :F

3.
Kormány – billentyű használat. :U

Természetesen van különbség. Öröm mindenkinek, hogy kormánnyal mehet, és ez így van jól. Ha valaki megteheti élvezze az előnyeit. Senkinek kifogása nincs! A másik oldalon viszont állandóan lemaradni, főleg ha szeretnének jó helyen végezni, hiszen erről szól a verseny, egy lehangoló érzés. Ezt a kormányosoknak el kell fogadniuk, és el is fogadják. Semmi probléma nem lenne, ha ez nem ellentétet szülne. Nem akarja senki, hogy így legyen, esetenként mégis megtörténik, holott senki sem akarja.
Hogy is van ez? Azon vitatkozunk, amiben egyetértünk? :F

4.
A kialakult „személyes ellentétek” valami kapcsán. ;]

Ezek magán jellegű egyéniségből fakadóan kialakult problémák.
Ehhez csak annyit, hogy itt is mindenki úgy nyilatkozik, hogy jó lenne, ha nem lenne, persze lehet, hogy másoktól várnak megoldást, kezdő lépést, de az akarat mindenkinél látszik.
Hogy is van ez? Azon vitatkozunk, amiben egyetértünk? :W

A különböző pontok azért összefüggésben vannak egymással, méghozzá szorosan. :K

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de hátha segíthettem. :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#3) Jim74


Jim74
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogyan fog alakulni a ennek a topiknak az élete... :U

(#4) dzsavermadar válasza Jim74 (#3) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Üdvözöllek, mint első hozzászólót. :R

Nem biztos, hogy van jövője, de sajnos nem azért amiért szeretnénk. :O

Mert ide illő téma biztosan mindig lesz./sajna/ :K

Mindent nem lehet privátban megbeszélni, mert ha sok az érintett, jobb a közös megtárgyalás, és mindenki látja a hsz-t. :Y

Viszont igaz, hogy a "szakmai" topikot nem ezekkel kellene teletömni. :W

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#5) fanfany65 válasza dzsavermadar (#4) üzenetére


fanfany65
tag

Ment Pü!!

(#6) JJános válasza dzsavermadar (#2) üzenetére


JJános
addikt

Dzsaver gratulálok, szépen összeszedted. Nem vagyok látnok, de ide azt hiszem a vitatkozók nem fognak eljönni. Azért nem, mert ők odaát szeretnek vitatkozni.
Szeretik elmondani, hogy raktuk kívül mindenki hölye, és na ugye, megmondtam.
Meg ki akarnak szavazni bárkit, amihez semmi joguk.

Itt írom le, hogy mind Jimmel, mind veled Dzsaver, és Fanfanyval is nagyon szívesen gurulok.
Sajna Fanfanynak nem hittem el, hogy véletlenül lökött meg, most bocsánatot kérek. Legutóbb annyira vigyázott rám, mint egy hímes tojásra. innen üzenem, hogy egyszer kilökhetsz csak úgy. OK?
Más meg még nem írt. Ennyi lenne.

Még annyit tennék hozzá, hogy a bs.team-el egyoldalú a kapcsolatunk, és ez így nem jó.
Régebben az volt a jellemző, hogy mi oda nem, de ők ide jönnének.
Amúgy meg fényévekre elhagynak, de nem mondom, hogy gyorsabbak lennének annyival, mint amennyivel valójában. Itt gondolok a technikára, kormány, és még ki tudja. ;]

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#7) YakQzA válasza JJános (#6) üzenetére


YakQzA
tag

Már értem, hogy HunMannek mi baja veled! :(

(#8) JJános válasza YakQzA (#7) üzenetére


JJános
addikt

Akkor te többet tudsz, mint én.

2007-05-06 óta itt!

(#9) Jim74 válasza dzsavermadar (#4) üzenetére


Jim74
nagyúr

Most már két topik lesz, amiben egymásnak ugorhatnak a felek... :F De ne legyen igazam... :U

(#10) JJános válasza Jim74 (#9) üzenetére


JJános
addikt

:DDD :DDD :DDD :C

2007-05-06 óta itt!

(#11) dzsavermadar válasza Jim74 (#9) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Már megint megnevettettél. :C :C :C

Köszönöm!! :R

De igazad van! :W :Y

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#12) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

LoL a Gridben ekkora indulatok vannak hogy terápiás topicot kell létrehozni neki? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) JJános válasza Dr. Romano (#12) üzenetére


JJános
addikt

De ez most csak a mi kis topicunk lesz.
Aki idejön vegye be a tablettát. Jim juttat ilyet bárkinek.

Viccet félretéve vannak indulatok. Régebben mindig engem maceráltak, de most Zyl a célpont. Ahogy Dzsaver írta. Kormánnyal jönnek, és fényévekre tünnek el előlünk.

Billel esély sincs őket utól érni. És ez az amiért jönnek. Alázni.
Aztán meg veszekedni.

De én már bevetem a leszarom tablettát.

2007-05-06 óta itt!

(#14) dzsavermadar válasza Dr. Romano (#12) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia!

Ez is jó szöveg! :C

De valahogy így igaz. :(((

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#15) dzsavermadar válasza JJános (#13) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia! :)

Kár, hogy nem jöttél ma. :(((

Nagyon jó volt! :DD

Osztottak a pálya szélén tablettát is! :K

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#16) YakQzA válasza JJános (#13) üzenetére


YakQzA
tag

Ne haragudj, de ki kell mondanom!
Te nagyon buta vagy!
És emellett még azt is szeretem mikor olyanokról beszélsz és szólsz bele, amiről fogalmad sincs!

(#17) ---20LI---


---20LI---
csendes tag

halkan megjegyzem, hogy én billentyűzettel versenyzek...

[ Szerkesztve ]

(#18) YakQzA válasza YakQzA (#16) üzenetére


YakQzA
tag

Ja és ezt nem sértésnek szántam!

(#19) JJános válasza YakQzA (#16) üzenetére


JJános
addikt

Mindegy minek szántad. Bevettem a leszarom tablettát.
Itt belém köthetsz nyugodtan, akkor is kb. tízszer okosabb vagyok nálad te kis okostojás.

2007-05-06 óta itt!

(#20) Jamby18


Jamby18
senior tag

" innen üzenem, hogy egyszer kilökhetsz csak úgy. OK?" OMG és az mit old meg???
A kormányos dologhoz..... most komolyan ti fogjátok meghatározni ki milyen perifériával játszhat.. ez már elég gáz, ha valakinek jól megy annak ne menjen mán jól mert neked szar lesz? elsőként nekimegyek a falnak hogy te nyerj??
Amikor én kezdtem grid-es pályafutásom lassan 2éve ugyanúgy aláztak az akkori nevek volt hogy időbe se értem be mégse zavart meg szólogattam be hogy te há hülyegyerek behúzott kézivel mennyél má mert én is nyerni akarok....... ennyit akartam mondani.

(#21) JJános válasza ---20LI--- (#17) üzenetére


JJános
addikt

Zoli veled nem is volt semmi bajom. Emlékszem párszor gurultunk is. Rankeden is, és privátszerón is.

De itt te is nyugodtan beszólhatsz, legfeljebb nem látogatok ide.

2007-05-06 óta itt!

(#22) ---20LI--- válasza JJános (#21) üzenetére


---20LI---
csendes tag

O.o nem szóltam be.. kissé el vagy tájolva. ha beszólnék azt észre vennéd ;D

(#23) JJános válasza Jamby18 (#20) üzenetére


JJános
addikt

Nem arról van szó, hogy ne menjen kormánnyal, de kétségtelen előnye van.
Induláskor kilőnek, aztán pillanatok alatt eltünnek.

Ami meg a B.S. Teamet illeti, itt lettek belinkelve olyan Lacettis spa eredmények, amit én nissannal sem tudok. Én tudok 2.03-at billel, Lacettivel. 2.02-ért meg kell dolgozni. Jó, öreg vagyok, és lassú, és nem jól veszem a kanyarokat, de billel 2.00 alá nem hiszem, hogy lehet menni.
Erre írtam, hogy nemtom mivel, és hogyan.

Nekem veled sem volt soha semmi gondom. Én ha utsónak kell bemennem, akkor utsónak meek be. Ennyi. Nem a helyezés számít. Én szívesen elengedek bárkit, mert gyorsabb nálam. Ez számomra nem gond. Néha elkap az indulat engem is, de igyekezek.

Szerintem ha valakinek gondja van, az a két ember hozza helyre, aki elcseszte a helyzetet.
Csak itt sokan örülnek, ha végre találnak valamit amit fel lehet fujni.

2007-05-06 óta itt!

(#24) JJános válasza ---20LI--- (#22) üzenetére


JJános
addikt

Bocsi nem neked szólt. A beszólást azt nem neked írtam.

2007-05-06 óta itt!

(#25) ---20LI--- válasza JJános (#24) üzenetére


---20LI---
csendes tag

np :D

amúgy kellő gyakorlattal, és szélárnyékkal coll offon simán lehet még 1:59 alá is menni billentyűzettel. ;Đ

[ Szerkesztve ]

(#26) Ventrue válasza JJános (#23) üzenetére


Ventrue
csendes tag

Időkkel kapcsolatban. Amiket láttál, az mind szélárnyékos idő volt. Megjegyzem, billel, szélárnyék segítségével pókerarccal lehet menni 58-as időket. Nincs ebben semmi boszorkányság.

Azt meg már meg sem jegyzem, hogy ranked coll off szervereken, amikor tele van a szerver ilyen külföldi vadállatokkal, sorra születnek a durvábbnál durvább idők.

[ Szerkesztve ]

(#27) dzsavermadar válasza Jamby18 (#20) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia! :)
Félreérted a dolgot. Dehogy akarja bárki is meghatározni, hogy mivel játssz akár te, akár más. :N

Sőt örülünk, hogy neked van lehetőséged élvezetesebb játékra, jobb idők elérésére. :K
Talán irigykedünk is miatta. De nem tőled irigyeljük, hanem, kár, hogy nekünk nincs. :(((

Csak olyanok a versenyek tőle, mint mikor GT1 és GT2 indul egy versenyen, és ha megszakadsz is esetleg egy helyet elcsípsz tőlük, de legtöbbször elhúznak. Ezzel sincs probléma egyébként.
A probléma ott van, hogy ez valamiért ellentétet és vitát okoz.

Csak nem értem miért? :F
Mondjuk elhúznak a kormányosok, osztoznak az első 2-3 helyen, utána a billesek a többin. Hol itt a probléma? Szerintem sehol. :F
Egy versenybe is beleférünk. Csak hozzáállás kérdése. Ez nem "lealázás".
Csak akkor, ha az elsők mondjuk / finoman szólva / "cikizik" a hátrébb végzőket.
Ehhez nincs joguk, hiszen nem voltak egyenlőek a feltételek, nincs mire úgymond "felvágni".
Én személy szerint még nem találkoztam ilyennel. Ha másnál volt ilyen, akkor az okozza a problémát, feszültséget.Szerintem remekül elfér egy versenyen a kormány, a bill. és a többi, csak mindenkinek úgy kell hozzáállni, hogy a becsületes és fair játék kerüljön előtérbe. :K
Úgy tudom mindenki ezt akarja. :R :R :R
Gondoljátok át, szerintem menni fog. :K :K :K

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#28) JJános válasza Ventrue (#26) üzenetére


JJános
addikt

Én is járok rankedre, és előfordul, hogy szélárnyékba megyek 1-1.5 mp-el jobb időt. Csak azt nem értem, hogy aki előttem megy az hogyan csinálja, hogy sokkal jobb ideje van, mint nekem.

Kormánnyal. Gondolom. Mert váltáskor neki nem pörög ki a kerék, kanyarodáskor tud ívet venni, míg nekem csúsztatnom kell a kereket, addig ő ezt egy kormánymozdulattal rendezi.

Mert nálam csak igen, és nem van. Vagy nyomom, vagy nem. Olyan, hogy kicsit, közepeset, nagyot nincs. Kicsi fékezést inkább gáz elengedéssel csinálom. Ezért a kormányosok minimum 2 mp-el jobbak körönként.

Ezért szeretem pl. Jaramát, Istanbult, ahol kell dolgozni a kanyarokban.

2007-05-06 óta itt!

(#29) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Kormány-bill problémához.

FONTOS !!!! :K :K :K

Nem elég a kormány a jó eredmény eléréséhez, hanem jó sofőrnek is kell ott ülni. :K

Úgyhogy aki jól végez, az ért is hozzá, és megérdemli. :C :C :C

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#30) JJános válasza dzsavermadar (#27) üzenetére


JJános
addikt

Sajnos én már hallottam azt, amikor kormánnyal elvert a srác mindenkit, hogy nah jól aláztam.
Nem egyenlő feltételek miatt ez sajnos szomorú inkább mint felemelő.

Akkor még hozzá jön, hogy igyekeznek gyorsan nyomni is, bár a mi szerónkon ennek pont az ellentéte szokott előfordulni.

Még a konzolosok gyors indulása is irritáló.
Ha megszakadsz is elmaradsz pár tíz méterrel az indulásnál. Ha nem hibázik nincs esélyed, ha billentyűs vagy.

A játékélmény viszont szerintem nálunk a legnagyobb. A legnehezebb, de a legszabadabb érzés.

2007-05-06 óta itt!

(#31) dzsavermadar válasza JJános (#28) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia! :)

Ez így van ahogy mondod. :K

Nekünk billeseknek keményen meg kell dolgoznunk egy jobb eredményért, időért. :K

De mást nem tehetünk, mint elfogadjuk ezt, és örülünk annak, amit kisajtoltunk magunkból, mindegy hányadik helyen.
Emlékszel milyen csatát vívtunk a kb. 5-6 helyért. Szuper volt.
Én nem is tudom ki nyert, nem is számít, de az emléke, és az élmény megmaradt.

A ranked más tészta. ott mindenki másképp áll a dolgokhoz, mint egy "házi" guruláson.
De ez természetes is.

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#32) dzsavermadar válasza JJános (#30) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Az ilyen ember intelligencia szintje alacsony. ha belemész vele vitába, akkor te is lealacsonyodsz az ő szintjére. :K
"grat" neki, és jól van. Hadd menjen. :K
Ha azt élvezi, hogy elöl egyedül megy, / olyan mint egy tesztvezetés / akkor hadd menjen.

A fizikai játék élmény lehet, hogy kormánnyal jobb, hiszen "autósabb" a környezet, :K

de a belső élmény, ha jól teljesítesz billel, az óriási öröm, az biztos. :DD :DD :DD

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#33) JJános válasza dzsavermadar (#31) üzenetére


JJános
addikt

Így van. Múltkor egyszer, az utsó előtti, meg az előtti helyért, ha jól emlékszem. Az utsó helyet egy kicsúszott emberke lefoglalta magának.
Nagyon kemény meccset vívtunk. Nem tudom, ki nyert, de jó volt. Nem az volt benne a jó, hogy nyertünk, hanem az élmény.

Jimmel is emlékszem, hogy nagyon kemény küzdelmet csináltunk körökön át. Biztos emlékszik, mert két hete lehetett.
Jött a sikán, ő szűken vette, és beelőzött, aztán jött a S betű másik ága, és visszavettem. Ezt megcsináltuk 3 körön vagy ötször.
Nagyon büszke voltam, hogy tartottam vele a lépést, és volt bennem annyi spiritusz, hogy miközben egyszer sem koccantunk körökön át 3 méteren belül voltunk egymásnak.
A végén nemtom ki csapot be a célba, mert még az utsó kanyart is más íveken vettük, és harcoltunk az utolsó méterekért is.

Ez a GRID sava-borsa! Nem az, hogy ki hányadik. Ez fog az emlékeimben megmaradni.

Egyébként meg azt senki nem nézi ki volt az utolsó, vagy első egy futamon, de azt, hogy mekkorát küzdött veled, az megmarad.

2007-05-06 óta itt!

(#34) JJános válasza dzsavermadar (#32) üzenetére


JJános
addikt

"Az ilyen ember intelligencia szintje alacsony. ha belemész vele vitába, akkor te is lealacsonyodsz az ő szintjére."

Igazad van. Jobb lenne csendben maradni. Én annak idején a VERSENY szervezése előtt többször mentem Bs-esekkel rankeden is, és privát szerón is.
Dugójancsival is jó meccseket vívtam, mert akkor még hibázgatott, mert más pályákat használtak mint mi.
Én inkább eu-s vagyok. Mentünk egy japán pályán, és mondhatom, hogy tökéletesen vezetett. Feladtam, és néztem.

Aztán jöttek, és hozzájárultak, hogy az általunk szervezett verseny szétzilálódott, megsemmisült. Ted rengeteg munkát fektetett bele, mégis semmivé lett.

Azóta titokban több társulat alakult, és versenyezgetünk.
Szerintem át kell lépnünk coll offba, hogy problémamentes meccseket vívjunk, ha sokan vagyunk.

2007-05-06 óta itt!

(#35) dzsavermadar válasza JJános (#34) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Látod, ahogy te is, úgy mindenki biztosan emlékszik a régebbi időkre, ahol remekül autóztatok együtt.
Ez bizonyítja, hogy működik. :K
Tehát, azért mert időközben voltak összezördülések, azért még működhet most is. :K
A tegnapi privát gurulás is bizonyította, hogy békésen is lehet jó versenyeket menni.

Ha összeveszünk az asszonnyal, akkor se válunk el azonnal, hanem kis mosolyszünet, és minden megy, mint régen, hiszen egy a célunk, és szeretjük egymást. :K

A coll off szerintem csak bizonyos esetekben jó megoldás. Nem életszerű a verseny. :N
Az igazi versenyeken is vigyáznak a pilóták magukra, az autójukra, no meg a másikra is.
Az ütközéseknél ugyanis bárki kerülhet rossz helyzetbe. :K
Coll offnál szoros verseny esetén kanyarban átmegy rajtad valaki, máris nem látod a kanyart, és csatt, vagy ilyesmi. Szerintem veszélyesebb, mint vigyázni egymásra, vagy kicsit összekoccolni. :)

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#36) Jamby18 válasza dzsavermadar (#27) üzenetére


Jamby18
senior tag

Én kontrollerrel megyek, az tény hogy csaba és Rolly kormánnyal nyomja és látom amikor mindenki kb 5km/h van indul ők már a rajtrács között húznak el,de nem idegesít nem leszek első na....vagy még az se biztos beérek.
JJ
Már megint ez a bajnokság téma, jöttek és szétb@sztak mindent lehet én vagyok a vén f@sz de semmire nem emlékszek már belőle.... csupán annyira Ted szervezte jött a BS-Team megkérdezték jöhetnek-e mert ök eddig Bridgestone pályákon voltak..... de hogy mit tettek tönkre az nem ugrik be inkább csak az,hogy sok ember azt se tudta mi dolga (kamerázás) csak rámondta igen én tudom jaja.... aztán rajt előtt, mit is kell most csinálni??
Ilyen jogon akkor Ted utálhatná dugojancsit mert szétbszta a belefektetett munkáját... mégse ezt teszi...tehát nem tudom miről beszéltek...

[ Szerkesztve ]

(#37) YakQzA válasza JJános (#34) üzenetére


YakQzA
tag

Nem bántani akarlak, csak kicsit vedd már észre magadat!
Ismét nem hazudtoltad meg önmagad!
Jössz itt a kormány meg bill. dologgal meg az alázásról BSTeam részéről. Honnan tudod te,h ki mivel tolja? Inkább csak irigykedsz és keresed a kifogásokat! De mivel ilyen okostojás vagyok elárulom neked, hogy minimum a BSTeam fele billel tolja még mindig, És talán mondhatom, hogy az alakuláskor mindenki azzal tolta. Spa-ban szélárnyék nélkül még én is tudok 2:00ás időt pedig vezeték nélküli billel tolom és igen bénának érzem magam.
Érdekes módon itt sokan okolják a csapatunkat sok mindenért. Csak nem értem, hogy amikor "elvonultunk" akkor miért öltétek még mindig itt egymást? Most akkor hol is van a hiba?

dzsavermadar pedig nem itt rinyál ahogy Te teszed, hanem JÁTSZIK! Nem pedig a kifogásokat keresi és mutogat jobbra -balra.

Amúgy meg ha 10x okosabb vagy akkor miért van az, hogy rajtad kívül mindenki értette HunMan viccét?

(#38) JJános válasza YakQzA (#37) üzenetére


JJános
addikt

Hagyjuk inkább. Nincs igazad.

2007-05-06 óta itt!

(#39) YakQzA válasza JJános (#38) üzenetére


YakQzA
tag

Rendben! Ha te mondod....
Azért érdekelt volna, h melyik része nem ok
peace

(#40) Ventrue válasza JJános (#38) üzenetére


Ventrue
csendes tag

Komoly vitapartner vagy.

(#41) Ted-Mosby válasza Ventrue (#40) üzenetére


Ted-Mosby
senior tag

"de hogy mit tettek tönkre az nem ugrik be inkább csak az,hogy sok ember azt se tudta mi dolga (kamerázás) csak rámondta igen én tudom jaja.... aztán rajt előtt, mit is kell most csinálni??"

a lényeg itt van srácok

a többi pedig NO COMMENT

(#42) Ventur@


Ventur@
senior tag

dzsavermadar: topiknak van jövője mint az látható az egy nap alatt termelt hsz-ek számában is :D.

Viszont én is hozzáfűznék egy pár dolgot:

1. Akárki akármit mond viták voltak vannak és lesznek így is úgy is ha a seggünket a földhöz verjük akkor is. Nem vagyunk egyformák mindenkinek más az "ingerküszöbe". De éppen ez az ami fejleszthető és nem kell harapni. Aki sokat jár/t ranked-re az tudja miről van szó. Na ott megy az osztás 1000L. Ott kell megtanulni ezt a küszöböt feljebb tolni és akkor priváton nem lesz gond ahol tényleg vigyázunk egymásra.

2. Kormány vs. gamepad vs. bill dolgon felesleges puffogni. Nem úgy van kialakítva a játék h ebből a szempontból fair legyen (nem kell ecsetelnem remélem mire gondolok ;) ). De van rá sokszor bizonyíték h bille-l is fel lehet vastagon venni a versenyt kormányos/gamepados ellen (Személyes tapasztalat: Annó Rolly-val spec emlékszem mennyit harcoltam én is pedig mint itt korábban írták ő kormánnyal megyen.). Az h milyen pályán ki milyen időt tud mennyi és milyen eszközzel az egy dolog. Gyakorlás kérdése. Saját magamon tapasztalom h sok sok futammal a hátam mögött még mindíg tudok gyorsulni pedig kezdetek óta bill-el nyomom (és ebben volt nekem egy több hónapos kihagyás is).

3. Sajnos vannak akik szerintem túl komolyan veszik a játékot és nem élvezik h ez csak egy JÁTÉK. Ebből (is) vannak viták (plusz más egyéb dolgok).

4. Azért még priváton is eléggé feltűnik nekem h sokan az első kanyarban akarják eldönteni a futamot :) . Ergo ebből jön az h később megy a puffogás vitázás meg az istennyila is még :D. Használni kell a nézet gombokat még ha futam közben időnként cinkes is a helyzet ;) . Én bevallom vastagon használom és nem is vagyok rest azt/azokat elengedi aki/akiket a térkép alapján látom h jön/jönnek mint a gőzmozdony :D .

Szóval: Szeretet és Világ béke van ne ugráljunk csapassuk minnél többen :R :D .

Ui: Természetesen amit leírtam nem kell elfogadni. Mindössze vélemény nyilvánítás volt részemről.

No mentem termelek egy kis GDP-t :R :D :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#43) Jim74


Jim74
nagyúr

Szerintem is hanyagolni kellene már Ted által anno kezdeményezett bajnokság körüli mizériát. Nem sikerült összehozni és kész (én személy szerint nagyon sajnálom :( ). Hogy ki miatt, szerintem már teljesen lényegtelen.

Véleményem szerint a tegnapi nap eklatáns példája volt annak, hogy lehet békésen, keményen, de sportszerűen versenyezni. És teljesen lényegtelen volt, hogy ki milyen Team-ből van, milyen beviteli eszközt használ, milyen színű az autója :DDD , stb. Nem számított és mégis nagyon jó versenyek voltak (legalább is amin részt vettem, azok az én szemszögemből azok voltak, még ha általában elég hátul is végeztem).

Szerintem a tegnapi napot kellene jobban "erőltetni", mint a múlton rágódni és személyeskedni. Természetesen, akinek nem inge ne vegye magára, akinek meg igen, az gyorsan öltözködjön fel... :R

(#44) dzsavermadar válasza Ventur@ (#42) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Igen! Úgy látom te is jól látod a lényeget. :K
Nagyon jó kiegészítője a "gondolatébresztő" hsz-emnek.
Természetesen a te véleményed, de én tökéletesen egyetértek veled, mert amit írtál csupa jó, és megszívlelendő dolgot tartalmaz, és tapasztalataid alapján alakult ki, + még segítő javaslatokat is tartalmaz. :K

És amit külön kiemelnék:"csak egy JÁTÉK" :DD :DD :DD

Köszönöm! :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#45) dzsavermadar válasza Jim74 (#43) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Megint igazad van szerintem! :K

Lehet, hogy a "leszarom tabletta" jó, de a tegnapi futamok önmagukért beszélnek. :DD
És ez még jobb ! :C
Én is remélem,hogy sűrűsödnek majd az ilyenek. :K :K :K

És a múlt halványodik. :R

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#46) YakQzA válasza Ventur@ (#42) üzenetére


YakQzA
tag

Korrekt!

(#47) JJános válasza YakQzA (#39) üzenetére


JJános
addikt

Nem irigykedem, és nem keresem a kifogásokat.
Mire irigykednék? Arra, hogy gyorsabbak vagytok? Arra nem.
Legalább ugyanúgy lehet küzdeni gurulni az utolsó helyért is.

Nekem az nem tetszik, hogy valaki beszélgetéseket ment el, csak hogy balhézzon. Ez akkor lett volna korrekt, ha privátba dumálnak, és letagadja a másik fél.

Nekem eszembe sem jutott volna rögzíteni ilyesmit.

Én nem védem Zylt, és tudom, hogy heves, mint bárki más, akit elkap a láz. Én is voltam így.
Hibázni meg bárki tud. Ha ketten mennek be egy kanyarba, nem biztos, hogy ketten is jönnek ki belőle.

Nekem ez a nagy felhajtás nem tetszik, mintha ez volna a cél.
Aztán meg a másik a hülye mindig.

2007-05-06 óta itt!

(#48) JJános válasza Ventur@ (#42) üzenetére


JJános
addikt

A játékot sokan veszik nagyon komolyra, ez igaz. Én is sokszor beleestem ebbe a gödörbe.

Én azt mondom a hangokra figyelni kell. Mert lehet hallani, hogy hol is liheg a másik. Koppanás is hallatszik. Aztán jön a nem figyeltem.

De ezek mindennapos dolgok. Nem kellene ennek ekkora feneket keríteni.

2007-05-06 óta itt!

(#49) YakQzA válasza JJános (#47) üzenetére


YakQzA
tag

Na látod, ezt már szeretem mikor lehet normálisan beszélgetni, érvelni, véleményt nyilvánítani.
A versenyzéssel kapcsolatban igazat adok, mindegy hányadik helyért megy ha jó meccs van!

Na most viszont azért tisztázzunk dolgokat!
A történetben dugo belépett Zyl szerójára és köszönés után rögtön azt kapta, hogy jó akkor szevasztok, meg új szeró, stb...
Emellett Zyl itt meg azt nyomja, h ő nyitott mindenre és hogy a BSTeam szétb@sz mindent állandóan! És nem dugo balhézott itt szerintem, hanem éppenhogy arra próbált rávilágítani, hogy micsoda kétszínű, szavahihetetlen ember is valójában a kedves barátod!
Jó dolog, hogy csinál szerót ezzel lehetőséget nyújtva a honfitársainak a játékra.
De én két dolog miatt nem megyek oda:
1. Túraautón kívül nem megyek más kocsival általában. Tiszteletben tartom, hogy ott többen több szériában tudnak versenyezni én pedig csak zavarnék, mert bénáznék sokat.
2. Az olyan versenyeket sem szeretem ahol végig csak elnézést kell kérnem mindenért.

Mind2 esetben hálából azt kapnám, hogy direkt csinálom és mekkora köcsög vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#50) JJános válasza YakQzA (#49) üzenetére


JJános
addikt

Ismerem Zylt, nem kell bemutatnod. Mellesleg nem barátom.
Dzsaverhez, Jimhez sokkal közelebb kerültem.
Védeni sem akarom, bár volt, hogy megtettem.

Ő is csak egy ember. Egyébként gondoltam, hogy a tüske bennetek maradt.
Én ezért nem haragszom.

2007-05-06 óta itt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.