Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  greenity blogja

Hozzászólások

(#51) greenity


greenity
aktív tag

Már megint üvölthetnékem van a koliszoba konyhájában levő kupitól :W Oké több órájuk van, de szanaszét hagyni mindent :W

"Egy mosolynál jobb a több"

(#52) greenity


greenity
aktív tag

A mai harmadik bejegyzésem, de nem bánom.

Imádom (Sheldon féle sarcasm tábla) mikor valaki cseszik válaszolni a pü-kre. Értem én, hogy meg van az oka, igen, elrontottam néhány dolgot, és igen, nem túl jó viszony maradt utána, de azért ez... köszönöm szépen kedves vagy.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#53) greenity


greenity
aktív tag

A mai nap megint a nyögvenyelésé, megtaláltam egy számot, amitől legszívesebben bőgnék. Emlékszem mikor hallgattam ezt először, akkor körülbelül 2 órán keresztül sírtam, és sírt az is, aki mutatta. Most már nem is beszélünk. Ebben a hibás én vagyok. Ettől persze nem lesz jobb.

Szép napot!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#54) greenity


greenity
aktív tag

Úgy döntöttem ennyi az önsajnálatból, elég elég elég.

Vagyok annyira okos hogy megoldjam a dolgot, amennyire ennyi adattal meg lehet.

Sőt, vagyok olyan jó ember, hogy lesz olyan, akivel kellünk egymásnak.

Az önsajnálat veszélyes dolog, elég belőle, attól nem lesz jobb.

Mondj igent! az életre, én is ezt teszem!

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#55) greenity


greenity
aktív tag

Nincs olyan, hogy mi lett volna ha.... Ehhez nem kell fizikusnak lenni. Ami volt elmúlt.

Mi lett volna ha szorgalmasabb vagyok? Mi lett volna ha nem szakítunk? Mi lett volna ha, nem tiltom le? Mi lett volna ha, nem esem le a lépcsőn?

Ezek mind buta kérdések. Persze lehet mondani, hogy jobb lenne, mert... Nem tudhatjuk. nem tudhatjuk, hogy mi hogyan folytatódna. Egy biztos dolog van: abban a világban kell élnünk amit magunk megteremtettünk, a mi választásaink alapján alakult úgy, ahogy most van. Lehetne szebb és jobb, mégis ez a miénk.

Ugyanúgy, ahogy az emlékeink. Az emlékeink a mieink, senki nem veheti el tőlünk. Nem veheti el tőlünk senki azt, ha egy dalról, egy szövegrészletről, vagy akár egy helyzetről emlékek jönnek elő, amik néha jók, néha rosszak. Szeretnénk azt hinni, hogy a jók többen vannak, a fenét! A jókkal törődünk, a rosszakkal nem.

Létezik a sokvilág elmélet mely szerint minden döntésünk megvalósul egy másik, párhuzamos dimenzióban. Lehet, sőt valószínűleg így van. Ennek ellenére, mi itt élünk, itt dolgozunk, itt szeretünk, itt ábrándozunk, sőt itt szenvedünk és itt sírunk.

Mindenkinek vannak hibái, vannak olyan dolgok, amiket másképp csinálna, ha most lenne abban a helyzetben. Gondolkozhatunk ezen, de nagyjából értelmetlen a dolog. Talán annyiból nem, hogy ha megint ilyen helyzetbe kerülünk. De! nincs két ugyanolyan helyzet. Minden helyzet, minden pillanat más és más, képtelenség ugyanazt többször átélni.

Minden hibám, rossz cselekedetem és minden olyan dolog ellenére amitől szenvedek, vagy szenvedtek a hozzám közelállók, vagy az emberiség, ez az én életem, ezt kell élnem, és ha már itt vagyok miért ne szeressem?

Itt az ideje felébredni! Élni kell, tenni azért, hogy úgy legyenek a dolgok, ahogy mi szeretnénk, és nem félni, hogy mi van ha...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#56) greenity


greenity
aktív tag

Nem volt értelme aggódni. Nagyon jól telt anapom :)
sok sok séta a folyosón és mosoly :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#57) greenity


greenity
aktív tag

Esik az eső, fúj a szél, nem tetszik ez nekem...
Viszont van min dolgozni, ezt szeretem :) 11-ig meg kell alkotnom a melót :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#58) greenity


greenity
aktív tag

Olyan fáradt vagyok,hogy még a kakaómat sem bírom meginni.. pedig lenne dolgom. A fene megette ezt a napot.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#59) greenity


greenity
aktív tag

Pénteken a válasz emailt olvasva hatalmas röhögésben törtem ki... negyed órát nevettem azon, hogy igen, mintha tegnap ezt mondtam volna, hogyha hallgat rám valaki, és akkor nincs a veszekedés, nincs a két lila fej...

Legszívesebben visszafeküdnék aludni. Esik a hó, olyan álmos vagyok, hogy három napig tudnék aludni. El kéne kezdeni a munkát megint. A suli viccesen nem volt jó... ültem a tanár úr laptopja előtt és mintha nem is én lennék dadogtam, a tanár úr a padból tartotta az előadást.

Nem baj, most kicsit összeszedem magam és irány a munka. :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#60) greenity


greenity
aktív tag

Szép hetet! A héten azt hiszem még nem írtam..
Nem nagyon történik semmi. Dolgozgatok, és a napi sétámban a hó megakadályoz. Persze lehetne menni, de valahogy ilyen időben nem kívánkozik. Tegnap elkísértem félúton egyik barátom, persze nem öltöztem túl, csak pulcsiban sikerült ezt megtenni, de nem igazán fáztam.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#61) greenity


greenity
aktív tag

Higgadtan, átgondoltan, mintha nem is én lennék, nem hiszem el. Az érzelmek teljes hiánya, amiket nem akarok...

Itthon vagyok :) Jó kicsit itthon lenni, szüleimmel, tesómmal.

Szép napot mindenkinek!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#62) greenity


greenity
aktív tag

Jó reggelt, vagy délelőttöt :)

Azt hiszem megúszom az idei nagy locsolást, csak aputól kapok :) de jóóóó :D nem vagyok oda érte nem tudom miért...

Apu az előbb kérdezte az arcom... hát úgy nem fáj... érzem, hogy van néha de tudok tőle élni.Bár az orvos megmondta, hogy tudok élni gyógyszerrel és nélküle is. Kezdek hozzászokni, hogy félrebeszélek, ami a szüleimnek nem tűnik fel. Anyu szerint ugyanolyan bolond vagyok, mint előtte voltam.. nem tudom, legyen így :)

A mai nap a munkáé eldöntöttem van elég vágnivaló és olvasnivaló is.

Kicsit elgondolkodtam, kaptam egy üzenetet, rossz érzés volt olvasni. Azt hittem, valamilyen szinten sikerült lezárni a dolgot, de úgy tűnik nem. és most jön a kedvenc mondatom, amivel mindent elintézek Mindegy, majd lesz valahogy.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#63) greenity


greenity
aktív tag

Vannak olyan dolgok, amik mellett nem tudok és nem is akarok elmenni. Egy kedves fórumtárs felkavarta a lelkivilágomat egy privát üzenettel, és amikor megkérdeztem, hogy ezt most miért, akkor kb annyi választ kaptam, hogy csak mert... Köszönöm szépen... komolyan, ennyire nem lehetsz ilyen. Szerintem nem kértem sokat akkor, amikor megkérdeztem, ehhez képest, kb. fejemre szarás történik azóta. Rendben, megértettem, nem óhajt velem beszélni. Elég egyértelmű. Csak én vagyok olyan hülye, hogy szeretném tudni, hogy most ezt miért kellett?? Miért kellett felborítani a pici lelkem ezzel? Nyugodtan meg lehetett volna tartani magának az efféle üzeneteket. Pláne, ha azóta kommunikációs zsákutcaként működöm vele kapcsolatban.

Dühöngök itt, ahelyett, hogy dolgoznék, mert zavar, hogy nem értem....

Orvosékhoz is hiába mentem ma, potyára vártam majd másfél órát, hogy megmondják, szedjem a gyógyszert tovább, másfél hónap múlva tali.

Szép és eredményes napot Mindenkinek :) ;]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#64) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap jól kiakadtam...

Azért haladtam egy sort, de este 10-kor már sqrt(2)-vel estek le a dolgok és csak picit volt az agyam fáradt. Ideje lesz feltúrbózni valamivel. Lehet, hogy nem fáj az arcom kísérletezek egy kicsit a kávéval, fel kell ébredni az agyamnak...

Mindenesetre most a T-U Uncertainty relation lesz a napi agyalós programom.

Szép napot!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#65) greenity


greenity
aktív tag

Úgy érzem tisztáznom kell valamit.
Amikor elindítottam a fehér lap projektet- ami befuccsolt, nem egy konkrét személy, vagy egy konkrét érzelem miatt tettem. Az elmúlt 2.5 évben sok minden történt, olyan dolgok, amiket úgy egyben talán senkinek nem mondtam el és nem is akarok. Vannak szerelmi szálak természetesen, amiket szintén szerettem volna elfelejteni, mert nem tudtam/tudok úgy tovább lépni, hogy az agyamban motoszkálnak folyton. Nem egy ilyen volt, sőt, néha párhuzamosan. Így drága barátom remélem megérted, hogy nem ellened szólt, amikor elindítottam.

Azóta sok minden történt, a fehér lapom először szürkült, majd gyönyörű szép halványzöld lett, később sötét oliva, most nem is tudom, mindenesetre nem tetszik a színe.

Egy kedves barátom a szememre hányta, hogy semmit sem fejezek be, feladom, azzal a felkiáltással: hogy nem megy. Szerinte akarat kérdése. Valóban, de mi van ha én ezt nem akarom, nem akarom elfelejteni a fehér lap előzményeit, mert túl kedvesek számomra. Persze az lenne a legjobb ha felejtenék és eltűnnének ezek az emlékek és érzések, gondolom én.

Akarat kérdése, akarat kérdése minden, gondolnánk, úgy gondolom, hogy most kell meghúznom a határt és akarattal nekiállni valaminek.

Egy másik barátom szerint túl nagy feneket kerítek a dolgoknak, elképzelhető, azt sem mondhatom, hogy ilyen vagyok, fogadj el... mégis valamilyen szinten én nem tudok ezen változtatni, persze megint csak akarat kérdése.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#66) greenity


greenity
aktív tag

Teljes törlés következik, még a lapot sem hagyom meg. Muszáj, muszáj újrakezdeni mindent, annyira talán nem drasztikusan, mint egyik barátom, aki minden szakítás után elfelejti a barátait is, mert azért az elég durva lenne.

De minden amiről azt gondolom, hogy rossz, vagy már olyan szinten hátráltat, hogy nem viselném el, azokat törölni kell, lapostól. Remélem leszek elég erős, erősebb mint előző alkalommal, és nem színeződik el az új fehér lapom mindenféle olyan színre, ami nekem nem tetszik. A halványzöld jöhet, csak más okkal.

Szép napot :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#67) greenity


greenity
aktív tag

Csodák már pedig vannak... :)

Milyen jó hoax tárgy lehetne belőle.. pedig nem az, egyszerűen csodák vannak, apró csoda, de mosolyra húzta az arcom kora reggel. Az apró csoda: e-mailt kaptam. Noha ez nem nagy dolog, de nekem igen, mert akitől kaptam 5 éves ismeretségünk során sosem válaszolt e-mailben, jobb esetben felhívott, vagy még azt sem, és akkor én hívtam egy-két óra, vagy netán még egy nap várakozási idő után.

Kezdek rájönni, hogy a törlés egy hosszú folyamat lesz, amíg még eszembe jutnak azok a szálak, amíg még nem tudom a helyén kezelni, addig nem megy a teljes törlés. Dolgozom rajta. Nehéz, mert hiába "csak akarni kell", azért az érzelmeken, érzéseken nehéz túl leni, amíg az eszemmel nagyon jól tudom, hogy nem nem nem, addig a szívem nehezen engedi el ezeket, mert mi van ha... Tulajdonképpen nincs mi van ha, majd lesz ahogy lennie kell.

Szép Napot :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#68) greenity


greenity
aktív tag

Agyat kérek ajándékba. Mindjárt kész a diplomamunkám első verziója, egy hatalmas probléma van. Képtelen vagyok megírni az összegzést... egyszerűen nem áll rá az agyam... :/
Az is megtenné, ha valaki megírná helyettem.. mindegy valahogy meg kell :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#69) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap egyszerre voltam nagyon boldog meg nagyon dühös, bár ezek a topikban szerepeltek.

Hazafelé, 1.5 óra buszút, nem túl sok leült mellém egy mérnöki karos srác, aki épp azt ecsetelte telefonon, hogy mit tanult a pár hétben, hát mit ad Isten, infós, és azt tanulták, hogy kell az assembly kódot c-ben meghívni. 16 bites processzoron programoznak és mesélt és mesélt én meg vigyorogtam, hogy noha nem vagyok nagy szakértő, az előző félévből ragadt rám valami és értettem, és hogy még vannak ilyen emberek :D Noh ő biztos nem nézett volna hülyének, hogy ha elmesélem egy egyetemi napom :) Letette a telefonom, már épp nyitottam a szám, hogy akkor kérdezek már tőle, mert érdekelt a dolog, csak éppen leszállt, ez van....
Három sorral mögöttem, egy testvérpár ült, akik mindenféléről beszélgettek, audiologiáról, fizikáról mindenről velük szemben már nem voltam olyan bátor, bár szívesen beszálltam volna a beszélgetésbe. Ehelyett nagyot kuncogtam rajtuk, és próbáltam nem elaludni :D

Egész jó kis buszutam lett a végére, és le is nyugodtan, megfogalmaztam a célt, hogy mi a mai teendő és ezt meg is fogom csinálni :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#70) greenity


greenity
aktív tag

Micsoda szemtelenség részemről, jó régen írtam ide.
Ma megint mosolyogtam egy sort a token ringen, mert beszélgettünk róla órán. :)
A tanár úr sűrűn emlegette, hogy reméli phD alatt izgalmasabb témákkal fogunk találkozni és mosolygott, nagyon jól esett :)

Sikerült bringás pirosra sülni az elmúlt pár napban, remélem nyárra szép színem lesz :)
A héten költözködöm ki a kollégiumból, holnap valószínűleg dupla körrel, szerdán Ákos koncert a szülinapomra kapott jeggyel, szombaton főzés, vasárnap állatkert :) elleszünk mi azt hiszem :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#71) greenity


greenity
aktív tag

Dany007 szólt, hogy régen írtam blogot. Köszönöm, hogy szólt, kicsit hosszú zűrös és fárasztó napok vannak a hátam mögött, az sem biztos, hogy végük van.
Mi történt mostanában pár szóban: sírógörcs, nevetés, ügyetlenkedés, sírógörcs, buszon alvás.
Az életem mostanában két dolog körül forgott: diplomamunka és kiköltözés a kollégiumból. Az első talán kész, talán nem, majd kiderül. Életem egyik legnehezebb időszakának fogom fel, de biztos lesz ennél nehezebb is. Kiköltözés: a költözés mindig nehéz, az életem egy fejezetének vége, most duplán. 5 évig laktam kollégiumban a szorgalmi időszak alatt 3, tulajdonképpen 4 helyen.
Először a Szántó Kollégiumban laktam, az állapotok olyanok voltak, hogy a szüleim nem szívesen hagytak ott. Sok minden történt, tulajdonképpen azalatt az év alatt lettem felnőtt. Másodévben a régi Jakabhegyi Kollégiumban laktam, Pécsen, csak a csótányos nevet viselte. Kibírtuk. Harmadévben Pécs akkor legújabb kollégiumában, a Boszorkány Kollégiumban laktam, 2 fős szobák, két szobánként fürdőszoba, felüdülés volt a többihez képest. Abban az évben nagyon sok minden történt velem, nagy részét máshogy tenném most, de ugye ilyet nem lehet. :) Negyed és ötöd évben az új, felújított Jakabhegyi Kollégiumban laktam, 3 fős szobák, két szobánként, fürdő, wc, konyha. Mindkét évben jó társaság alakult ki, egy-két kivétellel. Szerettem ott lenni.
Eljött a búcsú ideje, idén végzek az egyetemmel, megyek doktori iskolába, új élet kezdete ez.
Itthon pattanásig feszült idegek mellett nem nagyon tudtam kiereszteni a gőzt eddig, talán majd most, hogy el tudok menni tekerni, valahogy a mozgással tudom levezetni a feszültséget.
Van egy olyan ember, aki arra játszik, hogy ha neki nem jó, másnak se legyen, ezzel a legnagyobb gond, hogy ő a rokonom, és legjobban rajtam tölti ki, röpke 26 órás ittléte alatt. Nem szeretem, mikor ezt csinálja. Rájöttem, bennem van a hiba: nem vagyok elég türelmes és empatikus. Ezt még fejlesztenem kell. Majd lesz ez még máshogy és leszek én is ilyen helyzetben, talán nem lesz ilyen durva. 24 éves fejjel nem kéne ennyi mindenen kiakadjak.

További szép napot kívánok Mindenkinek!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#72) greenity


greenity
aktív tag

Kicsit összezavarodtam, mit is akarok. Szakmailag, persze tudom, a phd képzést. És mit akarok még? Talán semmit, talán pihentetnem kéne mindent és hagyni a maga medrében folyni a dolgokat, most csak tanulni tekerni pecázni nah majd meglátjuk mi lesz ebből. A vesszők ma elmentek kirándulni :S

"Egy mosolynál jobb a több"

(#73) greenity


greenity
aktív tag

Kicsit szétestem, nem baj, ilyen is kell néha. Hogy miért is estem szét? A válasz egy szóban elmondható: pasik.
Kifejtve kicsit hosszabb, nem tudom kezelni azt, amit kéne, amit már régen le kellett volna zárjak, és jelen esetben ebből kettő van.
Van egy úgynevezett be nem teljesedett dolog, amit így nehezebb lezárni, mert bár tudom,hogy nincs mi lett volna ha, mégis ott mocorog a fejemben. Kicsit bolond dolog ez tudom, de el kell fogadnom, hogy ebből nem lesz több mint szakmai és baráti kapcsolat némi mosolygással. Itt kezdődik a probléma, mosolygunk, mosolygunk mint a tejbetök és innen az agyam el kezd kombinálni.
Van egy beteljesedett dolog, aminek vége. Vége, mert így alakult, ezt viszont tudnom kéne kezelni úgy, hogy szép volt, jó volt, de ennyi volt, méghozzá én döntöttem így. Szerettem és szerettek, de ez nem volt jó, tanuljam meg, hogy ilyenkor vége, mert vége kell legyen, ha már így akartam.
Ahelyett, hogy a mosolygós greenity gépelne, ahelyett itt van ez a magába roskadt szégyenfolt. Szörnyű.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#74) greenity


greenity
aktív tag

Mosolygós greenityhez elég pár szó egy kép és már vigyorog mint a tejbetök. Mindezt egy olyan embertől, aki szép halványzöldre színezte egyszer a fehér lapomat. Azóta a lapom jó sokat változott most éppen szeretne megint fehér lenni.
Hihetetlen, hogy ez az emberke hogy megtudja változtatni a hangulatom, mennyire tudja mi az amin elnevetem magam :) Nah jó sok minden van, amin el tudom nevetni, szerencsére ilyen szempontból sokszínű vagyok :) Amúgy szeretek csak zöld lenni :) Pont ő nézte meg tegnap a facebookos profilképem :) ezzel a mondattal jellemezte "hűű de nagyon zöld vagy"
Eldöntöttem, hogy tartom magam a mosolygáshoz, a többi dolgomat pedig valahogy megoldom. Szeretek mosolyogni, jobban érzem magam tőle.
Mindenkinek szép napot :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#75) greenity


greenity
aktív tag

Egyre jobban hiányzik Pécs. Nem is Pécs, a pécsi lét. Hiányoznak a barátaim, hiányzik,hogy összerakom magam és csak úgy elmegyek sétálni, néha még Verát is rá tudom venni, hiányzik minden.
Csütörtökön megyek le, szeretném addigra összerakni magam, szeretném ha jól lennénk :)

Az egyik bejegyzésemhez odakommenteltem, hogy nem vagyok szerelmes, igaz ez? Nem tudom, talán igen, és amit éreztem az csak egy vágy volt, amit nagyon ügyesen el tudok hallgattatni minden alkalommal, innen gondolom, hogy nem szerelem.
Lesz majd egyszer valaki, akibe szerelmes leszek, addig meg itt van a legfőbb szerelmem a fizika.

További szép napot!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#76) greenity


greenity
aktív tag

Meghalt a malackánk a kezemben, miközben simogattam. 2 éve augusztusban édesanyám a házassági évfordulójukra kapta Foltost. Mindenki szerette. Szombaton észrevettük, hogy beteg, elvittük orvoshoz, aki adott neki antibiotikumot és vitamint. Tegnap is elvittük, nem evett így kapott ún. gyógypasztát. A helyzet nem lett jobb, ma is szándékunkban állt menni, előtte édesapáméknak a bankban volt dolgok, addig én vigyáztam rá az autóban, kicsit több mint egy órát voltak el. Mielőtt visszaértek volna a malackánk elment.
Tudom, hogy butaság, de folyton az jár a fejemben, hogy én öltem meg, valószínűleg nem. Talán jelentett annak a kis buta állatnak valamit az, hogy simogattam, talán érezte, hogy szeretjük, nem tudom.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#77) greenity


greenity
aktív tag

Amikor már azt hiszed minden rendben veletek: tévedsz nem lesz semmi sem rendben. Valami mindig történik, ami elrontja azt a pici jót is ami van. Ez megy december eleje óta.... .
Nem is kéne ezzel foglalkozzak most. Tanulni és dolgozni kéne a beszámolón, amit holnap délben bemutatok... , sebaj, holnap reggel dolgozom rajta.. gondolhatnánk.. a fenéket, 10kor indul a buszom Pécsre, ami azt jelenti, hogy 9:30-kor indulás itthonról. Ezt megelőzi az, hogy nőből vagyok, vagyis, ki kell találni a ruhát meg mindent, ha már Pécsre megyek nézzek ki jól felkiáltással.... még jó,hogy a lapost eltenni, kb 5 perc leállítással együtt. A legújabb hiper szuper laptoptáskám milliónyi zsebe lesz segítségemre :D

Holnap konzultáció egy kis barátnőzés és tanítás. Kell a kiszabadulás itthonról, hiába imádok itthon lenni. Már csak épkézlábnak kéne lennem....

"Egy mosolynál jobb a több"

(#78) greenity


greenity
aktív tag

Itt a reggel, fel akartam kelni "korán", hogy befejezzem a munkám. Ehelyett még majd 1 órát pihengettem az ágyamban és különböző hülyeségeket álmodtam össze vissza.
Most a kis müzlicském társaságában ébredezem, aztán össze kell pakolni a munkát meg készülődni és irány Pécs. Már hiányzik az egész. A legjobban a barátaim, kár, hogy van aki külföldön van....
Szép napot :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#79) greenity


greenity
aktív tag

Szép ez a nap :D Pedig bosszankodósan indult. A net folyton megszakadt. Ez kevésbé piszkálta fel az agyam, a központos hölgy próbált hülyének nézni. Azaz: nem a szolgáltatással van a gond, hanem a routerünkkel, valószínű, hogy azért nem világítanak a visszajelzők a modemen.
Aztán valahogy a net rájött, hogy jó :D azóta van, a nettel pedig megjött a mosolygás. Egy jó barát megmosolyogtat, érdekes hogy pont ő, mindegy. Ilyen is kell. A nap süt, csiripelnek a madarak :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#80) greenity


greenity
aktív tag

Ma elmentünk anyuékkal biciklizni, nem nagy körre, csak a városban voltunk, alig 8 km, mégis örülök neki, hogy rávettem őket erre. Kell nekik is a mozgás :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#81) greenity


greenity
aktív tag

Elfáradtam, elegem van, most túl sok ez az egész. A záróvizsga, a pakolás ez az egész. Kezd megint sok lenni az egész, pedig igyekeztem nem kiakadni...
Az arcom rendben van, csak megfáztam, már a gégém is fáj, majd elmúlik, ha záros határidőn belül nem, akkor megyek a háziorvoshoz, úgysem látott már lassan másfél éve.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#82) greenity


greenity
aktív tag

Hihetetlen, végre tudtam mosolyogni ahogy kedves barátommal beszélgettem, hiányzott már, hogy így tudjak vele beszélni.

Csütörtökön búcsúvacsi, barátném megy haza Szombathelyre, nekem már megvolt ez az egész áprilisban, most is hiányoznak most is.
Remélem jól fog alakulni a csütörtök.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#83) greenity válasza greenity (#82) üzenetére


greenity
aktív tag

A mai reggel jól telt. Jól esett, hogy egy kérésemre egyik barátom rögtön ugrott. Csütörtökön búcsúvacsi. Jó lesz :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#84) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap megvolt a búcsúvacsi.... valahogy nem volt az igazi, nem tudom. Jó volt megint Velük, mind a négyükkel. Jó volt minden, a pakolás, a bevásárlás, a főzőcske.... minden. Hiányzik, hiányoznak, majd egyszer ez is megoldódik. Addig is, legyen már szeptember :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#85) greenity


greenity
aktív tag

Rá kell jönnöm, hogy a koránkelést rendszeresítenem kell. Egyszerűen nem megy úgy a tanulás, ha előtte még van egy csomó dolgom és csak most tudok nekiállni tanulni. És utálok zoknit teregetni ;]
A szakadó eső pedig megment, hogy elcsábuljak és kimenjek a szabadba vagy csak császkálni a városba jó lesz ez így :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#86) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap Curie kisasszony lett belőlem pár percre. Ilyenkor rádöbbenek mekkora bolond tudok lenni, csak egy társ kell hozzá. Nem feltétlenül arra gondolok, hogy párom legyen, egyszerűen, egy hozzám hasonló bolond kell és kész vége, én már nem vagyok az a komoly lányzó, aki egyébként, hanem egy hatalmas mosollyal megáldott bolond :) Hihetetlen, hogy így el tudok varázsolódni vagy nem is tudom hogy kell ezt mondani. Mindenesetre jó dolog.

Hiába a borongós idő, mosolygós vagyok :) és ez jó. Mindenkinek mosolygós napot kívánok :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#87) greenity


greenity
aktív tag

Nem tetszik, hogy így leszakadt az ég.... csupa víz minden, szegény húgom is szétázott.
Még ezt az egy TNG részt megnézem, és zene mellett tanulok tovább, muszáj tanulni... most jó is, mert épp szakbarbárkodom :) kvantum :)

Kíváncsi vagyok erre a riport dologra is... nem tudom, majd alakul ez is.

Kicsit kisüthetne már a nap :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#88) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap beszélgettem a jövőbeni lakótársammal. Kibökött egy olyan mondatot poénként, hogy majd jól meg tudod nézni milyen pornó van a gépemen, ha otthon hagyom, vagy valami hasonló szöveget. Valami idióta ötlettől vezérelve válaszoltam: hogy de te is nálam ;). egyébként nincs pornó a gépemen, csak viccnek szántam....
Erre a visszavágás: nah azt megnézem. Te nem nézel pornót. Te szólsz valamelyiknek, hogy jöjjön és kész. Bezzeg én... nekem el kell csábítani az illetőt.
Kicsit leforrázott a dolog, hogy van akinél ez ilyen egyszerűen lecsapódik. Működhetne nálam is így.
Azért nálam ez nem így működik :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#89) greenity


greenity
aktív tag

Néha még van min meglepődnöm. A féltékenység egy kicsit illogikus számomra, főleg akkor, ha ilyen mértékű, de legyen.
Tanulni kell, ezt szajkózom folyton. Közben hülyébbnél hülyébb történetek jutnak eszembe, de most úgy döntöttem, hogy leírom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#90) greenity


greenity
aktív tag

Egyszer majd kiderül, mikor lesz a felvételi, addig is tanulás. Kicsit szétszórt vagyok. A hangos zene majd helyrerak :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#91) greenity


greenity
aktív tag

Vannak dolgok, amikhez nem tudok hozzászokni. Eldöntöttem, hogy amit nem tudok megszokni, azt kikerülöm.

Találtam egy olyan motiváló tényezőt, ami mindennél jobb, egy gond vele, utána nagyon fogok szenvedni. A cél viszont szentesíti az eszközt, és erre a célra most nagyon nagyon szükségem van.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#92) greenity


greenity
aktív tag

Ma van a nagy nap, kicsit ideges vagyok, de inkább kíváncsi. A következő két nagy naptól meg félek... csak kicsit vagyok bolond.
Legszívesebben el sem mennék, de azt nem lehet.
Hugicám készül az érettségire, hétfőn megy szóbelizni informatikából. Le sem tagadhatja, hogy anyja-apja lánya :)
Holnap bál lesz apuéknál és milyen mák :D a vizsgák miatt se a Hugusnak se nekem nem kell menni. Valahogy nem az én világom :( kétszer próbáltam, de nem, nem tartozik hozzám a dolog.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#93) greenity


greenity
aktív tag

Újabb hosszú nap :)
Pakoltunk a régi házban, sokat, csurom koszos lettem. Kimosakodtam, ebéd + bevásárlás, majd kiporszívóztam az autót. Újra olyan koszos lettem, mint egy disznó... hihetetlen. Annyi por jött össze a kocsiból, mintha 3-4-5 szobát porszívóztam volna ki. Legalább szép tiszta lett belülről :)
Most pedig a két napos folyamatos mászkerát kipihenem egy Csillagkapu filmmel talán nekiállok tanulni is. :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#94) greenity


greenity
aktív tag

Nem vagyok észnél, mit összenyafogtam, hogy a halvány zöld lapomat elvesztettem és újra kezdem és senki sem érdekel... Persze... egyszer beszélgetünk és végem, és nem tudom mit csinál, de ez van. Észnél kell legyek... milyen jó, hogy Pécs olyan nagyon messze van... :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#95) greenity


greenity
aktív tag

Már megint túl sokat agyalok. Pedig a történet egyszerű: majd lesz valahogy. A mára kell koncentrálnom, húzós nap lesz, mindjárt indulok egy csomagért az állomásra, persze nem bicajjal, mert ilyenkor sokan vannak, arra a fél percre se merem otthagyni, amíg átveszem a cuccot, mert pillanatok alatt el lehet tüntetni a szépséget.
Döc ma érettségizik, lekísérem és bevásárlok apák napjára. Megígértem a szüleimnek, hogy átmegyek a kolléganőjükhöz bügykölni a gépet, mondjuk ehhez még meg kell lesni, hogy meg van-e a hozzávaló cucc.
Mindemellett TANULNOM kell, a tegnapi meleg meg agyalás mellett ezek nem mentek :( majd ma.
Sokat beszélgettem egy-két barátommal.. érdekesek "tűzbe mennék érted", lehet, de akkor lassan érne oda. Nem találkoztunk lassan 1 éve, mert nem bírtuk összeegyeztetni, hogy mikor van bent Pécsen. Érdekes a másik barátunkkal megoldotta. Mindegy. Van ez így.
Szép napot :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#96) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap végre tudtam tanulni :) ma is már sok minden elrendeződött. Jól telnek a napok, közeledik a 27-e izgulok nagyon, kíváncsi is vagyok, majd lesz valahogy.
Most viszont irány meggyet szedni, hogy legyen holnap fincsi meggyleves :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#97) greenity


greenity
aktív tag

Vannak dolgok, amik fájnak, pedig ezt kívántam neki, hogy így legyen.
Mindegy. Szép az idő nincs halálos meleg, a hűvös szél fújdogál. S mint kiderült Csütörtökön alig lesz meleg... így nem halok meg a harisnyától :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#98) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap elég depressziós hangulatban feküdtem le aludni. Most meg mosolyogva mászkálok, a stressz most is megvan, de ez most valahogy más. Tulajdonképpen várom a csütörtök délutánt, addigra kiderül az életem további folyása :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#99) greenity


greenity
aktív tag

Kellőképpen félek, nem kicsit. Itthon azzal nyugtatnak, hogy okos vagyok és nem lesz baj... legyen igazuk, bár nem hiszem :/

"Egy mosolynál jobb a több"

(#100) greenity


greenity
aktív tag

100. bejegyzés... szép szám. Holnap reggel nagyon fogok izgulni. Rajtam kívül mindenki teljesen biztos benne, hogy nem lesz gond, én mégis félek. Majd lesz valami :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  greenity blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.