Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  greenity blogja

Hozzászólások

(#201) greenity


greenity
aktív tag

Hihetetlen szutyok éjszakám volt, azt álmodtam, hogy Maci elmegy, és csak induláskor mondta meg, hogy négy hónapra, és sírva ébredtem fel, de nem hiszem, hogy ez volt a legrosszabb álmom...

Tegnap Maci próbált felkelteni, mert álmomban sírtam és azt mondogattam, hogy tudom, hogy haragszik rám, amikor fáj valamim.

A mai ébredés után fél hatkor nem tudtam visszaaludni, annyira fájtak a csuklóim, ujjaim, könyökeim és mindenem, hogy ki kellett másznom az ágyból egy fájdalomcsillapítóért. Valamikor fél 7 körül sikerült visszaaludnom, végül fél nyolckor keltünk, de még így is úgy értem be, hogy áramszünet volt a folyosón, ami azért szép, mert azért jöttem be és nem otthon dolgozom, mert otthon is áramszünet lesz nap közben...

Nagyon fáradt vagyok és nagyon szarul nézek ki, de tolom az ipart, amennyire lehet. Közben lefagynak az ujjaim, de téli kesztyűben, mert most az van nálam nem tudok melózni, szal így jártam.

Szép napot, mindjárt itt a hétvége.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#202) greenity


greenity
aktív tag

Hosszú ez a nap.

Reggel órát tartottam és igaz, hogy mellette csináltam a számolásokat, azért dolgoztam velük rendesen. Aztán számoltunk egész nap. Fél négykor annyira fájtak az ujjaim és a kezeim, hogy már nem tudtam fogni, nah akkor eljöttem. Elmentünk vásárolni és most itthon folytatom, miközben sülnek a pogácsák.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#203) greenity


greenity
aktív tag

Ma lettem 28 éves, anyuék délután eljöttek és megköszöntöttek, tegnap párom szülei, szombaton pedig pár barát jött át, és koccintottunk. Én mondjuk vízzel, de koccintottunk :)

Amúgy a helyzet ugyanaz, a lábam szutyok, a kezem szutyok és szeretném ha jól lenne :)

HIányzik amozgás, most a pilatesen gondolkodom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#204) greenity


greenity
aktív tag

Fantasztikusan sikerült megfázni. A mandulám hatalmas, a torkom nagyon csúnya, hőemelkedésem van, bár az csak azért annyi, mert folyamatosan fájdalomcsillapítón élek. Fáradt és gyenge vagyok... úgyhogy ez van. Délután megyünk a szüleimhez különböző eseményeket ünnepelni :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#205) greenity


greenity
aktív tag

Ez egy hosszú hét volt és még hosszabb lesz.

Új anyag, amit abszolválni kéne, amihez hozzá kéne nyúlni. Maga a téma izgalmas, közben a számolásaimat folytatom.

A mandulagyulladásból lassan kecmergek kifelé, most már egész jól bírom magam, aztán ami még vissza van:

Hétvégén nem kell főznöm, egyáltalán nem :D holnap Maci szüleinél eszünk, holnaputánra Maci nagymamája hívott meg minket ebédelni. Egész jól kibekkeltem ezt a hetet főzés tekintetében.

Fájok, de egészen elviselhető, bár néha nagyon fáj, akkor úgy érzem, hogy szükségem lenne egy botra amire támaszkodhatom, miközben megyek... szar dolog ez noh.

Lassan de biztosan halad minden előre, én is....
Szép napot Mindenkinek :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#206) greenity


greenity
aktív tag

Kicsit sikerült megújulni -> visszafestettem a szőke fürtjeimet barnára, ez inkább én vagyok. Maci is jobban kedveli.
Plusz megjött az állandó és a napszemüvegem is, úgyhogy teljes királyság :)
Ezt a szutyok időt kihagynám az életemből, amíg meleg van semmi gond, de a viharokat se a vérnyomásom, se az ízületeim nem kedvelik, és így én sem.

Összességében egész jóban vagyok most mindennel. A héten csak estére kell főznöm, holnap jön Snowman és sütünk szezámmagos csirkét :D szerdán pedig a benti srácokkal gyártunk tépett malackát.

Szép napot és estét Mindenkinek :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#207) greenity


greenity
aktív tag

Hosszú és tartalmas időszakon szeretnénk túl lenni... megvolt a Debreceni konferencia, lassan vége a vizsgaidőszaknak.
Lassan pihenhetünk picit.

Maci csüt-péntek jegyző az államvizsgán, úgyhogy ma is későn ér haza, én meg csak vagyok...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#208) greenity


greenity
aktív tag

Ez a nyár nem az én nyaram, bár végre végre nem fáj mindenem folyamatosan, szóval mégiscsak éljen a nyár. Nekem tökéletesen megfelelne ez a hőfok, 20-28 fok hihetetlenül kényelmes, nem sülök meg, de nem fáj mindenem és még aludni is bírok.

Szépen lassan alakulunk, mindig tanulunk valamit az együttélés, együttlakás és persze a közös háztartás terén, de szerintem jól megvagyunk.

Nem mindennap hallja az ember, hogy a kedves párja tökéletesnek nevezi :D jólesett a pici lelkemnek az tuti.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#209) greenity


greenity
aktív tag

Azt hiszem sikerült a csuklóimnak megfáznia éjjel, arra ébredtem, hogy iszonyatosan fájnak a csuklóim, a bal annyira bedagadt, hogy az aktivitásmérő szíja rászorult, és lazítanom kellett rajta :(

Miért van az, hogy a "barát"-nak nevezett hölgyemény második kérdése az, hogy mégis mikor lesz már party a kertben?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#210) greenity


greenity
aktív tag

Újabb hetek teltek el. Rávettem magam, hogy megműttessem a benőtt lábkörmöm, most már tűrhetően van, és egy barom voltam, hogy eddig húztam :D

Macival nagyon jól elvagyunk, hihetetlen az a szeretet és szerelem, ami köztünk van el sem hiszem, hogy ez velem történik meg.
Szombaton voltunk Maci anyukájával Andre Rieu koncert közvetítésen az Urániában, az egy két megszakadáson kívül, nekem tetszett :)

Szép napot Mindenkinek!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#211) greenity


greenity
aktív tag

Elhatározásra jutottam. Találtam egy majd 3 éves képet... és hát nagyon nagyon meg vagyok hízva, nagyon nem úgy nézek ki, mint akkor, úgyhogy most a projekt az, hogy év végére úgy nézzek ki... naponta fogok sétálni, amikor tehetem spinningre megyek, naponta planckelek és naponta jógázom, és figyelek mit eszem. Ez a terv :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#212) greenity


greenity
aktív tag

Az a nagy helyzet, hogy elég ramatyul vagyok, ami azt jelenti, hogy 14%al csökkent a légzésfunkcióm, ami azért gáz, mert eddig ilyen rossz még nem is volt. Úgyhogy most az a nagy helyzet, hogy napi 1x légzőtorna, sport sport hátán, krónikus fáradtság és alváshiány van :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#213) greenity


greenity
aktív tag

Hosszú hetek vannak mögöttem és hosszabbak előttem... semmi kedvem semmihez, az örülök, hogy élek egy egészen érdekes színfoltját élem.

Közben még mindig nagyon szeretem a párom.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#214) greenity


greenity
aktív tag

Hosszú hetünk lesz, ma még megyek vásárolni, ha minden jól megy tekerek egyet, aztán elugrunk este moziba, holnap munka, megbeszélés, korrepetálás, pénteken óratartás, és Maci szülinapi bulija. Szombaton vagy megyünk kirándulni vagy nem... este megyünk Maci nagypapáját köszönteni, vasárnap családi banzáj :D hajráá :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#215) greenity


greenity
aktív tag

Hosszú idő után az elmúlt hétvége volt az első, amikor nem volt viszonylag kötött programunk, nagyjából azt csináltunk és akkor amikor akartunk. Annyi, hogy Macinak dolgozni kellett... és szombaton el is készült volna vele, hogy ha a kedves kollégája hajlandó vele beszélni, Péntek délután 2-től vasárnap délig nem vette fel a telefont neki... hja és elméletileg barátok, mindegy, megoldódott.
Maci nagyon ramatyul néz ki... nagyon fáradt, szerintem lelkileg van kimerülve, az a baj, hogy nem tudok neki igazán segíteni, igyekszem én lenni a nyugalom szigete, bár nekem sem mindig megy.
Ma nekem is hosszú napom lesz: 8-fél 10ig zht íratok, azalatt dolgozom máson, 10-től fél 12ig órát tartok, utána ebédelek, aztán nekiállok telefonálgatni. Utána 2től én vagyok a diák 4:10ig, aztán haza, 5re jönnek hozzám korrepetálásra az hatig eltart... akkor el kéne menni kicsit vásárolni, közben kisütni holnapra a zsemléket.... és kidőltem.

Holnap szerencsére nem kell órát tartanom, viszont orvosi alkalmasságira kell menjek 8:20-ra. Az is egy jó kör lesz. Délután pedig jógára megyek, Maci meg elvileg korrepetál. Csütörtök pihi, pénteken irány haza, mert anyut aznap műtik, ott leszek vasárnap estig szerintem hétfőn-kedden szerintem otthon leszek és otthon dolgozom, péntek-szombat pedig Maci fog előadni a konferencián.

Mindenkinek szép napot!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#216) greenity


greenity
aktív tag

Letelt a múlt hét, úgy tűnik én is le voltam terhelve, mert kijött az utálatos arcidegzsábám, amit én kifejezetten utálok. Szerencsére a háziorvosom ért ehhez is (lassan elgondolkozom rajta, hogy mihez nem) és felírta az előző alkalommal használó gyógyszert és adott beutalót a neurológiára. 2 hét múlva hétfőre kaptam is időpontot. Addig szedem ezt a gyógyszert, fájni kevésbé fáj, viszont egy egy roham helyett szédülök, és ahogy kicsit gyorsabban forgatom a fejem szintén szédülök. Így lemondtam a vezetésről amíg helyre nem jövök ilyen téren. Anyu jobban van, talán én is alakulok, vasárnap megyünk a szüleimhez és utána hétvégén reményeim szerint szabadok vagyunk. Szeretném ha ez így maradna. Mindenkinek szép napot!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#217) greenity


greenity
aktív tag

El voltam tűnve mint a fene, de most megint itt vagyok.
Mai terv: munka, posta, vásárlás, közösköltség, futás, pihi, disszertáció, holnap reggel labor.

"Egy mosolynál jobb a több"

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  greenity blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.