Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tchoepi


Tchoepi
tag

Hi!

A kérdés adott. Ha valaki tud ilyenről, kérem szóljon, lehetőleg gyártó/típus megjelöléssel, lelőhellyel - ide, vagy magánba. Köszönöm a segitséget.

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#2) Tchoepi


Tchoepi
tag

Hű de nagy a csend...

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#3) multani maro válasza Tchoepi (#1) üzenetére


multani maro
csendes tag

hali
ASUS P4G8x a CHS-ben 46,000+fa

pánik-para-satu-csatt

(#4) Tchoepi válasza multani maro (#3) üzenetére


Tchoepi
tag

Köszi. Sajnos a CHS nekem túúúlnagyker. Kis hal vagyok ahhoz, hogy náluk vásárolhassak. Esetleg kiskert tudsz/tudtok?

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#5) neduddki válasza Tchoepi (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

please mail

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) Tchoepi válasza neduddki (#5) üzenetére


Tchoepi
tag

???
Mail ment...

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#7) Tchoepi


Tchoepi
tag

Up, up, up

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#8) samson


samson
tag

en most(3 hete:)) rendeltem neten keresztul egy asus p4g8x delux-ot, sajnos meg a kereskedohoz sem ert be a lap, o is csak a jovo heten varja a szallitmanyt...ja! es ez nem magyarorszagon van

(#9) Tchoepi válasza samson (#8) üzenetére


Tchoepi
tag

Ezzel most enyhén szólva is lelomboztál. Egyébként én inkább MSI párti vagyok. Nem tud valaki valami bíztatót esetleg az MSI GNB Max (MS-6565) lapról mondani?

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#10) Herr Vida válasza neduddki (#5) üzenetére


Herr Vida
tag

Hehe, neduddki kolléga, megint belefutottál egy delikvensbe :-)

Tchoepi, te meg készülj fel kitartó hajszára, nem egy egyszerű dolgo beszerezni egy ilyen deszkát. Én 2 hónapig hajtottam, majd letettem róla, és neduddki kolléga segítségével szert ettem egy 845PE chipsetesre, ami szintén q jó.
Mindazonáltal bízzál neduddki kollégában, ha valaki, ő biztosan fog segíteni neked is.

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#11) Tchoepi válasza Herr Vida (#10) üzenetére


Tchoepi
tag

Muchas gracias, Herr Vida! (Várom neduddki jelentezését)

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#12) neduddki válasza Herr Vida (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Koszi Herr Vida, de tagadom!!!!:-))))))
Tchoepi mail ment! szam benne, ha esetleg nem erkezik meg akkor legyszives Vida urnak egy mail es megagya szamom, ez uton kerem Herr Vida-t hogy ha Tchoepi jelentkezik Nalad add meg legyszi a szamom! Bocs hogy belevonnak, de elhuzok falura es nem biztos, hogy lesz netem!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) Herr Vida válasza neduddki (#12) üzenetére


Herr Vida
tag

Ehhe, az a jó falusi levegő mi? Tehénbőgés, kakaskukorékolás, hálózat meg semmi... úgy szép az élet! De a teheneknek legalább nincs problémája a memóriamodulokkal... :DD

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#14) peace&love válasza Herr Vida (#10) üzenetére


peace&love
aktív tag

Most nem tudom mit nem tudtok beszerezni, van minden!
Nehogy megsértődj, nem a te hibád ha nem ment, de két hónap alatt egy normális kereskedő akár hasadóanyagot kell, hogy kerítsen!!!

Én néztem ahogy itt írkáltad, hogy mindenkinek csak listán van meg ilyenek...
erre én bementem két boltba és azt mondtam, egy ilyen és ilyen konfigot szeretnék GA-8INXP lappal, mondjanak rá árat! Mindkét helyen azt mondták jó, pár nap. Úgy is lett. Ha leOKézom hozzák is mind a két helyen, most tartok ott, hogy megnézem melyiknél mi olcsóbb. Pár nap alatt leszállítják összerakják, csak náluk vegyem... de ez a normális.

Annyit mondtak, hogy a Gigabyte hazai forgalmazója nagyon szar, és vagy van ott is, vagy nincs, akkor le kell foglalni, és akkor a következő alkalommal ha mennek árúér akkor lesz csak. De Asus-t, MSI-t, egyből...

Szal két hónap azér.... biztos nagyon akartad, minden este elmondtál egy ráolvasást dél felé, kétszer a hátad mögé köpve???:DD:DD:DD

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz!

(#15) Herr Vida válasza peace&love (#14) üzenetére


Herr Vida
tag

hát igen, én is így gondolkodtam, eleinte, ahogy te... végül is már nem szocializmus van, én vagyok a vevő, nekem van lóvém, akarok valamit, akkor a kereskedő azt záros határidőn belül prezentálja nekem. De nem így volt! :D hogy mennyit küzdöttem, szerintem _minden_ létező kereskedővel és forgalmazóval beszéltem, először mind azt mondta, hogy persze, van, aztán kiderült hogy persze nincs, csak az árlistán, de semmi gond pár nap és itt van. Aztán ''pár nap'' múlva megint telefonáltam, hogy mia f@sz van már, és akkor jött, hogy ''ja, hát sajnos mégsincs, nem lehet beszerezni, nincs Magyarországon ilyen, egész Európában beszerezhetetlen, de Japánban meg az Usában van, de várjak, és majd a jövő héten, majd két hét múlva stb. stb. :((

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#16) multani maro válasza Herr Vida (#15) üzenetére


multani maro
csendes tag

sziasztok
Anyagbeszerzö vagyok és már mondtam akkor is amikor venni akartál hogy láttam 1-2 helyen és mindig is volt. CHS, STB.
1 haver 1 hete vett már ilyen lapot G-8inxp-s lapot. kiru :)

pánik-para-satu-csatt

(#17) exitwindows


exitwindows
csendes tag

Pixelnél van granite bay, igaz nem msi

Jézus megváltoztatta az életed. Kívánod menteni a változásokat?

(#18) Herr Vida válasza multani maro (#16) üzenetére


Herr Vida
tag

Így van, már akkor is értékeltem a segítségedet, de nekem akkor is aszonták a CHS-nél, hogy nincs... :)

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#19) multani maro válasza Herr Vida (#18) üzenetére


multani maro
csendes tag

mivel nap mint nap nagykerekbe járok tudok majd segiteni mit,hol,mennyiért ha kaphato :)

pánik-para-satu-csatt

(#20) Tchoepi válasza multani maro (#19) üzenetére


Tchoepi
tag

Ha járadban-keltedben belebotlanál MSI GNB Max FISR lapba, megkérlek szólj. Esetleg árat is adhatnál rá. Előre is köszönöm.

(először emilben akartalak keresni, de visszadobta a démon, ki tudja miért...)

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.