Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Grafitozható athlon xp tbred! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12) Seagull


Seagull
tag

Csácsumicsá!!!!


No, változott a tényállás, mlghozzzá elég erősen! :) Nem Tbred B, hanem A magos.
És itt lenne egy kérdésem. Felraktam a procit 166-os Fsb-re 1,650 volton, a baj az, hogy nem stabil, de véleményem szerint a Vga és a pci freki miatt. Ugyanis nagynehezen elíndítúlt a windows98, elíndítottam a lap tuning progiját és megnéztem, az Agp 80 valahány a pci meg 40 valahányon ment. Na már most az a kérdés, hogy én hogy tudom beállítani a pci és a Vga freki osztást, mert a biosban nem találkoztam vele, és a lap nem állítja át autómatikusan. Alaplapi 166 fsb jumperrel meg el sem indúl a gép. Valami remény van? Ja és emeltem agp és cship feszt is. Feljebb egyenlőre nem mertem emelni a Vcore-t. Prohardver törzsfőnökök plííz help, ugyanis ti írtatok tuning tesztet erről a lapról. Ha jol tudom akkor pontosabban Parci. Szóval, plííz help!!! Köszi.
Mielött beraktam a procit, határozottan többször is megnéztem, és nem volt összekötve egyik L1 híd sem, szóval lemondtam a szorzóállítgatásról. De az elöbb pár perce, miután feladtam a 166 fsb dolgot, kíváncsiságból benyomtam 11 helyett 12 szorzót, restart, egy picit csöcsölt, majd lás csodát elindult 1900+Xp-ként. Azt hittem lehidalok. Windows, freki megnézés, és stimmelt. Majd ezután restart, bios 5x Fsb be, újraindít, és sííímán ment 666 mhz-en!!! :DDDD Szal tök jo! De nagy Fsb-t így se fogok tudni elérni, ha nem csinálok valamit ezzel az Agp/Pci dologgal. :( Szóval ha tudtok, légyszi segítsetek, köszönöm,

Seagull

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Grafitozható athlon xp tbred! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.