Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  GPT, MBR

Hozzászólások

(#350) Findzs


Findzs
addikt

Van egy noti amin a win 10 frissites utan nem indul.
Csak azt irja ki hogy frissites ne kapcsolja ki a gepet aztan ujraindul, es ezt vegtelenszer.
Pendrivrol bebootolva akartam telepiteni ra a win10 et ujra. Ugyanaz a pen ugyanaz a win ami eddig volt. Adatok nem kellenek tehat gondoltam torlom a particiokat az a tiszta es ugy telepitem. A win 10 telepitoje azt irja ki aparticio nem torolheto hiba. Jo akkor formazom de csak villan a kep es nem tortenik semmi. Mondom jo akkor ratelepitem a c meghatora. Erre azt irja, hogy a win 10 nem telepitheto mert a partico gpt.
Ok, ssd kivettem be az asztali gepbe amin szinten ugyanolyan win10 fut es mondom torlom akkor a lemezkezelobol. Ugyan ugy nem csinal semmit nem torolheto. Ha magara hagyom a pc ben es ugy bootolok akkor el akar indulni rola a win 10 de mindig kiirja hogy ujraindulas. Probaltam kulso programmal a particot torolni bootolos kingston ssd masolo programmal, hiren boot cd vel a rajta talalhato programokkal de semivel sem sikerult. Vagy azt irtak hogy ismeretlen particio vagy nem csinaltak semmit. Volt amelyik nem is latta.
Ez a gpt szorakozik vagy mar arra is gondoltam hogy az ssd ment tonkre. Bar ezt nem hiszem mert indulna rola a win ha nem nyirta volna ki egy frissites.
Koszi a segitseget.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  GPT, MBR
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.