Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  GPT, MBR

Hozzászólások

(#288) T1B3R1U5 válasza King Unique (#287) üzenetére


T1B3R1U5
csendes tag

Nem akarlak kiakasztani, de kicsit úgy érzem az írásodból, hogy nem annyira szívleled/támogatod ezt az UEFI-s telepítést! Leírtam a BIOS-ban lévő módokat (UEFI és Legacy - csak ez a 2 van), ebből gondolom, hogy UEFI-s a laptop! Azt esetleg máshonnan is megtudom?
A SATA mode meg lehet AHCI és IDE, semmi más...
Lehet mégsem kellene erőltetni ezt a GPT-t, elég nekem az MBR is? Melyik a stabilabb? Mert ugye a GPT kicsit gyorsabb...
Egész büszke voltam magamra, hogy a segítségeddel összeraktam elméletben a folyamatot, erre megint bizonytalan lettem, hogy valóban ez a telepítés lesz-e az optimális számomra! :D
Esetleg tudsz még ennél is jobb eljárást - maximalista vagyok és a legjobbat szeretném elérni, úgyhogy ha lenne egyéb javaslatod, azt nagyon szívesen venném!
Én egy egyszerű felhasználó vagyok, nem akarok több TB-nyi adatot mozgatni, csak azt szeretném, hogy a 3 éves gépem, korához képest gyors legyen, netezésre, média szerkesztésre (kép, hang, videó) és lejátszásra... Még a játékok sem annyira érdekelnek... Szóval egy korához képest gyors gépet szeretnék, egy optimális rendszerrel! :)
Ennyi!
Szóval ha tényleg van saját ötleted és meg is osztod azt, annak örülnék! (csak pár lépésben, a lényeget már látom, csak az optimális beállításokra lenne szükségem)
Komolyan elbizonytalanítottál! :D
És ígérem utána már nem nyaggatlak többet! (csak legyen meg az optimális rendszer!) :D

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  GPT, MBR
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.