Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) kk831228 válasza jaguris (#800) üzenetére


kk831228
addikt

kész... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#802) jaguris válasza kk831228 (#801) üzenetére


jaguris
újonc

Köszi szépen!:)

(#803) rundmc


rundmc
csendes tag

Sziasztok!

Két hetes tengerentúli utazásra szeretnék bérelni egy GoPro-t. Semmi (extrém) sport, csak sima turistáskodás. Van olyan köztetek, aki esetleg bérbe adná? Budapesten személyes találkozó, kaució, biztosíték stb.
(Találtam néhány helyet, ahol lehet bérelni, de ott elég combos árak vannak.)

Üdv,

Bálint

(#804) XFishboneHUN válasza rundmc (#803) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Szia!

Ha érdekel, én kölcsönadom (HERO 5 Black), mikortól lenne rá szükséged és mi kellene még a kamera mellé?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#805) rundmc válasza XFishboneHUN (#804) üzenetére


rundmc
csendes tag

Szia!

Írtam PM-t.

(#806) AnyamBorogas


AnyamBorogas
újonc

Hola

2 hét múlva először egy gopro tulajdonosa leszek, és felmerült bennem pár kérdés:
1. Egy hero 7 black fog érkezni, és nemtudom, hogy mi tartozik az alap csomagban (mármint tartozékok)
2. Ha rendeltek kiegészítőket, akkor elsősorban honnan szerzitek be?
Nekem tökéletes az utángyártott :D , ebay-ről rendeltek, vagy van valami egyéb oldal? Megéri ilyen pack-ot venni, amiben sok kieg van, vagy inkább egyenként berendelgetni?
(Jövőben biztos kell majd vízállótok, surf borad mount stb..)

(#807) kk831228 válasza AnyamBorogas (#806) üzenetére


kk831228
addikt

Az én véleményem akksiból csak gyárit, a kiegészítőkből pl. az a pack nem rossz, nagy része használható kivéve a szelfibot...

Ebay - ről szerintem mehetnek a kiegek... A mountok használhatónak tűnnek...

Szóval van amiből teljesen jó a gagyi is, de mindenből azért...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#808) gyerecske válasza AnyamBorogas (#806) üzenetére


gyerecske
senior tag

Én rendeltem már ebayről utángyártott kiegészítőket,de nem véletlenül sokkal olcsóbbak mint a gyári.Gyengébb minőségűek és végül csak a gyáriakat kellett beszereznem, amiket gyakrabban használok is.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#809) zgospel válasza gyerecske (#808) üzenetére


zgospel
őstag

Egyetértek. Én a ragasztós talpakat meg ilyen-olyan toldó karokat, csavarokat eBayről vettem, olcsó nagyon, és bár szarabb minőségű műanyag azért a feladatát rendesen ellátja. De pl a csavarokból 2-ről már letört a műanyag, szóval azokat kézzel már nem lehet tekergetni, csak csavarhúzóval. Illetve a rögzítő talp amit bele kell pattintani az ellendarabba, abból is csak a gyári ami jó és nem törik el, az utángyártottból nekem már 2 is eltört, mind a 2 akkor amikor ki akartam pattintani a helyéről.
A többi olcsó kiegészítővel még nem volt bajom. Például egy kutyahám vagy egy mellkashám az eredetiből nagyon drága, azokat nem venném meg, de mondjuk egy vízálló tokból csak a gyárit merném megvenni, mert ha a gagyi kínai éppen beázik akkor baszhatom.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#810) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Minden kiegészítőt az aliexpress-ről rendeltem. Olyanokat, amikhez van sok review.
MIND TÖKÉLETES, gyárival azonos, vagy JOBB minőség.
Ebay-en sokkal több a szemét már.

Mellkas pánt, sima csatos rögzítők, pót 3m ragasztő lapok, vízalatti tok, frame, akku, speckó rögzítők, tapadókorong..... tényleg mind kiváló!

És amikor egy alap csatról lemarad az anyacsavar és azt külön pótlólag, ingyen postázzák Kínából, miközben a csat maga is nevetséges összegbe került...

[ Szerkesztve ]

(#811) zgospel válasza gekkoXT (#810) üzenetére


zgospel
őstag

Amúgy ezt az ingyen postát a mai napig nem értem hogy csinálják :DDD Főleg 1-200 Ft-os cuccoknál.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#812) parandroid válasza zgospel (#811) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A kínai kormány fizeti, hogy megtolják az exportot. Végső soron az adófizetők.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#813) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok !

Tudtok ajánlani egy megbízható tartót, amivel az autó szélvédőjére belülről fel lehet cuppantani a GoPro-t?
Szeretném dashboard kamera-ként használni.
Sajnos a műszerfalra nem tudom tenni, mert ragasztós tartóval nem akarom összerondítani a műszerfalat, a tapadókorongos meg nem tapad a rücskös műszerfalon.

(#814) Zolom89 válasza ImI87 (#813) üzenetére


Zolom89
senior tag

Autos tartót Ebayről rendeltem, ugyan úgy mint a pofákat felfogatáshoz, olcsók és jók teljesen!

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#815) narancs7805


narancs7805
csendes tag

Sziasztok! Szeretnek segítséget kérni . Vettem egy gopro 7 készüléket . Képtelen vagyok felfogni a looping módot . Be állítom 20 percre , úgy értelmezem hogy ha letelt a 20 perc es nem nyomtam ra a gombra akkor a következő 20 percet elkezdi erre venni. De ha kb a meg a mar eltelt 20 perc után meg mondjuk 5-6 percet járatom akkor rögzít meg 5 percet , da az előző 20 perc első 5 percet látom .

(#816) Teasüti válasza narancs7805 (#815) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ha megtelik a kártya, akkor kezdi felülírni a legrégebbit.
Annak nem sok értelme lenne, ha az előzőt írná felül. Elvégre abban a pillanatban elveszik az a fájl.

[ Szerkesztve ]

(#817) ImI87


ImI87
őstag

Hali !

Működik a gopro felvétel folyamatos töltés alatt?
Ha autóban használnám, és folyamatosan töltőre lenne téve?

(#818) atees válasza ImI87 (#817) üzenetére


atees
őstag

Nem a legjobb dashcamnek, arra van sokkkal olcsobb megoldas. Nem tudom melyik tipusra gondolsz, de pl az 5 es a 6 is megy toltorol, csak nem jelzi a toltest!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#819) Teasüti válasza atees (#818) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Miért ne? Stabilizált 4k/60 azért elég jó szemtanú lehet. :K
7-esnek is mintha láttam volna a menüjében autó módot, bár csak YT videón néztem.

[ Szerkesztve ]

(#820) dvorcsakl


dvorcsakl
csendes tag

Hali.
Tapasztaltatok hasonlót?

Ha a Hero 6-ot a gyári USB kábelével bedugom egy iPhone gyári, vagy egy Samsung töltőfejbe, akkor elkezd égni a piros töltés jelző led, de egy idő után elalszik, s a készülék nem tölt.
Ha ugyanezzel a kábellel egy USB hub-ba dugom, akkor feltölt.

Ha rögzítés közben akarom tölteni a kamerát, akkor vagy tölti, vagy nem, de leginkább pár perc után kifagy, majd hosszú ideig "REPAIR FILE" van. Általában egy-két percet vesz így fel, van hogy 5-6 percet.

Több kártyám van, több USB kábelem, és ugyanezt csinálja szivargyújtóról és külső akksiról is.

(#821) Gsx-rr válasza Teasüti (#819) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Felforr a kocsi szelvedoje alatt.

(#822) Teasüti válasza dvorcsakl (#820) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A gyorstöltők nem mindig kompatibilisek más eszközökkel.

(#823) atees válasza Teasüti (#819) üzenetére


atees
őstag

Ahogy írták már, tulmelegszik! Persze 1-2-3oras felvetelekre siman jo!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#824) dvorcsakl válasza Teasüti (#822) üzenetére


dvorcsakl
csendes tag

Szerintem ezek nem gyorstöltők. De majd megnézem. Nem mai darabok.

(#825) ImI87 válasza atees (#818) üzenetére


ImI87
őstag

hero7 black.

Persze nem dashcam-nek vettem, hanem sporthoz nyaraláshoz, stb.
De ha éppen járom az országot, akkor jobbnak látom akár ilyenre is használni, mintha otthon állna a fiókban.

Köszi a válaszokat.

(#826) dvorcsakl válasza ImI87 (#825) üzenetére


dvorcsakl
csendes tag

Attól függ, hajlandó e rendesen működni töltés közben. Én ezzel szívok, s ezért maradt le a motoros túra nagyrészének rögzítése, s ezzel szívtam 4 napig.

(#827) gyerecske


gyerecske
senior tag

Sziasztok! Gopro.com-ról rendelt "El Grande" megszorult, nem tudom a vékonyabb részét kihúzni.Azt írják, hogy lépjek kapcsoltba a GoPro Customer Support -al, de az oldalon email címet nem találtam, és a chat is "closed" nem tudok írni nekik.Van egy holland cím , amire vissza kéne küldeni, de előtte azért jeleznem kéne.
Tudna valaki egy email címet,amin kapcsolatba léphetek velük?

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#828) gyerecske válasza gyerecske (#827) üzenetére


gyerecske
senior tag

Na sikerült, nem vettem figyelembe, hogy a 24 órás chat csak gopro plus előfizetéssel érhető el.
Chaten sikerült könnyen elintézni, küldenek egy újat a régit vissza sem kellett küldenem.Csak egy rövid videót kértek a hibás termékről.Első osztályú ügyintézés.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#829) Teasüti válasza gyerecske (#828) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az igen! Küldd már át a videódat, én is beküldöm nekik! ;]

(#830) gekkoXT válasza gyerecske (#828) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Ezért szoktam javasolni, hogy a gopro.com-ról kell rendelni.
Visszaküldés is úgy megy, hogy ők adják a futár feladóvevényt, így egy fillérbe sem kerül.
Nekem két gopro visszaküldésemnél kétszer kaptam ajiba plusz egy akkut a csere kamera mellé.

(#831) atees válasza gyerecske (#828) üzenetére


atees
őstag

A megszorultat jelkepes osszegert atvennem 😀

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#832) PartyNewl válasza gekkoXT (#830) üzenetére


PartyNewl
tag

Akkor tènyleg onnan rendeljük inkább? Pont ezen gondolkodom de megvárom a black friday-t azért hátha lesz vmi kedvezmény rà valahol.

(#833) gekkoXT válasza PartyNewl (#832) üzenetére


gekkoXT
senior tag

simán. európán belüli szállítás vám és áfa nélkül, gyors kiszállítás, sokszor akciósan memóriakártya van hozzá

(#834) kovsol válasza gekkoXT (#830) üzenetére


kovsol
titán

Én is ezért rendeltem végül a hero7 black kamerát a gopro hivatalos oldaláról. Meg így legalább kaptam egy 64GB kártyát is hozzá, és nem is volt drágább, mint itthon.

May the Force be with you!

(#835) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok !

Hero7 black-nél hogy lehet beállítani azt, hogyha fejjel lefelé van rögzítve a kamera, attól még a videó ne fejjel lefelé készüljön?
(a menüben a touchscreen orientációja állítható, de az a videó állásán nem módosít.)

Vagy ezt csak lejátszóprogramban lehet megfordítani?
Ha igen, akkor annak mi a legegyszerűbb módja?

[ Szerkesztve ]

(#836) atees válasza ImI87 (#835) üzenetére


atees
őstag

Hero 6- Touch Display-Auto-Rotation: Auto.

Megfordítod a kamerát fordítja a képet és jó is lesz.

De utólag bármilyen programmal simán tudod állítani.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#837) ImI87 válasza atees (#836) üzenetére


ImI87
őstag

Na pont ezt próbáltam, de ez csak az eszközön a touchscreen-en fordítja az élő képet.
Olyan mint a mobiloknál az auto elforgatás.
A felvett videó ugyanúgy fejjel lefelé lesz. :((

(#838) kovsol válasza ImI87 (#837) üzenetére


kovsol
titán

Én most kipróbáltam, és ha az UI elfordul akkor a videót is az elforgatásnak megfelelően rögzíti. Szóval ha fejjel lefelé tartom, de elfordul az UI, akkor a visszanézett videó nem fejjel lefelé játszódik le, hanem az UI irányának megfelelően. Szóval így tök jó talaj közeli videót tudtam csinálni, és nem fejtetőn játssza le.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#839) ImI87 válasza kovsol (#838) üzenetére


ImI87
őstag

OK köszi, holnap alaposan kipróbálom.

Amúgy mennyire szabad hagyni felmelegedni egy GoPro-t? Nagyon árt neki a melegedés vagy bírja?
Azért kérdezem, mert tervezném használni 1-1,5 órás videók rögzítésére, és 10 perc után már elég forró az egész.

(#840) ImI87


ImI87
őstag

Arra van lehetőség, hogy itthon a MediaMarkt-ban vásárolt Hero7 Black-re vegyen az ember garanciakiterjesztést?
Olvastam ilyet, hogy GoPro Care, de a hivatalos oldalon nem látom sehol megvehető opcióként...

(#841) atees válasza ImI87 (#839) üzenetére


atees
őstag

Nekem van, hogy megy egész nap a szélvédőn.

Más: használ valaki 256-os kártyát a goproba? bírja?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#842) XFishboneHUN válasza ImI87 (#840) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ha Media Marktban vásároltad, ott tudtál volna kötni MM-es garanciát rá, utólag nem tudom lehet-e. :F

Illetve, ezt találtam az első linken: "GoPro Care for cameras is no longer available"

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#843) idegbeteg18 válasza atees (#841) üzenetére


idegbeteg18
tag

Samsung EVO Plus 256GB (MB-MC256GA-EU) használok benne, tökéletesen teszi a dolgát mind a gép (Hero7 Black) és a kártya is egyelőre

[ Szerkesztve ]

(#844) atees válasza idegbeteg18 (#843) üzenetére


atees
őstag

Szia! és honnan van beszerezve a kártya? Mert nekem van samsung kártyám ebayről és van amikor nem akar rá menteni a gopro hero 6, hanem kiírja, hogy fájl javítás szükséges, mondjuk 10ből 2szer. Lehet, hogy a kártya szar?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#845) PartyNewl


PartyNewl
tag

Akik használják az új Gopro7 black-et írjatok már kicsit mi a tapasztalat? Tényleg az eddigi legjobb?

(#846) idegbeteg18 válasza atees (#844) üzenetére


idegbeteg18
tag

Szia!
Úgy voltam vele, inkább fizetek egy kicsit többet és a 220volt-tól szereztem be.
A 10 év garancia azért meggyőző tud lenni, bizonyos helyekkel szemben ahol csak 1-2 évet vállalnak rá minimálissal kevesebb összegért. Lehetséges, hogy a kártyával van valami probléma (hiba), rosszabb esetben nem eredeti...

(#847) den80 válasza idegbeteg18 (#846) üzenetére


den80
tag

Szia ! 10 év garit merre írja?

volt, van, lesz

(#848) idegbeteg18 válasza den80 (#847) üzenetére


idegbeteg18
tag

ITT

(#849) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

van valakinek gopro fusion + hero 7 black esetleg?

valamelyiket szeretném beszerezni, de még mindig nem tudtam eldönteni, melyik lenne az igazi...
nagyon tetszenek a fusin 360 felvételei. nagyrészt síeléskor használnám, illetve autós videókhoz.

..és tényleg nem tudok dönteni :D

markbellus.hu 

(#850) 33as válasza TBMC (#849) üzenetére


33as
senior tag

Csak Hero 7 Black szerintem, már csak ezért a két funkciójáért is:

Katt ide

Katt ide

persze ezt az ötös is tudta!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.