Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mrlink válasza gyerecske (#50) üzenetére


Mrlink
tag

Igen nagyon az!
Itthon 17-18e.
De sok nem gyári akku viszont nem tudja azt az időt hozni mint az eredeti.És az is kérdéses hogy mennyire viseli meg a töltögetés.Idővel mennyivel lesz kevesebb az alapból kevesebb akku idő.
Cserébe felébe se kerül.
Így még nem tudom mi legyen.

(#52) gyerecske válasza Mrlink (#51) üzenetére


gyerecske
senior tag

Igen, ki van ez találva, nem biztos hogy az olcsóbbal jobban járunk hosszútávon.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#53) Mrlink válasza gyerecske (#52) üzenetére


Mrlink
tag

Jaja..
erre gondoltam.

(#54) istvan170


istvan170
aktív tag

Sziasztok!

Beszereztem egy GoPro Hero+ kamerát.
Azt szeretném kérdezni, hogy a mai világban még van valami hátránya, ha NTSC-n hagyom?
Vagy jól gondolkodok, és az a +10fps még jól jöhet, ha esetleg lassítani akarok a filmen.

(#55) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Kijött új firmware a gopro 4 black-hez!!!!

Rögzíthető shutter speed (zársebesség)
Rögzíthető ISO
Több lépésköz az ISO állításban
LINEAR látószög a torzításmentes képért.

Ezeket konkrétan 2 éve kellett volna megadni amikor kijött a Hero4.
Simán kisebb lenne a jelenlegi problémája az egész cégnek, mivel nem estek volna vissza az eladások, Kisebb drónokon is megmaradt volna a gopro meghatározó szerepe, hiszen pontosan ezek hiánya miatt kezdett el pl a dji saját kisméretű kamerával egybeépített gimbalokat gyártani.

Szóval, igen, pontosan ezek a funkciók azok, amik közrejátszottak a GoPro mélyrepülésének kezdetéhez. Aztán jött a Karma drón...

(#56) zgospel válasza gekkoXT (#55) üzenetére


zgospel
őstag

"Rögzíthető shutter speed (zársebesség)"
Tehát végre nem kell goprohoz kapható gagyi minőségű ND filterekkel szarakodni, hogyha több motion blurre és "sebességérzetre" vágyik az ember?

Ez csak a 4 black-en elérhető, vagy a Sessionökhöz és az 5 black-hez is elérhető funkció?

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#57) gekkoXT válasza zgospel (#56) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Szerintem csak 4 black és 5

(#58) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Tesóm vettek egy go pro hero 4 silver mielőtt mentek Amerikába nyaralni. Nem nagy koponyák ilyen dolog terén, szóval a kamerát 1080p@60fps-én hagytam. Mikor hazajöttek, akkor nézem át lett állítva 4k@15fps-re. A videókat lejátszás nem volt annyira gikszeres a helyzet, de a görög appban, amivel videókat lehet összevágni már elég diavetítéses volt az egész.
Kérdésem lennne, hogy ez csak az app miatt van? Vlc-ben nem volt gáz. Gondolom az fps-t nem lehet állítani sehogy sem, ugye?
Mert én úgy gondoltam, hogy felveszik a videókat, összevágják, ahol még annyira akarnak, oda raknak bele slowmo effektet. Vagy ezt bukták az fps miatt?
Szerintem igen, de hátha van valaki, aki jobban ért ezekhez a dolgokhoz.
Köszi, ha tudtok segíteni. :R

Üdv.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#59) zgospel válasza GrooveHero (#58) üzenetére


zgospel
őstag

Szia, sajnos bukták. 15 FPS az nagyon kevés, az még simán akadozik, őszintén szólva nincs is sok értelme ennek a 4k@15fps featurenek.
Ezen utólag már nem tudsz változtatni, hiszen ennyi képkocka lett rögzítve.

Az eredetileg beállított 1080p@60fps tökéletes lett volna, sima lejátszáshoz meg lassításokhoz is.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#60) GrooveHero válasza zgospel (#59) üzenetére


GrooveHero
addikt

Tudom, ezért állítottam arra, mert tudtam, hogy az szinte mindenhez jó. Nincs mit tenni, vissza kell menni :DDD
Köszi a megerősítést :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#61) gyerecske válasza GrooveHero (#60) üzenetére


gyerecske
senior tag

Igen, mondd meg nekik, hogy sajnos vissza kell menni nyaralni :)

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#62) alexw801


alexw801
senior tag

Ma berendeltem az EKEN H8 PLUS új kamerát. 120 dollár a banggood-nál.
A GoPro Hero Black 4-el azonos a képfelvevő (Sony IMX117 sensor), Ambarella 12 chipset.
Az ára 1/4-ed a GoPro Hero 4 Black-hez képest.
Az EKEN H8 PRO kamerát nagyon szeretem, még talán jobban, mint a Yi 4K-t.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#63) Mrlink


Mrlink
tag

Köszönjük az információt!
:R :R :R

(#64) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!
Alábbi adaptert keresek, de egyelőre sehol nem találok (ebay, ali felkutatva):

[link]

A gyári vízálló házhoz van PolarPro PL szűrőm, ezt szeretném használni ház nélkül a csupasz kamerán is.
Ötletek? :) Köszönöm.

(#65) DrojDtroll válasza M3xx (#64) üzenetére


DrojDtroll
addikt

ki is lehet nyomtattatni ha szeretnéd, ebben én tudok segíteni

(#66) M3xx válasza DrojDtroll (#65) üzenetére


M3xx
tag

Érdekel a dolog, linken látom borsos áron adnák a nyomtatást, vagy csak a tervet hozzá?
Pvt?

(#67) DrojDtroll válasza M3xx (#66) üzenetére


DrojDtroll
addikt

pvt?

(#68) istvan170


istvan170
aktív tag

Létezik, hogy egy Gopro kamera timelapse módban készült felvételét a iOS-es Capture nem tölti le, és így nem lehet vele mit kezdeni? Az OSX-es Quik simán összerakta, tehát hibátlanok a képek. Ipad-en szeretném összerakni! Van valami ötlet, csinált már ilyet valaki?

(#69) Papa-Het


Papa-Het
aktív tag

Kérdésem lenne, hogy eddig párosítva volt gopro hero session az iphone-nal. tegnap fullig lett véve a 16 gigás kártyára, és formázni szerettem volna, és az istennek nem sikerül. valamit már párosítani sem, mert folyamatosan hibát ír ki. valami gyári resetet nem lehet rajta állítani?

(#70) stangli


stangli
senior tag

Sziasztok,

Gopro szoftverét, hogy lehet frissíteni?

(#71) DrojDtroll válasza stangli (#70) üzenetére


DrojDtroll
addikt

(#72) stangli válasza DrojDtroll (#71) üzenetére


stangli
senior tag

regisztrálni kell a kamerát ahhoz, hogy ellenőrizni lehessen, hogy van-e elérhető frissítés? vagy az app.ba bejelentkezve, a kamera párosításakor regisztrálta a kamerát? mert ezen a linken [link] nem tudom regisztrálni, mert azt írja ki, hogy nem valós sorozatszám... amikor az, mert az szerepel rajta... app.ba, vagy a gopro profilomba ezt ellenőrizni sem tudom. :F

(#73) DrojDtroll válasza stangli (#72) üzenetére


DrojDtroll
addikt

az appba lépéskor nekem felajánlja a frissítést

(#74) stangli válasza DrojDtroll (#73) üzenetére


stangli
senior tag

nekem nem ajánlott fel frissítést, ezért is pörgök rajta :)

(#75) stangli válasza stangli (#74) üzenetére


stangli
senior tag

Na megvan, friss a szoftver, csak minden el van dugva, hogy utána kelljen olvasni, nehogy elsőre megtalálja az ember ezeket az infókat :(((

(#76) stangli


stangli
senior tag

Egy kérdés, ha párosítva vannak az eszközök, app-al, vagy távirányítóval, elvileg pöccre kéne bekapcsolnia a kamerának, akár több nap után is. Vagy tévedek?

(#77) DrojDtroll válasza stangli (#76) üzenetére


DrojDtroll
addikt

a kamera lemerül ennyi idő alatt

(#78) stangli válasza DrojDtroll (#77) üzenetére


stangli
senior tag

úgy értem, ha ki van kapcsolva, akkor elvileg be kell tudni kapcsolni és nem újra bemenni menü, beállítani app, vagy rc-t... amire utoljára volt állítva, azzal kéne tudnia bekapcsolni akár 1nap múlva, ha ki van kapcsolva... :)

(#79) DrojDtroll válasza stangli (#78) üzenetére


DrojDtroll
addikt

persze ez így működik

(#80) stangli válasza DrojDtroll (#79) üzenetére


stangli
senior tag

köszi az eddigi infókat!
csere megtörtént, mert időközben több probléma is adódott a kamerával, belenyúltam a tutiba :)

amúgy miért van az, hogy 12 percenként új felvételt kezd? pl 1órás a felvétel és ezt szétszedi 5*12percre.

(#81) DrojDtroll válasza stangli (#80) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Gondolom a kártya fájlrendszere miatt.

(#82) jeee válasza stangli (#80) üzenetére


jeee
csendes tag

Szia!

Kiderült, hogy miért szedi szét a videót? Ma volt az első alkalom, hogy használtam a kamerát (hero 5), és nekem 17:42-es bontásokat csinál, ami elég idegesítő, mert pont egy "akció" közben indult új felvétel :( :O :W

(#83) DrojDtroll válasza jeee (#82) üzenetére


DrojDtroll
addikt

A fájlrendszer miatt.

(#84) gyerecske válasza jeee (#82) üzenetére


gyerecske
senior tag

Nálam is így van,max 4GB-os egy fájl, 1080/60 beállításnál.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#85) jeee válasza DrojDtroll (#83) üzenetére


jeee
csendes tag

Köszi, átformázom az SD kártyát és remélem úgy jó lesz.

(#86) jeee válasza gyerecske (#84) üzenetére


jeee
csendes tag

Nálam is 4GB egy fájl, remélem egy átformázással megoldódik

(#87) nednez


nednez
tag

Sziasztok
Gopro 4 Silverhez szetenék egy gyári Pro 3.5mm Mic adaptert venni, működhet együtt :F
Vagy hogyan oldható meg egyszerre a töltés és a mikrofon is :F
Köszi a választ :R

(#88) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Hello!

Van egy rakás gopros felvételem, szeretném őket megvágni, hogy emészthetőbbek legyenek :) Miket ajánlotok szerkesztésre? A quik amúgy egész kellemes, tetszik hogy könnyen lehet az érdekes pontokat a zenéhez szinkronizálni, de elég korlátozottak a lehetőségek.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#89) Papa-Het válasza Bdanyy (#88) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Én Final Cut Pro X-et használok hozzá. Próbáltam a gopro saját szoftverét is (studio), annyira nem jött be. hozzáteszem nem vagyok profi.

(#90) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Sziasztok !

Optkavedo szurot akarmit vennek de nem Gopro kamerara. Valaki volna olyan kedves es megmondana mekkor a egy gopro4 optikajanak a kulso atmeroje, hatha jo az enymre is az arra valo szuro....THX !

(#91) Assimilator


Assimilator
őstag

En utana neztem miert szedi szet a videot.
Egyik resze a fajlrendszer miatt van, de ez a kisebbik dolog.
A lenyeg, hogy ez egy gyari! biztonsagi limit.
Roviden, tomoren, ezt azert csinalja, mert ha veletlen memoria irasi hiba van, vagy lemerul az akksi, betelik a memoria, akkor nem az egesz akar tobb oras video megy a kukaba, csak az adott szelet.
Elvileg egyetlen kepkockat sem dob el a kamera, szoval nincs semmi hatranya.
Vagoprogiban ugyis ossze lehet rakni.
Akit reszletesebben erdekel ITT olvashat rola reszletesebben.
A mem. kartya NTFS-re torteno formazasanak nincs ertelme, utana egybol hibat ir a kamera es nem lehet vele rogziteni.

(#93) Lac-coo válasza DrojDtroll (#92) üzenetére


Lac-coo
őstag

Kosz ! Number szot nem irtam utana, nekem csak hasznalhatlan dolgokat adott goigle, telefonn.

(#94) gyerecske válasza Assimilator (#91) üzenetére


gyerecske
senior tag

Igen, ez így okos dolog tőlük, jó hogy ilyesmire is gondoltak.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#95) Bdanyy válasza Papa-Het (#89) üzenetére


Bdanyy
addikt

Koszi

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#96) Assimilator


Assimilator
őstag

Van itt valakinek Hero5 Black-je? Erdekelne, hogy a kijelzon akkor is kovetheto-e a kamera kepe ha megy a rogzites.

(#97) DrojDtroll válasza Assimilator (#96) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Live Video Preview While Recording in All Modes
One major improvement is the HERO5 supports live video preview on your mobile device while you record in all modes. In the HERO4, 2.7K-60, 1080-120, and a few other high performance modes do not support live video preview while recording. For me personally, I use a phone to monitor my video recording while filming in the field. I always limited myself to 2.7K-48 so I could have live-view while recording.

http://abekislevitz.com/gopro-hero5-black/

(#98) Assimilator válasza DrojDtroll (#97) üzenetére


Assimilator
őstag

Szoval akkor igen. Koszi. :)

(#99) DrojDtroll válasza Assimilator (#98) üzenetére


DrojDtroll
addikt

szivesen

(#100) Mrlink


Mrlink
tag

Sziasztok!
Használ valaki olcsóbb vízálló tokot?
Milyen a tapasztalat?Van hozzájuk olyan hátlap ami ki van vágva?
A jobb hang minőség miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.