Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kymco


kymco
veterán

Sziasztok!
A feleségemnek kellene egy könnyű kamera, ami kicsi is, és a gopro valamelyikét ajánlották, de...
Olyan videót kell készítenie, ahol a videózott tárgyak a kamerától kb 7-10 cm távolságra vannak.
Alkalmas a kamera ilyen közeli felvételek jó minőségű (éles) rögzítéséhez?
Továbbá célszerű lenne neki külső mikrofont hozzácsatlakoztatni. Megoldható, életszerű ezzel a kameratípussal?
Előre is köszönöm a válaszokat!

www.refujvaros.hu

(#102) DrojDtroll válasza kymco (#101) üzenetére


DrojDtroll
addikt

A7-10 centimeter elég makrotartomany.

(#103) kymco válasza DrojDtroll (#102) üzenetére


kymco
veterán

Pontosan.... Képes erre?

www.refujvaros.hu

(#104) DrojDtroll válasza kymco (#103) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Talán így

(#105) Szoles válasza kymco (#101) üzenetére


Szoles
senior tag

Szia!

Megoldható. Igaz én nem goproval, hanem sjcammel szoktam makrózni, de az tök mindegy.

Alapból egy 37mm-es adaptert teszek fel, amire bővítő gyűrűkkel bármit fel lehet tenni.

Ami a legszebbet csinálja, az szerintem a Raynox dcr 250, annak az sjcammal alapból, egy 37-43mm-es bővítő gyűrűvel és teljes látószöggel kb 8-9 és 12-13 cm között van az éles tartomány. Ez egy nagyon jó minőségű lencserendszer, a széleken sem torzít zavaróan. Cserébe sajnos elég drága.
Gopro plusz raynox.

Ha ez elé még egy makrólencsét teszek, akkor a nagyítás növelhető. (vagy a lencse távolításával, de akkor a sarkokon már be fog lógni a lencse)

Olcsóbb megoldás a dioptriás előtétlencse, de annak nem lesz olyan szép a széle, kicsit betorzul a nagyítástól függően. De azért az sem rossz. Nem tudom, milyen minőséget akarsz elérni. Alapból én egy 8 vagy 10 dioptriással kezdenék próbálkozni. Itt játszik a srác ilyenekkel.

[ Szerkesztve ]

(#106) kymco


kymco
veterán

Köszönöm a segítséget, most már látom, hogy milyen irányba induljak....

www.refujvaros.hu

(#107) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Üdvözlet,

Látom, hogy ez egy általános GoPro topic és nekem konkrét kérdéseim vannak egy hero 5-ös modellel kapcsolatban, amiket fel is tettem a vonatkozó topicban, de ez némiképpen jobban pörög, így utólagos engedelmetekkel, itt is közzéteszem a hozzászólásomat, hátha erre jár valaki, aki tud segíteni :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Morituri Te Salutant

(#108) zgospel válasza sztrogoff19 (#107) üzenetére


zgospel
őstag

Szia,
A GoPro Windows appra nem tudom a választ, de őszintén szólva én egyszer kipróbáltam azt és 10 perc idegeskedés után le is töröltem a 'csába. Használhatatlan katyvasz, még egy Windows movie maker is sokkal jobb annál.

A telefonnal való összelövésre: ez a hiba akkor jön elő ha nem állt fel a kapcsolat a kamera és a telefon között. Nézd meg hogy:
1, a kamerán be van-e kapcsolva a WiFi. Ezt úgy tudod megtenni hogy a képernyő tetejéről húzol egyet lefelé a kamerán hogy lejöjjön a menü, aztán Connect, ott legörgetsz a legaljára és a Wireless Connections-t bekapcsolod. Ezt egy kis ikon jelzi is neked mellette, ha be van kapcsolva akkor fehér, ha ki van kapcsolva akkor szürke.
2, a telefonod jó WiFi-re van-e kapcsolva. Ha otthon vagy és a telón bekapcsoltad a wifit akkor valószínűleg a wifi routeredre fog kapcsolódni automatikusan és nem a kamerára. Menj be a wifi kapcsolatokhoz és válaszd ki a GoProdat. Amint rákapcsolódott be fog tölteni a kamera élőképe.

A szoftverfrissítés szerencsére nagyon egyszerű, ha már összelőtted a telefonos appal akkor azon keresztül automatikusan felajánlja ha van elérhető frissítés, te csak leokézod, aztán vársz amíg azt nem mondja hogy kész. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#109) -Mike-


-Mike-
addikt

Sziasztok!
Goprot szeretnék összekötni külső mikrofonnal.
Tehát szükségem lenne egy mini usb jack átalakítóra, de itt jön a bibi, legalább 1,5-1,8méteresre.
Létezik ilyen? Ha nem milyen alternatív megoldások jöhetnének szóba?

[ Szerkesztve ]

(#110) zgospel válasza -Mike- (#109) üzenetére


zgospel
őstag

Nem volt türelmem tovább keresgélni, mert rendre ez a 9 centis jött elő :DDD Biztos van másfél méteres is.

De van eleve mini usb mikrofon is. Vagy van valami oka ami miatt ragaszkodsz a jackhez?

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#111) -Mike- válasza zgospel (#110) üzenetére


-Mike-
addikt

Én is ezekbe a rövidekbe botlottam eddig, azért kérdeztem, hátha. Legvégső esetben az lesz hogy lesz ez a rövid, majd utána egy jack kábel és kész, egy toldás lesz benne.

Ilyen mikrofonom van most jelenleg (adták a gopro házhoz) tegnap kipróbáltam, a farok idom alá raktam, kb 15centire volt a kipufogóhoz) de nem jó a minősége, ezért vettem azt a másikat, ami agyon van dicsérve.

(#112) Kroni1 válasza -Mike- (#111) üzenetére


Kroni1
veterán

Én a helyedben egy ILYET tennék be az ülés alá, ezt is nagyon dicsérik és kb. 1.5-1.8m a kábele, nekem sisakról simán le lehetett vezetni magam előtt az ülés alá, egészen be a kipufogóhoz, szélvédett helyre.

Ugyan egy Sony kamerával, de nálam ilyen minőségben tudta rögzíteni a hangot: AS200 TESZTVIDEÓ 1.300Ft-ért szerintem ez a legtutibb megoldás, és nem kell plusz hosszabbítót venned!

(#113) -Mike- válasza Kroni1 (#112) üzenetére


-Mike-
addikt

Köszi, megfogom próbálni ha az eredeti ötletem nem válik be, de most már megvárom a mikrofont és hogy mi lesz abból amit elgondoltam.

(#114) mijos


mijos
senior tag

Vao ahogy latom gopro temaban nem lehet a posztokba belefulladni... 😀 ujdonsult gopro tulajdonoskent lenne egy olyan kerdesem, hogy szerintetek mik a legjobb kiegeszitok amiket erdemes megvenni ( extra akkun kivul ) ? Valakinek van-e Karma dronja?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#115) DrojDtroll válasza mijos (#114) üzenetére


DrojDtroll
addikt

az, hogy milyen kiegészítőkre van szükséged az attól függ, hogy mire használod

(#116) gyerecske válasza mijos (#114) üzenetére


gyerecske
senior tag

Én a Dual Battery Charger -t és a GoPro Supercharger-t vettem meg , nekem nagyon hasznos mind a kettő, bár szemét módon elég drágák is.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#117) tothferenc


tothferenc
senior tag

üdv. Boldog tulaja vagyok egy Session-nek. Meg vagyok vele elégedve, a kompakt forma volt számomra a döntő. Ezzel kapcsolatban lenne két kérdés: Hol tudok benne akkut cseréltetni, ha arra kerül a sor? Mivel már kapott egyet és mást, ha szét kell szednem, nem para. :) rendeljem le ebay-ről?
Használja valaki a Studio alkalmazást? Sehogy sem tudom működésre bírni, sem asztalin, sem a laposon. Mikor kivágok részletet a videókból, berakom a konvertálós listára, és konvertálnám, alkalmazás hibával leáll, és kidob. Mindkettő gépen win10-van. Próbáltam már a neten találtakból: kompatibilitási módot állítani, rendszergazdai jogosultsággal indítani, microsoft visual C-t frissíteni, de semmi javulás. :W

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#118) gyerecske válasza tothferenc (#117) üzenetére


gyerecske
senior tag

A GoPro Studio egy hulladék, szinte senkinek nem működik rendesen.Érdemes egy másik progit keresni helyette.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#119) tothferenc válasza gyerecske (#118) üzenetére


tothferenc
senior tag

Es melyiket? Amit a leheto legkevesebb raforditott idovel tudnam normalisan kezelni.… videok vagasa, osszefuzese, egy-egy effekt a cel. Sony vegas franko, de annyi az opcio es beallitas, hogy elkeveredtem benne.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#120) gyerecske válasza tothferenc (#119) üzenetére


gyerecske
senior tag

Én mostanában ezt használtam : Wondershare Filmora, egyszerű a kezelése

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#121) mijos


mijos
senior tag

Mikor a floaty-hoz olyan backdoort adnak ami nem passzol a vizallo tokra :)) csak 2 mm a kulonbseg. Ja es persze erre akkor jottem ra, miutan felragasztottam.

[ Szerkesztve ]

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#122) -Mike- válasza tothferenc (#117) üzenetére


-Mike-
addikt

A Studio-t rengeteg gépenpróbáltammár, mindenhol tökéletesen működött,úgyhogy nálad lesz a hiba. Ennél egyszerűbb szerkesztő nem létezik. Ha már a Vegas feladja leckét és még a minimálist sem vagy hajlandó utána nézni, hogy mi hogy működik benne, akkor egész egyszerűen a videózást nem neked találták ki. :)

(#123) tothferenc válasza -Mike- (#122) üzenetére


tothferenc
senior tag

iPhone-on a Quick valami istenkirály..... Szeretném használni a Studiot, de eddig 4 gépen próbáltam, amiből kettő saját, és mindenhol .exe hibával kidob, amint konvertálnám. Egyenlőre a Filmora lett a befutó, köszönöm az ajánlást!

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#124) Akelaus válasza tothferenc (#123) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én win. 10-alatt járok vele így. Ahogy néztem a netn több fórumon panaszkodnak rá win.10 alatt. Írták, át kell állítani win.7 módban a futtatást, nálam úgy is exe-hibával lehal. Sajnálom, mert jó lenne a saját programját használni.
Ez a Filmora képes a halszemefektust eltávolítani?

[ Szerkesztve ]

(#125) Tommyka21


Tommyka21
tag

Üdv mindenkinek!
Gondolkodom használtan egy Gopro Hero 4 silver vagy black kamerán.
Nem különösebben akciósporthoz inkább nyaralás (bár ott motorozáshoz és búvárkodáshoz mindenképpen) , túrák és későbbiekben gitár coverek felvételéhez.

Azt tudom, hogy a black 4K-s de én azt nem használnám ki annyira.
Rengeteg összehasonlító tesztet néztem youtube-on, elvileg a Silvernek jobb az akkuideje, mivel a Blacknek a komolyabb hardver jobban eszi.
Ja és pluszpont a Silvernek hogy van kijelző ami nem mellékes azért.
1080/60 FPS-en nagy különbséget nem láttam közöttük, mindkettő nagyon szép videót csinál.

Ti melyiket ajánlanátok ilyen felhasználásra?
Előre is köszi!

(#126) zgospel válasza Tommyka21 (#125) üzenetére


zgospel
őstag

Én a blacket venném a jobb képminőség miatt. A kijelző szerintem nem annyira fontos:
- elég picike, csak úgy körülbelül látni rajta valamit
- rá tudsz csatlakozni telefonnal a kamerára és ott kapod az élőképet úgyis.

A 4K szerintem egyébként tök felesleges, nagyon nagy körülötte a hype, mint anno a 3D TV körül, de valójában profi felhasználáson kívül nincs túl sok értelme jelenleg, plusz kell hozzá hardver amivel utána rendesen fel tudod dolgozni és le tudod játszani.

A hero 4 silver egyébként ugyanazt a képminőséget hozza mint a hero 3+ black.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#127) Tommyka21 válasza zgospel (#126) üzenetére


Tommyka21
tag

Köszi a választ :D!
Neked milyen van egyébként ha szabad kérdezni?
Youtube cover videókhoz ajánlott mindenképpen vmi külső miki vagy megoldja a beépített?

(#128) -Mike-


-Mike-
addikt

A silver4-nek rosszabb a képminősége, mint a blacknek? Na ezt jó tudni. :D
Én kb másfél éve azért silvert vettem, mert neki van kijelzője. (azt hittem ez a kettő közti különbség csupán) Nyilván ha sportolásra veszi az ember (motor, autó, quad, jetski, stb) akkor előkapod a telót aztán hali de ha mentek nyaralni vagy családi esemény akkor jó ha látod pontosan mit veszel.
Nekem nagy segítség a kijelző, most is ilyet vennék.

[ Szerkesztve ]

(#129) zgospel válasza Tommyka21 (#127) üzenetére


zgospel
őstag

Nekem az 5 black van. Ha a hero 5 blacket vennéd azt mondanám hogy cover videóhoz nem feltétlen kéne külön mikrofont venned, mert elég sokat javult a hangminőség a hero 4-hez képest.

Szóval a külső mikrofon mindenképpen ajánlott, és nem csak azért mert a Hero 4-nek nem olyan jó a mikrofonja, hanem eleve egy cover videó az a hangról szól :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#130) Tommyka21 válasza zgospel (#129) üzenetére


Tommyka21
tag

Igen, igazad van :D!

(#131) Tommyka21


Tommyka21
tag

Üdv!
Használtan mennyiért éri meg egy Hero 4 silver vagy Hero 4 Black kb.?
Persze függ ez attól hogy mennyi tartozékot adnak hozzá de nagyjából.
Ahol lakom ott 70-ért lenne 2 például.

(#132) zgospel válasza Tommyka21 (#131) üzenetére


zgospel
őstag

Valamilyen okból kifolyólag irreálisan drágán árulják használtan a 4-es goprokat. Silverért elkérnek 85-90-et, blackért meg 100-at. Ha abból indulok ki, hogy ezek mindegyik idősebb mint amióta kijött az 5-ös verzió, plusz az 5öset megkapni újonnan 125-ért, akkor meg pláne.
A hero 5 session pedig újonnan 90 ezer, igaz annak nincs kijelzője és sajnos nem lehet cserélni az akksiját sem. Cserébe a hero 4 black képminőségét hozza és tudja a hangvezérlést is, ja és kompaktabb méret.

Persze ez függ a hozzá adott kiegészítőktől is, de ha csak a legalapabb szettet nézem én ilyen 75 maximum 80 ezret adnék egy 4 blackért, és a 70 lenne a legteteje a silvernek.
Egyébként mielőtt kijött a hero 5 azelőtt 80-85ért mentek a 4 blackek használtan, szóval kissé meglepő, hogy az idő múltával nem csökkent hanem nőtt a használtpiaci áruk.

Ha 70ért a blacket árulják feléd, akkor csapj le rá. Ha a silvert, akkor fontold meg a hozzá kapott kiegészítőket is aztán döntsd el hogy neked mennyit ér.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#133) Tommyka21 válasza zgospel (#132) üzenetére


Tommyka21
tag

Köszi!
Úgy lesz :D!

(#134) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Milyen GoPro-t, milyen kiegészítőkkel és honnan rendelve ajánlotok, ha a következőre lenne használva:
- Snorkeling (búvárkodás) tengerben
- Síelés

Nem volt még akciókamerám, fogalmam sincs, milyen tulajdonságokat kell nézni, mi éri meg, mi nem.

(#135) Szoles válasza geckowize (#134) üzenetére


Szoles
senior tag

Szia!

Kiegészítőkhöz:

Kamerához rendes vízálló ház, nem valami gagyi, ez az első dolog. (Az eleve vízálló kamerákkal más a szitu, bár én tengerbe csak tokban vinném, főleg ha le is merülsz valami normálisabb mélységbe.)

Sznorkelezéshez valamilyen úszó markolat mindenképpen kell, hogy ne vesszen el a cucc.
Ezen felül hasznos lehet egy csuklópánt vagy fejpánt, ki hová szeretné felrakni a kamerát. Van maszk is, amire fel tudod rakni, de ez inkább búvárkodáshoz praktikus.
Aztán vagy valami monopod/selfie bot, vagy egy bringás bilincses rögzítő, amivel bármilyen rúdra tudod felbütykölni.

Síelésnél vagy öntapadó tappanccsal sisakra vagy mellkaspánttal szokás hordani. (Én pl. mindig leverem a fejemről, ha sisakon van.)
Létezik még a lécre felszerelés vagy botra szerelés, előbbi tappanccsal, utóbbi a bringás bilinccsel megoldható.
Ha kézben tartod, akkor egy normális markolat csuklóra erősítéssel.
Síeléshez jó dolog még a drón, na meg egy gimball, azzal lehet tényleg komolyakat felvenni. Ezek jók és cseréb jó drágák. :D

Mi éri meg? Amit használni is fogsz, a többi felesleges, elsőre minden szart ne vásárolgass össze! Én egyszerű dolgokkal indítanék, amiket tudsz variálni, azután menet közben rájössz majd, hogy mi kell még.

Ja, és vízbe is, de síeléshez is páragátló betét kell a vízálló házba, ezen ne spórolj, mert biztosan megbánod! :K

Hogy honnan vegyél, erre inkább nem írok semmit... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#136) -Mike-


-Mike-
addikt

Na megjött a mikrofonom, vettem jack kábelt és megjött a kínai ebay-es 10cm-es mini usb-jack átalakító.
Csak hogy a hangot nem veszi a mikrofon. Kipróbáltam, nem rádugva, beledugva, távolabb a kamerától csak a mikrofonba beszélve csak a gopro veszi a hangot.
Jó érzékkel ebből a baszom kis 10centis átalakítóból hármat rendeltem különböző helyről (mintha előre tudtam volna), a másik kettő még nem érkezett meg de ha azokkal sem fog működni a mikrofon akkor nem tudom mi legyen. SOS help me :D

(#137) -Mike- válasza -Mike- (#136) üzenetére


-Mike-
addikt

Akár törölni is lehetne az előző hsz-t, megjött a második jack-mini usb átalakító és azzal már minden ok.
Biztos ami biztos a http://myactioncam.hu/-ról rendeltem egy eredetit is hozzá ezekhez képest 10szeres áron, nincs raktáron de megrendelték.
Egyébként sok jó kiegészítőt láttam ott, érdemes egy pillantást vetni rá.

(#138) geckowize válasza Szoles (#135) üzenetére


geckowize
őstag

Szia,

Köszi a választ. :)

Hálás vagyok, viszont előrébb nem, mert fogalmam sincs, hogy honnan szerezzem be ezeket a dolgokat és hogy egyáltalán milyen GoPro-t vegyek, ha kb évente max 2x lenne használva a felsorolt tevékenységekre.

Snorkelezéshez vmi szelfibotszerű cuccra gondoltam, aminek van csuklópántja, vagy esetleg olyan, ami üreges, levegővel teli műanyag van, hogy ne essen le (ilyet láttam már valakinél), szintén csuklópánttal.
Síeléshez sisakra szeretném erősíteni.

Síelni 1x voltam, annyira nem vagyok profi, hogy még a drónt is távirányítsam közben. :D

Haverom mutatta a GoPro HERO4 Session modelljével készült víz alatti felvételét és akkor döntöttem el, hogy nekem kell egy ilyen, mert az 1080p@60FPS videó eléggé meggyőzött és ha már megyek az Adriára nem sokára, én is szeretnék ilyen videókat készíteni.

A GoPro HERO4 Session pl mennyire ajánlott nekem? Árukeresőn 70k körül van.
Azt is mondta, hogy <10.000 Ft értékben kb 40-féle mountert vett hozzá.

Miért nem írsz semmit, hogy honnan vegyek, valami fórum szabályzatát sértő dologra gondoljak?

(#139) Szoles válasza geckowize (#138) üzenetére


Szoles
senior tag

:) Ha megnézed a profilomat, akkor láthatod a hirdetéseimet, azokra utaltam diszkréten. Nem szoktam reklámozni magam, azért így írtam.

(#140) albiosz


albiosz
senior tag

Sziasztok!

GoPro esetében hogy van a garancia? Szériaszám alapján meg lehet nézni valahol, hogy meddig érvényes rá?

(#141) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

GoPro HERO4 Session-höz hol érdemes vízálló házat venni?

(#142) geckowize válasza geckowize (#141) üzenetére


geckowize
őstag

Kifutottam az időből, de egyáltalán ajánlott a HERO4 Session? Azt gondolnám, hogy ebben a topicban kaphatnék ajánlást, hogy egyáltalán milyen goprot vegyek, de nem nagyon érkezett semmiféle konkrét ajánlás.

(#143) albiosz válasza geckowize (#142) üzenetére


albiosz
senior tag

Sajnos nem nagyon pörög a topik. :(

[ Szerkesztve ]

(#144) geckowize válasza Szoles (#135) üzenetére


geckowize
őstag

Kamerához rendes vízálló ház, nem valami gagyi, ez az első dolog. (Az eleve vízálló kamerákkal más a szitu, bár én tengerbe csak tokban vinném, főleg ha le is merülsz valami normálisabb mélységbe.)

Are HERO5 Cameras Waterproof Without a Housing?

Itt azt írja, hogy 10 méterig (ameddig tuti nem fogok lemerülni) simán mehet ház nélkül, Super Suit csak további mélységekhez kell, 60 méterig.

[ Szerkesztve ]

(#145) zgospel válasza geckowize (#142) üzenetére


zgospel
őstag

Egy kicsit fura a kérdés is, hogy milyen goprot ajánlunk :) Új kéne vagy használt? Mennyi pénzből? Rendes GoPro vagy GoPro másolat? Mi a legfontosabb, képminőség, üzemidő, méret, kijelző?

Nincs nagy választék igazából. Van a GoPro 5 black meg az 5 Session ha újat akarsz.
Képminőségben nincs köztük különbség, csak szolgáltatásokban. A session akksija nem cserélhető és keveset bír, és a sessionnek nincs kijelzője. Ja és a session kisebb méret.
10 méterig vízálló, azalatt kell rá külön tokot venni.

Használtan meg a 3 és a 3+ széria szerintem már nem éri meg, a hero 4 silver és a hero 4 black jó lehet. A blacknek jobb a képminősége és picit többet is tud mint a silver, de nincs rajta kijelző. A silveren van kijelző.
Ezekhez járt gyárilag vízálló tok ami 30 méterig vízálló.
A hero 4 sessiont csak akkor venném ha fontos a kicsi méret és nem zavar a rövidebb üzemidő.

Kínai GoPro másolatból meg annyi van mint égen a csillag, nagyon alaposan utána kell járni hogy melyik a legmegfelelőbb a pénzedért, márha olyat akarsz.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#146) albiosz válasza zgospel (#145) üzenetére


albiosz
senior tag

Szia!

Az én kérdésemre esetleg tudsz válaszolni?

,,GoPro esetében hogy van a garancia? Szériaszám alapján meg lehet nézni valahol, hogy meddig érvényes rá?"

Egyáltalán hova kell vinni, ha gond van, papír kell hozzá?

(#147) zgospel válasza albiosz (#146) üzenetére


zgospel
őstag

Ezt így nem tudom sajnos, azért nem is írtam rá. Én az enyémet a media marktban vettem és oda is vinném vissza ha garis probléma lenne, a vásárlást igazoló számlával és a lepecsételt gari papírral.
Szerintem nincs központi gopro szervíz, úgy mint mondjuk egy Samsungnál, legalábbis nem hallottam róla.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#148) albiosz válasza zgospel (#147) üzenetére


albiosz
senior tag

Igen, mindenhol gyári garit írnak, gondolom az adott üzlet küldi el nekik. Köszi!

(#149) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Hero 5 Black, szeretnék sisak alá mikrofont rakni és nézegetem az adaptereket, ő itt mennyire lehet működőképes a gyárihoz képest? :F :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#150) Szada85


Szada85
aktív tag

Sziasztok,

Pénteken beszereztem használtan egy Hero 3+-t, leszedtem hozzá telefonra ( iOS ) az app-ot is, majd a Wi-fi csatlakozáskor kér jelszót, a gyári variánsok (goprohero, 12345... ) nem müködnek, gyorsan utánajártam, miként lehet resetelni a Wi-fi beállításokat.
A Gopro oldalán szépen végigkövettem az utasításokat, beírtam új Wi-fi nevet, jelszót, ebböl generált az oldal két fájlt ( egy .in kiterjesztésüt, és sima Update fájlt ), ezeket - ahogy az oldal írta - felmásoltam a MicroSD kártyára, kártya be a kamerába, bekapcs ( ezek az utasítások vannak a hivatalos oldalon ), viszont nem indult el az update, hanem simán bekapcsolt a Kamera, és az alap, " Videó " módba lépett.

Volt már valakinek hasonló tünete, hogy mit ronthattam el?
Youtube-on is néztem videókat, végigpróbáltam minden módszert, egyelöre sikertelenül. ( Tudom, béna vagyok :D )

Elöre is köszi, ha valakinek van ilyesmi tapasztalata. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.