Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) luna40


luna40
tag

Nos már 4 napja nyúzom az órát, így már tudok nyilatkozni a hiányosságairól és az előnyeiről.

Az akkuról: szinte egész nap nyúzom, a WiFi és a Bt bekapcsolva, a kijelző fényereje 4-es szintre van beállítva, este 8 körül 30% tájékán teszem a töltőre, ami nem rossz szerintem. Körülbelül 1 óra múlva 100% a töltöttségi szint. Éjszaka merül 5-6%-ot.

Könnyű, kényelmes viselni, nem túl vastag. Erős napsütésben is tökéletesen látható a kijelző, erős a rezgőmotor. Én a gombbal való felélesztést részesítem előnyben, mert a csuklómozdulatra túl érzékeny, kicsit megmozdítom a kezem, már bekapcsol, a taperolás meg azért nem jó, mert nem csak az ujjamat érzékeli, hanem pl. zuhanyzáskor a vízcseppeket is, és össze-vissza lépdel a kijelző. A mikrofon teljesen felesleges, hiszen bármit mondunk neki, nem ismeri fel a szavakat. Gondolom szoftveresen lehet rajta csiszolni. A vízállóságot zuhanyzással teszteltem, alámerülés még nem volt. Az ütés és por elleni védelmet még nem próbáltam. A lépésszámot pontosabban méri mint az előd, a Honor Band 3, a telefonom lépésszámlálójával összehasonlítva minimális a különbség. A pulzusmérés is jónak tűnik. Alvásfigyelés nincs benne, de a Mobvoi dolgozik a szoftveren, legalábbis az van az óra leírásában.

Ami furcsa a működésben: a WiFi - re csak úgy csatlakozik, ha belépek a beállításába, pedig automatára van kapcsolva.
Ha hívnak, az óra rezeg, de a kijelző csak egy pár másodperc késéssel éled fel.
Időnként nem érzékeli az érintést a kijelző.

Ami hiányzik: jó lenne egy éjszakai mód a kijelző fényerejéhez. Egy Bt lecsatlakozás figyelmeztetés, ha esetleg túl messzire téblábolok el a telefontól.

Egyenlőre ennyi jut eszembe.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.