Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Google tippek/''oktatás''...? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) j.bravo


j.bravo
addikt

Többször elhangzik egy-egy kérdésre válaszként, hogy ''google'' (vagy PHoogle :) ).

Talán nem én vagyok az egyetlen, aki boldogul ugyan valamicskét ele, de gyakran mégsem azokat az eredményeket kapja a kereséskor, amit szeretne (magyarul nem találja meg, vag nem egészen, amit keres).

Aki nagymenő, tapasztalt pávör júzer, aki a guglit keni-vágja, nem adna egy-két tippet, hogyan is kell használni...?

Illetve, konkrétan amit most keresek, és nem találok, abban segítene valaki...?

Olyan eszközt keresek, ami (mondjuk CD-n, útlevélen, akármin) a hologram matrica valódiságát tudja vizsgálni. Vagy mondjuk kellő irányból és módon körbevilágítgatja a hologramot, valahogy csinál képet és azt össze tudjuk hasonlítani a ''master''-rel, vagy van hozzá egy SDK amiben van ilyen lehetőség is.)

Whatever.

(#2) MUŁĐER válasza j.bravo (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Én már sokat keresgéltem...(főleg sexképeket,de ez most mind1:DDD),szóval minél rövidebben írd be a keresett szót.A te esetetben pl.:hologram matrica valódisága vagy csak hologram matrica....sokat kell tökölni mire megtalálod,de nincs más mód sajna...:(

vagy esetleg próbáld meg másik keresővel,altavista.com pl

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) j.bravo


j.bravo
addikt

Ezzel próbálkoztam, köszi :))

Többiek...?

Whatever.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Google tippek/''oktatás''...? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.