Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Google Stadia

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-14 09:24:18

LOGOUT.hu

Google Stadia topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

A Stadia-nak vajon lesz rendes telepíthető Windows-os app-ja, mint a GeforeNow-nak és az PC (YBOX) My Pass-nak?
A Stadia nekem böngészőből iszonyat szaggat, de a GeforceNow saját app-jával a sima 1080p/60Hz-es stream-je (H.264 a videókártyám miatt) szépen megy, akadás nélkül. De szűkösebb a kínálat, meg más ez egész előfizetéses modellje. A Stadia eddig a legkraftosabb játékok szempontjából, de a böngészőhöz meg túl kevés a kraft a gépemben...

[ Szerkesztve ]

(#702) Rage47 válasza SunMount3r (#701) üzenetére


Rage47
veterán

A Google imádja a Chrome böngészőt, sztem sosem lesz dedikált app. Milyen böngészőben próbáltad? Edge? Chrome?

(#703) SunMount3r válasza Rage47 (#702) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Chrome. Azt még nem próbáltam, hog app-ot (Shortcut-ot) csinálok a Stadia oldalából a Chrome-al, de nem hiszem, hogy sokat segítene.

[ Szerkesztve ]

(#704) MikeWazowski válasza SunMount3r (#703) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Próbáld meg edge böngészővel. Szerintem jobban fut onnan.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#705) Rage47 válasza MikeWazowski (#704) üzenetére


Rage47
veterán

Igen amúgy jelenleg Windows-on az Edge a legjobb erőforrást tekintve.

(#706) Balázs Z.


Balázs Z.
tag

Én is Edge-dzsel használom, Stadia Enhanced kiegészítővel.

(#707) Rage47 válasza Balázs Z. (#706) üzenetére


Rage47
veterán

Oh ilyen is van? :D

(#708) catroot válasza SunMount3r (#701) üzenetére


catroot
veterán

[link]

mez kb. úgy működik, mint egy külön app. Én így használom.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#709) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Próbálnám aktiválni a Trial-t PayPal-on keresztül de a Stadia oldal folyton csak ezt írja a végén:
Valami nincs rendben a címmel. A frissítéshez nyissa meg a következő oldalt: paypal.com. [OR-CPRT-07]

Én ilyet még nem láttam, a címmel minden stimmel szerintem, akkor mi lehet abaj? Másnak volt már ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#710) gangstagergo válasza SunMount3r (#709) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Kollégámnak volt ilyen problémája. Revolut kártyával próbálkozz.

(#711) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

AC Valhalla alap kiadás most 6.247 Ft az áruházban december 11. 18:59-ig. Nincs rá szükségem de nagyon remeg a kezem a vásárlás gombon :DDD

(#712) streng válasza gangstagergo (#711) üzenetére


streng
csendes tag

Oh, kösz! Jó h szóltál. Meg is vettem. Volt valami szavazás, h ez vagy far cry 5 legyen olcsón.

(#713) Balázs Z. válasza SunMount3r (#709) üzenetére


Balázs Z.
tag

Nekem tavaly baszakodott, amikor regisztráltam, desktopon próbáltam és nem akart működni, aztán telefonon simán ment.

(#714) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nem tudom, nekem néha olyan fos a grafika, és nem tudom az okát. Igaz, wifiről megy, de 200-akat mérek... olyan mintha nem lenne éle semminek, csak olyan elkenődött lenne. legutóbb a Fry cry 5-nél volt ez. Másnak minden tűéles?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#715) Mr Bond 007 válasza MikeWazowski (#714) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Próbáld ki vezetékkel! Nekem is hiába van wifi6 centikre a laptoptól, kell a kábel. :( Geforce now is játszhatatlanul pixeles tud lenni néha wifin. Kábelen tűéles.

(#716) Rage47 válasza MikeWazowski (#714) üzenetére


Rage47
veterán

Nemrég játszottam a Hitman 3-mal és néha homályosabb lett, szintén wifi. Megnézem majd kábellel, úgy emlékszem, hogy régen is kábellel sokkal jobb volt az egész. De valamit javítottak az egészen, vagy normalizáltak, mert nálam korábban wifivel rendszeres röccenések voltak, most semmi ilyesmi, folyamatos volt végig, csak nem tűéles.

(#717) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hát ez a bajom, hogy kábellel nem tudom kipróbálni... nincs ott végpont.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#718) catroot válasza MikeWazowski (#714) üzenetére


catroot
veterán

Elvileg, ha feltelepíted a Stadia Enhanced kiegészítőt Chrome-re, akkor azzal be tudod állítani, hogy pl. 1080-as felbontáson fusson (ergo ne váltson át 720-ra). Ott talán megtudod nézni, hogy hogyan fut.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#719) Hoffer válasza gangstagergo (#711) üzenetére


Hoffer
őstag

Ezekszerint akkor már nincs ezen az áron?

(#720) Mr Bond 007 válasza Hoffer (#719) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Csak 1 napig volt. 7-kor lejárt.

(#721) gangstagergo válasza Hoffer (#719) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Rapid akció volt :)

(#722) Hoffer válasza gangstagergo (#721) üzenetére


Hoffer
őstag

:(

(#723) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megvettem ezt a Valhalla-t pedig mindig is utáltam a szeriat, de ez most baromira bejön. Olyan szépen fut mint eddig semmi. Egy lagg nem volt 3 óra alatt és olyan tűéles a grafika. Gyönyörű. Jó game.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#724) Rage47 válasza MikeWazowski (#723) üzenetére


Rage47
veterán

Miért utáltad a szériát?

(#725) MikeWazowski válasza Rage47 (#724) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Foggalmam sincs. Egyikkel se játszottam 1 percet sem. De ez egyelőre nagyon tetszik.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#726) SunMount3r válasza Rage47 (#724) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nekem az első két rész sima, szokásos UBI Soft-os ugri-bugri ügyességi játéknak tűnt (kb. mint a POP). Ami elég fárasztó (sőt néha idegesítő) tud lenni egy idő után. A grafikától sem voltam elájulva, főleg az átvezetők néztek ki nagyon elmaradottnak. A mostani részekben sincs sok bizodalmam, lehet nem az én stílusom...

(#727) Rage47 válasza SunMount3r (#726) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem az Ezio éra volt az igazi, utána gyatra

(#728) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok mi a legolcsóbb megoldás hogy tv-n tudjak a stadia-n játszani egy xbox one gamepaddal ? :)

(#729) gangstagergo válasza nepszter1 (#728) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Androidos vagy esetleg LG Tv-d van mert azokon működik a Stadia? Ha buta tv-d van mint nekem akkor a Xiaomi Mi Box S-t tudom ajánlani :)

(#730) SunMount3r válasza gangstagergo (#729) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Android TV OS-re ha jól tudom nem lehet böngészőt telepíteni (legalábbis nem egyszerűen).
Az LG saját OS-én meg hogy?

(#731) Polllen válasza SunMount3r (#730) üzenetére


Polllen
nagyúr

Android TV-re elméletileg van Stadia app.

A chromecastomon is van, de a Mi box s olcsóbb.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#732) gangstagergo válasza SunMount3r (#730) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Szerencsére már sokat fejlődtek ( Chromecast Ultra, Google TV or Android TV, LG® webOS Smart TVs (2020 and later models) ) [link]

[ Szerkesztve ]

(#733) SunMount3r válasza gangstagergo (#732) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Csak PC-re nincs még, persze...

(#734) Polllen válasza SunMount3r (#733) üzenetére


Polllen
nagyúr

Oda van böngésző.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#735) SunMount3r válasza Polllen (#734) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Fentebb írtam mi bajom a böngészővel...

(#736) Polllen válasza SunMount3r (#735) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ettől még nem lesz app.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#737) SunMount3r válasza Polllen (#736) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát akkor elestek egy potenciális előfizetőtől... (Meg még kitudja hánytól).

(#738) Balázs Z. válasza SunMount3r (#737) üzenetére


Balázs Z.
tag

Tökéletesen fut egy tizenkét éves laptopon, egy nyolc éves, akkor középkategóriás pécén, és ipadon is, mindegyiken böngészőben... Teljesen felesleges lenne appot készíteniük.

[ Szerkesztve ]

(#739) Mr Bond 007 válasza SunMount3r (#737) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Most az hogy nem támogatja a vp9-et a gpu-d, ne a stadia problémája legyen már!:U Arra nem lesz megoldás a beépített app sem..

[ Szerkesztve ]

(#740) SunMount3r válasza Mr Bond 007 (#739) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Írtam már: a GeforceNow-ban meg van oldva és FHD / 60fps / H.264 stream-et kapok, fut is mint a "vaj". De igen, ezt a Stadia meg tudná oldani, ha akarná.

(#741) gangstagergo válasza SunMount3r (#740) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Hát sajnos abból kell gazdálkodni ami van :)

(#742) Mr Bond 007 válasza SunMount3r (#740) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ők a vp9-et választották. Törődj bele...

[ Szerkesztve ]

(#743) SunMount3r válasza Mr Bond 007 (#742) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem is az a baj, tegnap kiderült. A Destiny 2-vel, Chrome + Stadia Enhanced-el 720p-s H.264 stream-et kaptam és így is rettentően akadt. 20ms latency-t és "álló helyzetben" 40-60fps-t írt ki. Mondom, hogy ez a böngészősdi tesz be neki.

(#744) Mr Bond 007 válasza SunMount3r (#743) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

"Mondom, hogy ez a böngészősdi tesz be neki." :N

(#745) SunMount3r válasza Mr Bond 007 (#744) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor elmondanád micsoda? Kipróbáltam Edge-el is, ugyan úgy szaggat, még mobilra optimalizált 720p-s stream-re állítva is. És már írtam vagy 3x, hogy a GerorceNow-on meg a saját app-jával a 1080p/60fps stream szépen fut nálam.

[ Szerkesztve ]

(#746) Mr Bond 007 válasza SunMount3r (#745) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

(#747) SunMount3r válasza Mr Bond 007 (#746) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem írtam már elégszer, hogy H.264-es stream-el is akad? Azt pedig tuti hardverből dekódolja a videókártyám.

(#748) Mr Bond 007 válasza SunMount3r (#747) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Akkor nálad valami nagyon nagy gond van. Ki kéne üríteni mindent cache, cookie stb meg az összes plugint is (stadiasat főleg)

(#749) Rage47


Rage47
veterán

Annyira leragadtunk itt azon, hogy nem megy valaki PC-jén a Stadia, holott az év legbénább marketingjét láthatjuk a Google Stadia csapatnál, hacsak nem trollkodni akarnak :D Pedig vicces, még 10 napig röhöghetünk minden nap. Ugye 12 napig minden nap kiírnak valami akciót. Első napra sikerült kirakniuk Twitteren, hogy a Destiny 2 ingyenes (mindig az volt), ma meg hogy akciós az AC3 (már régóta akciós).
És a kezdés is jó volt, beleírták a legelső tweetbe, hogy ajándékozni lehet barátoknak, holott nincs ilyen feature még Stadián. Meg hogy napi dealek lesznek. :C
[link] Stadia ☁️🎮 (@GoogleStadia) / Twitter

(#750) gangstagergo válasza Rage47 (#749) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Az első napi akción én is jót röhögtem :D Az AC3 Remastered elég csábító mert benne van a Liberation is :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Google Stadia
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.