Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Google Stadia

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-14 09:24:18

LOGOUT.hu

Google Stadia topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) lugosi válasza Mr Bond 007 (#449) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

NAS-om nincs, nem torrentezek egyáltalán. Nálam csak a napszak befolyásolja: nappal egy 10-es skálán 2-es, este, hétvégén 8-9-es.

(#452) Mr Bond 007 válasza lugosi (#451) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nekem is digi van, és bár voltak néha gondok, (akkor mindenkinek rossz volt) de összességében stabil. Routert még kiiktatnám ha lehet.

(#453) lugosi válasza Mr Bond 007 (#452) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogy érted a router kiiktatását?

Most próbáltam este, a szokásos, egész jó volt.

(#454) gangstagergo válasza lugosi (#453) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én ma próbáltam laptopon a Little Nightmares II-t. Wifin, kábelen, VP9-el vagy H264-el folyamatosan hibát írt, hogy lassú a kapcsolat. Telefonon pedig tökéletesen szagattás mentes élményt adott :DDD Kabaré ez a szolgáltatás de azért valahol szeretem is :)

(#455) Mr Bond 007 válasza lugosi (#453) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Hát hogy megnézed router nélkül hogy fut.

(#456) lugosi válasza Mr Bond 007 (#455) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem de router nélkül nem lesz netem.

(#457) KD6-3.7 válasza lugosi (#456) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Szerintem arra gondolt, hogy kéne szerezned egy saját router-t és a DiGi-s félét pedig kéresd át bridge módba. DiGi topicban segítenek! Én is így tettem. Ég és föld pedig csak egy TP-Link Archer 6 lett bekötve.

(#458) lugosi válasza KD6-3.7 (#457) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem, igen van saját routerem, szintén tp link. Ha a digi is úgy akarja akkor 300 megabites letöltési sebességet tudok vele elérni.

(#459) Mr Bond 007 válasza KD6-3.7 (#457) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Pontosan erre gondoltam! :R Nem tudtam hogy az ont-ja routeres. (nekem pl 6 éve fekete zte van)

(#460) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Új Stadia Pro előfizetés mellett nagyon sok kedvező árú akciós játékot [link] lehet ingyen vagy egy kis ráfordítással behúzni a 3000 Ft-os első vásárlási kedvezmény igénybevételével.
Pl.:
-Tomb Raider: Definitive Edition 1.063 Ft
-Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration 2.117 Ft
-GRID 2.872 Ft az Ultimate 3.747 Ft
-Trials Rising 2.396 Ft a Gold Edition 3.676 Ft
-Scott Pilgrim vs. The World™ - Complete Edition 3.672 Ft
-WATCH_DOGS STANDARD EDITION 3.796 Ft
-The Crew 2 3.997 Ft

(#461) El Diabl0 válasza gangstagergo (#460) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Jól látom, hogy a Crew 2 csak 30fps? :(

(#462) gangstagergo válasza El Diabl0 (#461) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Utánanéztem én is és valóban csak 1080/30 fps illetve 4k/30 fps. Hát nem tökéletes ez a platform :DDD

(#463) El Diabl0 válasza gangstagergo (#462) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Nincs nekem bajom a 30 fps-sel, de autós játékoknál az nagyon szaggatós, lassú. Nem lesz sebességérzet.

(#464) lugosi válasza gangstagergo (#460) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én ellőttem a doomra, életem egyik legnagyobb csalódása játék téren.

(#465) gangstagergo válasza El Diabl0 (#463) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Lehet akkor mégse veszem meg.

#464 lugosi
Én még gondolkodok a Trials Rising és a Scott Pilgrim beszerzésen. Illetve a Divison 2 is érdekel mert még sose játszottam vele. Ingyen megéri beszerezni őket ;]

(#466) gangstagergo válasza gangstagergo (#465) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Végül megvettem mindkét játékot. A Trials Rising pár óráig biztos szórakoztató lesz viszont a Scott Pilgrim vs. The World nekem elsőre nagyon nehéz. Esélyes, hogy csak én vagyok béna de legalább van benne kihívás :D

(#467) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Megérkezett a FIFA 21 az előbb Stadia-ra.
A legutolsó community posztban beharangozott 24.59 dollárhoz képest, kb. 27 százalékkal drágábban vásárolható meg. Ez azért furcsa.

(#468) Mr Bond 007 válasza leikomessi (#467) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Van ami nálunk drágább. Meg van mikor fordítva.

(#469) leikomessi válasza Mr Bond 007 (#468) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Örültem pedig már, hogy 10 ezer alatt megúszom :) Erre áfa :)

(#470) Zsoxx válasza leikomessi (#467) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ez is csak megvehető, Pro-val nem megy. Hogy akarnak így több előfizetőt? 1 játék jön Pro-ra, és 2-t levesznek. Egyre kevesebb lesz a Pro-val elérhető játék.

(#471) leikomessi válasza Zsoxx (#470) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Fifával elég sokat el lehet játszani. Kicsivel több, mint három hónap pro előfizetés árából megvan a játék. Ilyeneket szerintem érdemesebb megvenni.

(#472) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition április 1-től a Stadia Pro kínálatában. Persze ha US-bán laknánk akkor a REVIII előrendeléshez járna Stadia Premier Editon DEEE NEM ;] [link]
Közben átolvastam a szabályzatot és más országok is részt vesznek az akcióban. Offer valid in US, UK, Ireland, Netherlands, Belgium, France, Germany, Italy, Spain, Sweden, Denmark, Norway, Finland, Austria, and Switzerland.

[ Szerkesztve ]

(#473) Mr Bond 007 válasza gangstagergo (#472) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nyilván nálunk annyira jól megy a szekér hogy nem szorulunk rá ezekre... :(((
Aztán picsognak hogy rájuk rohad a kontroller készlet...

[ Szerkesztve ]

(#474) gangstagergo válasza Mr Bond 007 (#473) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Pedig milyen jó is lenne. Már rég vettem volna Pixel telefont is :)

(#475) Mr Bond 007 válasza gangstagergo (#474) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Hát a mi pénzünk úgy látszik büdös.

(#476) gangstagergo válasza Mr Bond 007 (#475) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Hát igen bár én december óta összesen 2911 Ft-ot fizettem 10 db játékért :DDD

(#477) leikomessi válasza gangstagergo (#476) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Hát igen, ez is egy jelenség szerintem, amivel ők is tisztában vannak.
Én direkt nem használtam fel másik fiókot erre a bónuszra és a továbbiakban sem tervezem.

(#478) gangstagergo válasza leikomessi (#477) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Bizakodó voltam az elején, hogy megéri váltanom PS4-ről. De amíg azt tapasztalom, hogy rendszeresek a lagok és képminőség romlás addig nem vagyok hajlandó nekik fizetni többet. Az a fura, hogy néztem pár külföldi stadia streamet de ott nem láttam egyszer se akadozást. Vaj simán fut. Esélyes, hogy a kelet európai részleg szerverparkja még nem áll a helyzet magaslatán.

(#479) El Diabl0 válasza gangstagergo (#478) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Itthon sem rossz, csak jó net kell hozzá. 18 órám van az Assassin’s Creed Odyssey-ben és talán, ha kétszer megakadt... a torrentre viszont nagyon érzékeny a Stadia, volt, hogy kiírta, hogy instabil kapcsolat, majd ki is dobott. :D

Az viszont továbbra is elég idegesítő, hogy VP9 nélkül olyan a felbontás, mintha 720p lenne. Kissé homályos minden játék. Az AMD RX széria nem támogatja a VP9-et (rx570), míg az Nvidia évek óta. Feleségem 1050ti-jén szép éles a kép... :U

[ Szerkesztve ]

(#480) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Én sem mondanám rossznak. FIFA 21-be tettem 6 és fél órát megjelenés óta, azt leszámítva, hogy egyszer valahogy csak kilépett (ugyan onnan tudtam folytatni visszalépve) meg sem akadt. Torrent futott de nem volt aktív letöltés, így azt sem szoktam bezárni ilyenkor.

(#481) gangstagergo válasza El Diabl0 (#479) üzenetére


gangstagergo
senior tag

500-as Upc net mellett nem kéne, hogy baj legyen. És pont az Odyssey amire nagyon haragszom, hogy néha laggol de elfogadtam ezt a bakit. Bár már beletoltam 44 órát már kezdem kicsit unni :DDD Torrentet nem használok. Viszont lehet tényleg az a baj, hogy nincs normális videokártyám ami tudja a VP9-et. Egy saját régi Dell laptopon, céges Lenovo laptopon ( kábelen és Wifin is) és telefonon ( Wifi 5ghz) is elfőrdulnak szaggatások. Ám azt is észrevettem, hogy játékok válogatják mert pl egy Grid vajsimán megy vagy legutóbb a Little Nightmares 2-nél egyszer vagy kétszer találkoztam framedroppal.

(#482) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Ha esetleg valaki még nem használta fel a 3000-es kuponját, akkor tudom ajánlani a Rise of the Tomb Raider játékot! :) Nagyon jól optimalizált (60 fps), brutál szép játék! Jó a sztori, fun a gameplay! Far Cry, Larával. :D Kétezervalahányszáz forint körüli, szóval ingyenes a kuponnal!

(#483) J.C.G. válasza El Diabl0 (#482) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Fél óra gémelés után azt mondom megéri az árát kupon nélkül is. Gyönyörű graf és élvezetes játékmenet. Első TR élménynek kitűnő.

(#484) El Diabl0 válasza J.C.G. (#483) üzenetére


El Diabl0
junior tag

De jó, örülök, hogy tetszik! :C

(#485) Arwald válasza El Diabl0 (#482) üzenetére


Arwald
csendes tag

A Rise of the Tomb Raider nekem is bejött. Még egy február eleji akcióban vettem meg ~2100 Ft-ért. Ennyit bőven megért. Át is tértem erre a AC: Odyssey-ről. Tesztek alapján történetben is ez a legerősebb az új trilógiából. :)

(#486) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Stadia Pro áprilisi begyűjthető játékok:
Resident Evil 7 biohazard Gold Edition
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated
Ys VIII: Lacrimosa of DANA
PIKUNIKU
Március 31-ig még begyűjthető : SteamWorld Quest, SteamWorld Dig 2, SUPERHOT MIND CONTROL DELETE, F1® 2020 és a Hotline Miami
[link]

(#487) Arwald válasza gangstagergo (#486) üzenetére


Arwald
csendes tag

És április 6-ig ingyenes lett a Hitman! :)

(#488) gangstagergo válasza Arwald (#487) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Igen azt valóban kihagytam :D De sajnos nem a teljes kollekció. Ám máshol most olvastam, hogy az Epic Store-on is elérhető ez a verzió :)

Lehet furán hangzik de én Spongyabob-ot várom a legjobban ;]

(#489) PistiSan válasza Arwald (#487) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi ezt az infót, rá nézek valamikor :)

(#490) Zsoxx válasza Arwald (#487) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Az mit jelent? Előfizetés sem kell hozzá?

(#491) gangstagergo válasza Zsoxx (#490) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nem kell hozzá semmi viszont csak a Hitman I tutorialt, Hitman II Nightcall küldetést és a Hitman III Dubai helyszínét tartalmazza.

(#492) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Best Buy játékok topicbol : [link] 3 hónapos Stadia Pro kódot lehet igényelni. Nem biztos, hogy működik még de egy órája még működött nekem

[ Szerkesztve ]

(#493) Mr Bond 007 válasza gangstagergo (#492) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Még megy! Köszi! :R

(#494) Leho_89 válasza gangstagergo (#492) üzenetére


Leho_89
csendes tag

Még ma is működött. Redditen kirakják a legújabb linket, napról napra töltenek fel új kódokat. Én ma reggel csináltam meg, mert tegnap estére kifogytak.

(#495) streng válasza Leho_89 (#494) üzenetére


streng
csendes tag

Kösz! Behúztam én is

(#496) J.C.G. válasza streng (#495) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Engem már 10-én este is ez fogadott.

(#497) J.C.G. válasza J.C.G. (#496) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Ez bonyolult volt számomra, de sikerült végül.
Köszönöm. :R

(#498) Leho_89 válasza J.C.G. (#496) üzenetére


Leho_89
csendes tag

Most próbáltam, itt az új link: https://gaming.lenovo.com/us/earn/b/giveaways-members-only/posts/get-3-months-of-stadia-pro-on-us-3

A kép alatt rákattintasz mivel akarsz bejelentkezni, utána pedig rányomsz a Claimre. Utána elvileg átdob a Stadia oldalára és az URL végén ott lesz a kód. Kimásolod és a kód beváltásnál felhasználod.

(#499) gangstagergo válasza Leho_89 (#498) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Most olvastam a kommentek között, hogy június 8-ig lehet beváltani a kódokat :) Aki esetleg halogatná a dolgot annak is megéri "betárazni" :DDD

(#500) J.C.G. válasza Leho_89 (#498) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Köszi, megoldottam. A harmadik féltől való sütiket kellett engedélyeznem és volt még valami, de megoldottam nagy nehezen. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Google Stadia
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.