Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  SketchUp

Hozzászólások

(#23) mézi123 válasza haromegesz14 (#22) üzenetére


mézi123
tag

Köszi a linket. Végülis megoldottam a dolgot. Viszont egy megoldott probléma mindjárt kettőt szül. De ha már itt vagyok, akkor megint lenne egy kérdésem. Vagyis kettő lesz. Első kérdés. Ha egy hengert készítek, akkor annak a felületét hogyan lehet simítani, hogy ne legyen olyan durva, ne legyen annyira szögletes? A másik pedig, nem tudom elmenteni, exportálni a munkafájlt WRL formátumba, holott lehetséges a program szerint. El kell mentenem (exportálnom) 3ds formátumba, majd azt át kell konvertálnom a Wings 3D programmal (speciel én ezt használom, mert ingyenes) WRL formátummá. Szóval jobb lenne a Wing3D, de annak sehogy nem megy a használata. Ja, még egy harmadik kérdés a Sketchup-hoz. Ha valamit méretarányosan készítek el, akkor miért nem tartja a méretet ha átviszem egy másik programba?

A képem látható alkatrész már exportált WRL formátum, amit bekerült a Diptrace PCB tervező program 3d WRL könytrárába. És itt már ilyen , így néz ki az ominózus alkatrész, sőt a méretaránnyal is gondok vannak, de ez megoldható annyira nem vészes.Viszont a hengeres testet kellene teljesen sima felületűvé alakítani.

http://kepfeltoltes.hu/120115/henger_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  SketchUp
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.