Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:49:10

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) sakal83


sakal83
addikt

Sziasztok az alábbi problémám lenne a chromecastemmel:)

Egy samsung tab 3-am van, és kizárólag azért vettem, hogy tudja böngészni tükrözve a tv-n.

Android 4.2 van a tableten, azonban minden ki tudok tükrözni, kivétel a chrome-ot.

Olvastam, hogy goggle cast extensiont kell letölteni, de vmiért nem tudom letölteni a honlapról.

Továbbá az tis láttam, hogy talán 4.4.2es androidra van szükség a tükrözéshez.

Hogy tudnék rendszert cserélni a tabon?

Sajnos a tab és digitális kütyük terén még az 1-es alá szintet sem érem el, annyira kezdő vagyok (fél évevan kb. okostelefonom, mert már normális gombosat nem lehetett venni :DDD )

(#202) Balinov válasza sakal83 (#201) üzenetére


Balinov
félisten

Szia, sztem ha nem akarsz teglat a tabbol eloszor olvass utana a tabnak a ph-s topikjaban, aztan kerdezz,hogy hogy tudnad legalabb 4.4.2-re updatelni

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#203) sakal83 válasza Balinov (#202) üzenetére


sakal83
addikt

köszi:)

(#204) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!

Ezzel az eszközzel kitudom tenni a pc teljes képét pl. egy játékot (COD)? Vagy csak médiás tartalmakat, film, zene, youtube? Köszi

(#205) Sotyks94 válasza Komi28 (#204) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Bétában van teljes kép tükrözése, szóval elvileg igen, de ha te ezzel akarsz játszani akkor a laggra, és az irdatlan nagy késésre gondolj mielőtt tényleg belevágnál. Steam inhome streaming 10x jobb játékokra.

(#206) Komi28 válasza Sotyks94 (#205) üzenetére


Komi28
senior tag

Nem csak játékra gondoltam az másodlagos lenne :) Csak arra voltam kiváncsi működne-e a dolog.

Ezzel a Steam inhome streaming-el tv-re is kilehet valamilyen módon tenni, Nem okos tv egy panasonic g20. Hálózat van a tv-n,

[ Szerkesztve ]

(#207) twon válasza lazioko (#182) üzenetére


twon
tag

Nekem is volt olyan hiba, hogy vásárlás után bedugtam, elkezdett jelet sugározni majd nincs jel felírat jelent meg! Vissza küldtem cserére!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#208) Knobber válasza gyugyo79 (#199) üzenetére


Knobber
aktív tag

Milyen az HBO GO Chromecasttal?
Iphone - Chromecast - TV útvonalon működik az HBO GO?
Meg még egy kérdés, a hangot hogy hozza át? 5.1-es DD vagy csak sima stereo?

Youtube: Knobber

(#209) |AP| válasza Knobber (#208) üzenetére


|AP|
veterán

én csak az androidos HBO GO appról tudok nyilatkozni.
Alapvetően működik, de néha vannak gondok. Eddig kétféle problémával találkoztam:
1. néha nem jelenik meg a chromecast ikon. Elindítom az appot, de a jobb felső sarok üres marad, így nem is tudom kitenni a TV-re. Van amikor egy kilépés-belépés segít, van amikor nem, ez teljesen véletlenszerű az eddigi tapasztalataim szerint
2. néha darabos a lejátszás. Ezt csak egy-két filmnél tapasztaltam, amik már azóta jók, úgyhogy lehet valami szerver oldali probléma volt
3. Kicsit mintha izzasztaná a telót az app

De alapvetően jó, végre van és végre működik.

Más: a Videostream app kapott egy combosabb update-t, már eddig is a legjobb app volt a PC-n lévő filmek TV-re küldésére, de most már pláne.

(#210) Knobber válasza |AP| (#209) üzenetére


Knobber
aktív tag

Ez jól hangzik, és a hangsávokról tudunk valamit? Sima sztereoban jön a hang, vagy esetleg dolby digitalban? A házimozizás miatt kérdezem, mert akkor lehet 1x beszerzek én is egy ilyen ChromeCastot :)

Youtube: Knobber

(#211) sagit


sagit
addikt

PC ről plex el nekem átmenet az 5.1 dd

Viszont nem zökkenőmentes azért ez a chromecast. 2 PC és 2 telefonnal használjuk otthon. Vagy nem indul el a lejátszás rögtön, vagy laggol. Vannak gondok azért se ha végre elindul akkor után jó.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#212) Knobber


Knobber
aktív tag

Tudtok valamit az apróhirdetéses Chromecastokról általában?
Nagy részük USA import, és nincs hozzá EU töltő.
De hallottam hogy lehet a TV usb-jén is tölteni. Minden tv-s usbn töltődik általában?

Youtube: Knobber

(#213) vak_bottyan


vak_bottyan
tag

Nincs benne elem,így tölteni nem kell,csak tápfeszültséget adni neki.A dobozban van külső táp,és usb kábel is.A tv usb-ről is működik,vagy ha modern a tv-d akkor elvileg a HDMI is kiad feszültséget neki.Valahol azt olvastam,hogy 1.4-es HDMI aljzatra dugva nem kell külön táp neki!Európában is sok helyen kapható.35 Euró a Mediamarkt-Saturn és hasonló üzletekben.(Ausztria-Németország)

(#214) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy Chromecastot.. hogy juthatok hozzá legolcsóbban? Honnan rendeljem?
Hamisítvány veszély megvan (ebayen?)?

Köszi a válaszokat!

(#215) egyattila


egyattila
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy a YouTube-on kívül honnan tudok ingyen filmet nézni cc-vel?
Előre is köszönöm! :),

(#216) Sotyks94 válasza egyattila (#215) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Online picit neccesebb mint lokális fileból lejátszani, de nem megoldhatatlan.
Ha nincs beépített chromecast támogatás akkor meg tudod azt tenni, hogy megosztod az oldalt a CC-vel ahol a videó van, és a videót kinagyítod fullscreenre. Ilyenkor a legtöbb webplayerrel fullscreenben fogod látni a tv-den (van pár ami nekem bugos volt, de mindig találtam alternatívát eddig). Ha van beépített chromecast támogatás akkor nopara. A nagyobb/hivatalosabb webfilmes oldalaknak van. (Netflix, Amazon, Google Play, Twitch, Youtube, stb...).
Van egy harmadik lehetőséged is. Elvileg vannak progik amik megkeresik az oldalon lévő videó fileokat, és azokkal le tudod játszani "rendesen". Nekem ez mobilról megy, de PC-n 2 ilyet is kipróbáltam, és ott egyik se ment rendesen, vagyis maradt az "oldal megosztása" és ki fulscreenbe.

(#217) moli.hu


moli.hu
őstag

vettem egy ilyet, mert spanyolorszagban nyaraltam, es a szallastol a metro fele es vissza naponta utbaesett egy mediamarkt. A csavo azt mondta, hogy a vilag osszes mediamarktjaban ervenyes a blokk a garanciahoz, de ha nem, akkor se erdekes. Meg a szallason kiprobaltam a teven, hogy hibamentes-e.

tudja valaki, hogy miert nem mukodik egyutt az LG 32LE2R tevevel? Kell neki valami minimum hdmi verzioszam? Kerestem ezt a neten, nem talaltam infot. Mikor bedugom, a teve atvalt a hdmi-portra, de valahogy nem tudnak osszeszinkronizalni a hdmi-n, mert levalt rola, majd ujra eszreveszi, hogy je, van egy eszkoz a hdmi-ben, es megint ravalt, majd megint le.. Egyszer egy apro pillanatra lattam felvillanni a chrome feliratot.

[ Szerkesztve ]

(#218) kerxy válasza moli.hu (#217) üzenetére


kerxy
senior tag

Más tévéken tökéletesen megy?

(#219) |AP| válasza moli.hu (#217) üzenetére


|AP|
veterán

Nekem egy ősrégi Sony Tv-ben megy, szóval nincs HDMI szabvány korlát.
Viszont sokáig szívtam hasonló problémával, mint te. Már a garanciális visszaküldésen gondolkodtam, mikor kipróbáltam azt, hogy egyszerűen csak bátrabban beljebb nyomom a sticket a HDMI portba. Azóta tökéletesen megy :)

(#220) moli.hu válasza |AP| (#219) üzenetére


moli.hu
őstag

magabiztos vagyok abban, hogy teljesen benyomtam, elvegre itt egy vagy 15 perces hibakeresesrol beszelunk, ahol tobb ember tobbszor csatlakoztatta.

ellenben most olvastam vegig a topikot, es en inkabb arra gyanakszom, hogy itt egy minta van: lazioko kollega szinten oreg lg teveje pontosan egy az egyben ugyanazt a hibajelenseget produkalja, mint az en oreg lg tevem.

szerk: viszont igy, hogy mas lg modellen is van ez a hiba, mar nem a konkret modellszamra keresve a googlevel, hanem az egesz lg markara, talaltam egy ilyet. mivel az en tevem a nagymamanal van, es csak kesobb megyek hozza, lazioko ki tudod ezt probalni addig is?

meg talaltam egy ilyet is: "This is a known issue with TV manufacturers who refuse to fully comply with the HDMI spec, what essentially happens is - Chromecast boots in 420p resolution, (Starting Chromecast text and Chrome logo) Then it jumps to either 720p or 1080p depending on what your TV supports, at this point - stupid TV's refuse to change from the initial resolution of 420p, this is why one of the suggested fixes is fully booting the Chromecast before plugging it into the HDMI (wait until the light stays solid white, before plugging it into the HDMI)."

@kerxy: igen.

[ Szerkesztve ]

(#221) moli.hu válasza moli.hu (#220) üzenetére


moli.hu
őstag

voltam nagyinal, akinek szervizben volt a teveje, mert mar regota hideg allapotbol 1 ora alatt kapcsolt be, melegedett be, ezert tapegysegcsere tortent. Ez alkalommal a chromecast azonnal mukodott. Hogy most ez ennek tudhato-e be? Viszont kicsit hallhatoan sipol vagy a teve vagy a chromecast -nem hallom, melyik- ha abban a teveben van es aramot kap a chromecast. Itthon a monitoromon nem sipol a chromecast.

A Google Photos appnal meg kene jelennie a cast ikonnak? Se az appnal nem volt ilyen, se a weboldalnal nincs direkt cast (mint ahogy a Google Play Music weboldalnal van), csak az egesz weboldalt tukrozo, ami marhasag, ugye.

[ Szerkesztve ]

(#222) Tokra110


Tokra110
csendes tag

Sziasztok!

E-digitalból akarok rendelni egy CC-t és olvastam hogy nem adnak hozzá csak amerikai konnektor csatlakozót.
Ti mivel oldottátok meg hogy a sima magyar konnektorba is belehessen dugni? Amit találtam ez ,de nem igazán tudom hogy "Feszültséget nem alakít át" jelent-e itt bármit. A segítséget előre is köszönöm!

(#223) |AP| válasza Tokra110 (#222) üzenetére


|AP|
veterán

bármilyen micro USB-USB dugalj megfelel. Én egy régi telefonom töltőjét használom.

(#224) tuareg85 válasza Tokra110 (#222) üzenetére

Ennyi pénzből érdemes inkább venni egy microUSB-s telefontöltőt, nálam is olyanról megy, ráadásul egy nagyon olcsó kínai darabról. Ami egyébként kockázatos, mert ezek jellemzően nem védik meg a hlózati ingadozásoktól a beléjük dugott eszközt.

(#225) Tokra110 válasza |AP| (#223) üzenetére


Tokra110
csendes tag

Szóval azt amit eredetileg a tévé hátuljáb dugtam volna csak rádugom egy telefon töltőre? Erre soha sem gondoltam volna magamtől :DD Köszönöm!

(#226) |AP| válasza Tokra110 (#225) üzenetére


|AP|
veterán

pontosa, a Chromecastre simán dughatsz egy sima micro USB-s telefon töltőt. Mondjuk nem árt nem a leggyengébb minőségűt :K

(#227) Gsx-rr válasza |AP| (#226) üzenetére


Gsx-rr
veterán

De egyaltalan nem biztos ,hogy kell. A legtobb tv usb-je eleg neki. Persze ha van.

[ Szerkesztve ]

(#228) |AP| válasza Gsx-rr (#227) üzenetére


|AP|
veterán

Persze, ha van USB a tévén, akkor nem kell táp :K

(#229) moli.hu válasza Tokra110 (#222) üzenetére


moli.hu
őstag

1. a hozzaadott adapter kimenete 0.85A, tehat nem jo hozza barmilyen szar 0.5A-es mobiltelefon-adapter, erre figyelj

2. ez 278 forint, tizede(!) annak, amit linkeltel. Ingyen postazassal EU raktarbol ~1 het alatt ottvan. Es ez egy kifejezetten draga webshop, ebayen valoszinuleg fele ennyiert kaphato.

3. megneztem az adaptert, amit en a chromecasthoz kaptam (igaz, en EU-ban vettem, nem US import, tehat lehet te masmilyet fogsz kapni): input 100-240V, tehat nem kell hozza feszultsegatalakitas!

[ Szerkesztve ]

(#230) vak_bottyan válasza Tokra110 (#222) üzenetére


vak_bottyan
tag

Szia.Én nem látom sehol sem az edigital oldalán,hogy írnák az amerikai szabványú tápot.Ekkora üzlet ez a Chromecast,isten bizony legközelebb viszek haza vagy 4-5-öt,németben csak 35€ Médiamarktban,és garanciális is,és eu szabványos táppal.Tudom mert magamnak vittem már. :)
Sőt most egy Amazon Firesticket viszek majd.Az 37 €,cserébe távvezérlője is van meg eu-táp! :)

(#231) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Samsung galaxy tab 2 10.1-el szeretném használni. Feltettem az appot viszont nem tudom kitenni-tükrözni a tv-re a tabi képét. Nincs benne a sreen mirror opció. Lehetséges lenne a Crom böngészőt is kitenni a tv-re? Gondolom az android verzió nem megfelelő hozzá, de nem hiszem, hogy nagyobbat rálehet tenni a tabira, ezért kellene valami megoldás.

Köszi

(#232) mati12 válasza Komi28 (#231) üzenetére


mati12
senior tag

A. Chromecast programon belül az eszközök fül alatt nincs képernyőátküldés opció?

(#233) Komi28 válasza mati12 (#232) üzenetére


Komi28
senior tag

Sajnos nincs :(

(#234) Balinov válasza Komi28 (#233) üzenetére


Balinov
félisten

hasonlokepp jartam asszonyka SGSIII-aval, ott sem volt cast opcio, kis kereses a CC faq-jaban kideritette, hogy ehez 4.4 kell min. Azota megkapta a regi M7-emet...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#235) moli.hu válasza Komi28 (#231) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Gondolom az android verzió nem megfelelő hozzá"""

igen.

"""Lehetséges lenne a Crom böngészőt is kitenni a tv-re?"""

igen.

(#236) moli.hu


moli.hu
őstag

A Chromecast-emet nem filmnezesre vettem, hanem csak zenehallgatasra, hogy "felokositsam" az erositomet. Google Play Music All Access elofizeto vagyok, a szamitogep elott ulve majd folyton megy a zene. Mikor a Deezer elerhetove valt magyarorszagrol, egy honapnyi teszteles utan toroltem a warez-mp3-gyujtemenyemet es kidobtam a kiirt mp3 dvd-imet. (megjegyzem, ugyanez lesz, ha a Netflix megerkezik hozzank) Kesobb atpartoltam a Google Play Music-re, mert alapvetoen en a Pandora-szeru mukodest igenylem: 1 nap alatt bejelolom a nekem tetszo zeneket, majd elvarom, hogy a kovetkezo 1 evben hasonlo zeneket jatszon nekem barmifele beavatkozas, zenekereses, valogatas, iranyitas nelkul. Tehat ne buta zenetar legyen, de ne is radio (meg ha teljesen tevesen netradionak nevezik is a Deezert, pedig eredetileg ott csak kulon-kulon szamokat lehetett lejatszani, ami a radio ellentetje.), mert nem egy idegen altal osszevalogatott zeneket akarok hallgatni, hanem egy algoritmus altaliakat. Ezt akkor a Deezer meg nem tudta.
Mivel vasarlas utan a Chromecast a Google Play Musickal az elvaras szerint mukodott, igy teszteles utan rendeltem egy ilyet kinabol:

HDMI to Optical Fiber / Coaxial Audio Extractor Splitter US$ 21.99

Tokeletesen mukodik, mobilrol vezerlem a zenelejatszast.
Ami hatranyat talaltam az eltelt 1 nap alatt: iszonyatosan meleg mindketto keszulekhaz, es az allandoan bekapcsolt mukodes miatt csak a Chromecast evi ~788ft aramot fog fogyasztani. A splitter fogyasztasarol nem tudok, az en wattmerommel lemerni se lehet, olyan keveset fogyaszt, de a manualjaban 0.3A maxot irnak, ami tehat max ~657ft (50ft/kWh)
A teljes project ~17500ftba kerult, egy optikai kabelt kellett meg hozza vennem, de ez filleres tetel, toslink-utvalasztom mar volt, a splitterhez usb adapter is millio akad itthon. Nem tudom, hogy ennyibol kihozhato-e mashogy egy Google Play Music-ot kezelo megoldas, hiaba vartam arra, hogy a Google Cast for Audio ne csak gagyi hangszorokat, hanem egy a Chromecasthoz hasonlo dongle-t is piacra dobjon, aminek az egyik felen a microusb-s aramellatas, a masik felen pedig a toslink lenne. Ennek a hekkelesnek az elonye, hogy ha mar nem kell, szetszedes utan meg minidg van egy Chromecastom, amivel lehet youtubeozni teven.

[ Szerkesztve ]

(#237) emusty


emusty
újonc

Sziasztok,

Én most készülök ChromeCastot venni, és friss információkra lenne szükségem, mert nyilván folyton változik a támogatott funkciók köre. Az alábbi dolgok érdekelnek elsősorban
* A magyar (UPC-s) HBO GO-regisztrációt lehet-e használni (olyan-e, mintha pc-ről/tabletről használnám)?
* Van-e ténylegesen működő DLNA-s alkalmazás rá, amivel egy DLNA-kompatibilis NAS-ról tudok filmeket lejátszani?
* Van-e olyan, az androidos BSPlayerhez hasonló lejátszó, ami ténylegesen be tudja tölteni a feliratokat és hangsávokat a DLNA-s szerver mappáiból? (A BS ezt tök jól megcsinálja tableten.)

Előre is köszi az infókat.
em

(#238) Balinov válasza emusty (#237) üzenetére


Balinov
félisten

Szia,

az elso-t passzolom.

2. Nekem Zyxel NSA325-on (v1) futo Twonky DLNA-rol megy LG okostvre (LM640T-S) a lejatszas Localcast droidos alkalmazassal. Azt hiszem, van benn opensubtitlte.org-os tamogatas

3. Localcast, vagy MX Player, igaz utobbinal nem tudok a NAS-on tallozni, de pl. ES File explorerrel igen, es hozza van tabon (2012-es N7 wifi) meg telefonon (M8) tarsitva az MX Player. Igaz, hivatalosan AC3 support mar nincs benne, de arra meg itt a megoldas.

Kerdeznek en is. Korabban ha M8-rol toltam at egy YT videot a CC-re, akkor a tv taviranyitojan mukodott a pause/resume feature. Egy ideje viszont mar nem. Masnak milyen kornyezetben mukodik?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#239) gyugyo79 válasza emusty (#237) üzenetére


gyugyo79
addikt

HBO GO ra válaszolok akkor. Az eszköznek kell regisztrálva lenni amiről elindítanád a lejátszást. Tehát ha a tableted regisztrálva van és lesz cc-d akkor megjelenik a tableten futó HBO GO alkalmazásban egy lehetőség, hogy a cc -n játszódjon le az adott tartalom éppen ezért a cc -nek nem kell külön regisztráció sem.

[ Szerkesztve ]

(#240) emusty válasza gyugyo79 (#239) üzenetére


emusty
újonc

Gugyo:
Nincs is olyan lehetőség, hogy a CC-t regisztrálja az ember, és azon indítsa el az HBO Go-t, hogy ne kelljen a tabletnek streamelnie a filmet, meg továbbtolnia a CC felé?

Egyébként épp tegnap próbáltam, hogy 5-ös androidos tabletről Play To-val tükrözni a képet Microsoft Wireless Display Adapterre, de a szemét HBO Go rögtön betol egy feliratot, hogy ezt így nem lehet, óccsam el a képernyőt, és akkor hajlandó folytatni a lejátszást. Ezek szerint ha CC-re fogom PlayTo-val tenni a képet, akkor működni fog? Vagy a streamet akkor közvetlen a CC fogja tölteni, a tablet pedig csak a regisztrációs adatokat, meg a stream címét adja át?

Balinov:
Ezek az appok egy tableten mennek, és csak képet adsz a CC-nek, vagy a CC-n fut az app, és a CC streameli a filmet, nem a tableted? Full HD streamet képes rendesen feldolgozni a CC? Az én Overmax "tévéokosítómat" full HD-nek hazudta a csomagolása, de képtelen (még vezetéken keresztül is) ilyen felbontású filmet streamelni, amellett meg lejátszani is csak szakadozva tud 1080-ban (helyi kontentet is). Ha csak 720p-t tud érdemben a CC is, akkor nem biztos, hogy pocsékolnák rá pénzt. :)

[ Szerkesztve ]

(#241) Balinov válasza emusty (#240) üzenetére


Balinov
félisten

a localcast az a telon (HTC M8) fut, dlna-rol jatsza le az lg tv-re kotott cc-n. 1080p-t megmondom oszinten nem hiszem,hogy meg probaltam volna, 720p-s sorozat release-t igen, az meng N-es wifi-n,ugy,hogy a NAS GB lanon megy. YT-s 1080p-t viszont csomoszor probaltam, az akadasmentes

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#242) gyugyo79 válasza emusty (#240) üzenetére


gyugyo79
addikt

A cc úgy működik elsősorban hogy átveszi a címet és lejátsza. Tehát jól gondolod az eszközről amin regisztrálva van az HBO GO csak elindítod a lejátszást utána ki is kapcsolhatod akár max mint távirányító működik tehát pause,play,stop,next stb...
Sorozatokat pld. Ilyenkor simán játsza pld egymás után az évad végéig nem kell minden résznél vissza belépni.

Nem lehet a CC-t regisztrálni közvetlen. Ahoz hogy belépj HBO GOra és eljuss a nézendő tartalomhoz kell egy regisztrált eszköz na ez a CC-vel nem is meholdható.

(#243) emusty válasza gyugyo79 (#242) üzenetére


emusty
újonc

Köszönöm, ez is hiánypótló válasz volt – ugyan nagyjából ezt lehetett kihámozni a netről, de csak nagyjából, vásárlásnál meg pont a lényeg számít. Főleg, hogy már a harmadik eszközzel próbálok okostévét csinálni. :)

Valaki esetleg tud még valamit mondani a helyi hálózaton tárolt, n-es WiFi-n keresztül elérhető 1080p-s filmekről (tehát az 5-6 GB-nál nagyobb méretű egészestés filmekről), hogy szaggatás nélkül képes-e a CC streamelni?

(#244) Balinov válasza emusty (#243) üzenetére


Balinov
félisten

az szerintem egyreszrol az N-es wifi stabilitasatol is fugg, de ha nem felejtem el, este megnezek egy 10+gb-os 1080p release-t neked, hogy muxik-e a Localcast-tal valo CC-re streameles

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#245) Balinov válasza Balinov (#244) üzenetére


Balinov
félisten

Majd elfelejtettem... Tesztalany the interview 1080p, ami releaset legálisan le lehetett egyes országokban tölteni. Localcasttal streamelest 2-3per load után (smbt írt) lelottem, viszont es chromecast playerrel kb 5-10 másodperc alatt indult a ccn a lejatszas. Amire viszont nem számítottam az az hogy beletekerve kb 20 percre gy instant ment tovább a castolt lejátszás..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#246) emusty válasza Balinov (#245) üzenetére


emusty
újonc

Vajon a Chromecast Playerben be lehet állítani a mindenféle sub/srt fájlokat, vagy ott meg az lesz a bukó, hogy nem lehet majd feliratot applikálni hozzá?

(A Win 10 kapott egy új médiaplayert, csak azzal lehet Miracaston keresztül kiadni a képet pl a Wireless Display Adapterre, de "természetesen" ebben a lejátszóban semmilyen opció nincs felirat beállítására. Sosem értem, kb. 1 emberhónapnyi munka lenne, minimális többletráfordítás.)

(#247) Balinov válasza emusty (#246) üzenetére


Balinov
félisten

Nem latok az es cast playerben felirat opciot 😐

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#248) emusty válasza Balinov (#247) üzenetére


emusty
újonc

Köszi még egyszer mindkettőtök segítségét. Egyelőre még asszem, nem CC-zek, mert félek, hogy legalább annyi, csak másféle problémával szenvednék, mint a mostani apparátus mellett. :/

(#249) gyugyo79 válasza emusty (#246) üzenetére


gyugyo79
addikt

Próbáld ki a Cyberlink lejátszóját én megvettem a tabomra win8.1 -re és megvagyok vele elégedve és abból 8.1-en van kép miracast/widi -n és a kép átküldés is működik menüből TV-re ... . A fizetős kezel feliratot. Ha az ingyenessel kimegy a kép akkor vedd meg a teljes verziót ...

(#250) emusty válasza gyugyo79 (#249) üzenetére


emusty
újonc

Vajon a BSPlayert támogatja a CC? Abból van fizetős – nem mintha külön gyűjteni kéne rá, csak ha működik, kihasználnám. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.