Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yaye


Yaye
őstag


Szokott valaki közületek gokartozni?

Én tegnapelőtt este ültem életemben először gokartban (mogyoródi fedett pálya). Izgultam jól, hogy ne égjek le túlságosan, nehogy már rajtam röhögjön az egész csarnok. Az első pár körben úgy éreztem egész jól megy, aztán egyszercsak simán elment mellettem a mögülem induló srác, na ott látszott mennyire is mentem jól :DD Viszont most hogy elém került (és ő nem volt kezdő), láttam hogy lehet venni a kanyarokat, simán másoltam ahogy ő megy és frankón begyorsultam, olyannyira hogy -bár nem mertem megreszkírozni egy visszaelőzést- a végén hármunk közül enyém volt a leggyorsabb kör. Utána pihiztünk egyet a büfében, és vazz, olyan erővel kellett tépni azt a pici kis kormányt, hogy remegett a kezemben a pohár.

Kis szünet után nyomtunk még egy futamot. Sajna az én gépem picit beteg volt, és az első körben elment vagy fél körrel az előlem induló. Aztán addig rugdostam a gázt hogy végre meglódult a tragacs, és megkezdődött a vágta! Sikerült befogni az előttem lévőt, és végül meg is előzni. Aznap az enyém volt a nap legjobb körideje, (soha nem ültem még gokartban és mi voltunk aznap a legutolsó vendégek) szóval mondhatom, rohadt elégedett voltam magammal :D.

Bakker, azok a kis vacak 7-8 lóerős gépek mennek mint az állat! Csikorgó gumikkal sodródva vettük a kanyarokat, ideális íveken súroltuk a gumikat, a kanyarok végén pedig mikor már vártam a becsapódást, végül centikkel elkerülve a gumifalat, hihetetlen zsír érzés volt! Egész nyugodtan ki merem jelenteni, hogy ez volt életem legintenzívebb vezetési élménye, egyszerűen k*rva jó, ezt ki kéne próbálni mindenkinek, azok a nyüzge számgépes autós szimulációk óriási nullák ehhez képest.

Sajnos elég borsos ára van, egy futam ára (7 perc) 1250 pénz ha legalább két futamot nyom az ember. Ez sem fog rendszeres szenvedélyemmé válni (hacsak nem találok valami olcsóbbat), bár nagy kedvem lenne hozzá :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.