Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dl650

    tag

    Látom mindenkinél beindítottam a retro érzést. :) Köazönöm mindenkinek a hozzászólását. Nyilván nem akarok csalódni, hogy egy rossz gitárt veszek ezért is írtam nektek. Viszont kicsit csalódtam mert azt hittem, hogy egy 60-80 ezres gitár már jó lehet. Amugy láttam hirdetést ahol pl. a Jackson és Cort stb gitárokat már beállítva szállítják házhoz. Akkor ezek ezek is csak gagyi gitárok? Ha beállítva adják át akkor azon is kell még javítani vagy az csak olyan beállítás, hogy "kezdőnek így is jó lesz"? Látom, hogy kicsit megoszlanak a vélemények és vannak akik ezt az árfekvést is ajánlják és vannak akik a 300 ezer + katagóriát. Ennyire nem akarok még beleszállni, hiszen mint írtam csak magamat akarom boldogítani vele. Bocs ha hülyeségeket kérdezek de annak idején csak egy Musima gitárom volt amit nem használtam mert annyira szar volt, viszont a haverom Jolana Jantar-ja egész jó volt. Ennyi a gitár tapasztalatom.:) A Fenderről és Gibsonról csak álmodtunk. A Jolana Jantarhoz képest hol vannak ezek a mai olcsóbb gitárok? (már ha van valakinek tapasztalata ilyen régi Musima és Jolana gitárokkal. :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés