Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#472) szasanyi válasza ricsi8800gt (#469) üzenetére


szasanyi
félisten

K-s procinál megy a tuning H-s lapban is de gond a melegedés (ami már alapon is lehet sokkal több mint IB esetén, tuningnál meg tuti) így egy nonK Haswell + H87 jobb és költséghatékonyabb választás lehet. Igaz, már oda is kell egy normális hűtés de még nem a 10k+ kategóriából. A jelenlegi tapasztalat birtokában (és az ismert többletköltség ellenében ugye) én biztosan nem váltanék a korábbi alapokról.
A melegedés témában saját tapasztalat, bár én valszeg egy melegedősebb procit fogtam ki: Hyper 212+ hűtő passzívban is elvitte a 3570-et (igaz, ott elég meleg volt maximum) de egy halk ventivel, szabályozva vidáman. Ezt cseréltem Hyper 412S-re (10,5k), mert a régivel LinX alatt verte a 95 fokot, de végül ez sem volt elég jó mert 82-is felment. Moss a Scythe Ashura Shadow (15k) alatt jó, így max. 75 fok, játékok alatt olyan ~58 fokos.

keszegduda: mint mondtam a RAM csak DDR3-133@1.50V alapértelmezett mód használatával lesz jó. Az a hűtő tuningra tuti kevés, de belenyúlsz egy enyémhez hasonló prociba, akkor még alapon sem tuti... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.