Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1007) Viktor81 válasza Hoorus (#1006) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

Az a baj, hogy ez egy szuz Win. Meg csak a driver-ek kerultek telepitesre... A telepites ota most kapcsoltam be kb. harmadszor a gepet, csak eddig soha nem akartam radugni ezt a HDD-t. Szomoru vagyok, szeretem a Gigat (az elozo konfig is az) es a miniPC-be is az o lapjukat akartam rakni (Q87TN), csak nem volt itthon elerheto. (ezert lett ASUS Q87T) Mar keresgeles kozben olvastam, hogy a Q87TN-re is sok a panasz es tobben javasoltak, hogy aki ilyet akar, valassza az ASUS-t es a mostani USB hiba kapcsan is olvasom kulfoldi forumokon, hogy sok ilyen UD5H lapot csereltek USB hiba miatt. (bar azok komolyabbak voltak, ilyet, mint az enyem nem talatam). Ezek szerint hiaba erte utol az ASUS-t, vannak problemak...
Lehet, hogy felteszek egy masik W7-et (angolt) hogy ha nem oldodik meg a problema, legalabb az eredeti hibauzeneteket tudjam csatolni a panaszomhoz a supportnak. Szerettem volna elkerulni a komplett telepitest, mivel "most" fejeztem be, de nem hagyhatom igy. Beletorodhetnek, hogy nem hasznalom itt ezt a HDD-t, de egy kozel 50e Ft-os lapnal szerintem nem ez a megoldas...
Valahonnan kellene szereznem egy masik USB3-as HDD-t es megprobalni azzal is, hogy ez egy egyedi kompatibilitasi problema, vagy mondjuk a portok nem tudnak eleg aramot leadni...

Koszonom a segitsegeteket es ha valakinek van meg barmi otlete, ne tartsa magaban ! :)
V.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.