Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) agitator


agitator
csendes tag

Sziasztok!

Az a gondom lenne, hogy alaplapot akartam cserélni, és eredetileg egy Abit nf7-re gondoltam, csakhogy az éppen nem volt raktáron. MOndta az eladó, hogy ha Gigabyte-ot veszek (ugyanez a kategória, nForce2 ultra chipsetes móka) akkor arra több a garancia is, meg tök ugyanolyan, és csak kicsit kerül többe. Én botor rábólintottam úgy, hogy nemtom milyen ez a lap. Hát ebben kellene a segítség, hogy jól döntöttem-e?

(#2) L3zl13 válasza agitator (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Csak kicsit drágább. Akkor biztosan nem 7NNXP. :))
Gondolom lehet 7N400 esetleg 7N400Pro vagy Pro2.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) agitator válasza L3zl13 (#2) üzenetére


agitator
csendes tag

GigaByte GA-7N400-L1 (AMD/SocketA-nForce2-Dual DDR/FSB 400-AGP 8X+5.1 Audio+LAN)

ezt írják róla itt a bolt netes oldalán

(#4) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ez lehet az:
[L]http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=613499&Sku=G451-2016&CatId=1124[/L]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#5) L3zl13 válasza Hun'reeth (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Érdekes már MCH déli híd is van?

Aki hülye, haljon meg!

(#6) agitator


agitator
csendes tag

jaja, csont erről a lapról van szó, igy már megismerem. Jó ez szerintetek? Igaziból nem annyira játékra, mint inkább mindenféle felhasználói dologra lesz amd2400 procival meg radeon9600proval.

(#7) tomcs válasza agitator (#6) üzenetére


tomcs
őstag

hol veszed hogy ''tobb a gari'' es mennyi az a gari?

en 7n400pro2-t neztem ki, de sehol se lattam 1evnel tobb garral.

vagy csak nem figyeltem?

(#8) neduddki


neduddki
nagyúr

Hi!

Egyetlen haklija van, legaalbbis a nalunk elofordulonak! az a 700v pro ha jol tevedek, ha fonn van a gb-hgez adott szoftverrek akkor az sp1a-nal az eszaki hid ventijet lecsapja es csak aramtalanitas utan indul ujra a venti, ha nincs fenn az gb cucc akkor semmi gond! a 2600+-osnak annyi vlt a tuning hogy 11.5 hejjet aszt mondtam hiogy 13.5 fel es alapfessen siman hiz 2247-en!
Sok szep orat egyutt!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) agitator válasza tomcs (#7) üzenetére


agitator
csendes tag

Ez itt a reklám helye: Alien Computers két év garanciát ad mindenféle gigabyte cumóra, mert valami hivatalos forgalmazók. Én meg úgy voltam vele, hogy az Asus jóval drágább volt, és csak egy év garanciával.

www.aliencomputers.hu

(#10) Padre


Padre
tag

Nekem GA-7N400-L -em van. Teljesen jó kis lap. Csak ajánlani tudom.

(#11) GigabyteFan válasza tomcs (#7) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

ami a disztritől jön arra elvileg 3év !!! a garancia.. hogy a kisker mennyit ad rá ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#12) tomcs


tomcs
őstag

hmmm.. asus lapon marha buszkek a nf2-fele soundstormra mig gigabyte 7n400pro2-n realtek-fele hangrendszert irnak..

elvileg a soundstorm az mcp-t resze szal ott kell lennie a gb lapon is.. most akkor mi van?

egeszen pontosan mit jelent az hogy realtek ac97

(#13) Kosh Naranek válasza tomcs (#12) üzenetére


Kosh Naranek
tag

A SoundStorm-ot csak akkor tudod használni, ha a digitális kimeneten küldöd a jelet a hangfalak felé. Ha az analóg kimeneteket használod, akkor az AC97 codec-en (pl. Realtek) keresztül megy a jel.

(#14) Pizsi


Pizsi
csendes tag

Na és ezeknek a lapoknak nincsenek hang gondjai, mint az Asusoknak?
A Soundstorm nélküli verzóra gondolok föleg.

PJ

(#15) agitator


agitator
csendes tag

hát igy hangrendszer ügyében nem nagyon vagyok informált, bár egy csöppet óvatos vagyok már az integrált hangrendszer ügyében. MOndjuk akár le is lehet tiltani. Még az lenne a kérdésem, hogy az Asus akkor nem annyival jobb mint amivel többe kerül?

(#16) tomcs


tomcs
őstag

up - hatha most van valaki aki jobban tudja.. akkor van-e vmi kulonbseg es ha van mi az asus es a gigabyte fele (a7n8x deluxe vs 7n400pro2) integralt hangcucc kozott

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.